• deda
    28k
    Nervozan, uzbuđen, sretan, ponosan.

    NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA! :heart:
  • Ivdzo11
    3k
    Dragi prijatelji, na dobro Vam došao današnji dan :100: :cheer: :grin:
  • Dino
    2.2k
    Da se razumijemo, moj najveci doprinos u borbi za slobodni dinamo bio je odlazak na utakmice, bilo domace, bilo pokoje gostovanje i to cak ne u jeku najteze borbe jer sam tad za takvo sto bio premali.

    Sudjelovao sam takoder i u akcijama, pozivima i dogadajima koje su poticali grupa i ova ovdje skupina ljudi pod imenom Zonadinamo, a koji su mic po mic vodili ovome kaj sutra imamo priliku uzivati.

    Medutim, uzbudenje, nervoza i ponos koje osjecam od jutra i koje pokusavam umiriti slusanjem dinamovih pjesama, gledanjem slika sa sad vec starijih utakmica nebrojeno su puta veci od bilo koje “zrtve” koju sam podnio za ovaj klub.

    Nevjerojatno sam zahvalan svakom pojedincu koji cini kolektiv koji je svima nama koji objektivno nismo mrdnuli prstom omogucio da konacno nakon “sto godina” izaberemo kvalitetne, postene i vrijedne ljude koji ce ovaj nas voljeni klub smjestiti u sam vrh gdje mu je i mjesto.

    Stoga sutra jedva cekam na glavu nataknut pradjedov sesiric koji je nosio u vrijeme Dinamovog proljeca ‘82 i docekati novo Dinamovo proljece, ovog puta ono iz 2024.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kakav osjecaj,ono kad si 10000% siguran u pobjedu,ali opet ostaje ono sto ako,ili da li je moguce da se to dogodi. Jedva cekam 20h...
  • Dinamosaur
    975
    spavaj mirno djecace plavi, dinamovo proljece krece!
  • blue heart 72
    1.4k
    Ekipa, sitno se broji. Kao što stihovi jedne naše lijepe međimurske pjesme govore...

    Protuletje se otpira, moje srce nema mira.......
  • Sunja86
    1k
    [img]http://Screenshot-20240302-013305-One-UI-Home.jpg.
    Meni je ovo osobno najdraža poruka, kada god pročitam ježim se.
  • Olmic
    2.7k
    Jel se danas bira i ovih 35? Danas imamo onda poznat sastav nove skupstine?
  • Papastrumf
    9.9k

    Da. Nakon 19:00h bi trebao biti poznat novi sastav dinamove skupstine.
  • Tercel
    416
    Plavo jutro svima.. Vidim da već ima budnih i aktivnih, nervoznih i uzbuđenih. Probudiš se ujutro i prvo na Zonu prelistat temu Izbora, čisto da se uvjeriš da si stvarno budan i da se ovo događa. A osjećaj sreće ko malo dijete. Predivan dan danas!
  • xavier
    11.1k
    Napokon je došao taj dan nakon godina i godina čekanja. Danas nema isprike za propuštanje glasanja. Prvo glasanje, bilo na stadionu ili online, a onda su tek druge stvari na redu.

    Hajde da zajedno obavimo ovaj povijesni trenutak za klub i sve nas, te prvi put izaberemo (dio) skupštine direktnom voljom onih koji jesu ovaj klub - navijači.

    Vidimo se na stadionu. :strong:
  • superhik
    10.4k
    Dobro jutro plava vojsko!
    Idemo ispuniti svoju povijesnu dinamovsku dužnost!
  • rioda
    2.6k
    Dobro jutro Dinamovci! Vidimo se uskoro na kavi u blizini stadiona, a onda prema njemu s većim uzbuđenjem nego kad je utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.