• jedan u nizu
    6.1k
    Druga opcije je DIS.NORTE

    ha? Pa nisam mislio na Barica i njegove šarlataneNavijač Dinama

    decki, zajebancija.
    Jebiga kad su nam uzeli slogan :)
  • dinamo u srcu
    1.3k
    U Akciji učlanjenja u ožujku bilo je 6290 ljudi koji su se učlanili u Ilici.

    Ukupno je 13025 sa pravom glasa.

    Uvjeren sam da će deeebelo preko 50% ljudi glasat za Dinamovo proljeće. Jednostavno došao je trenutak da se Dinamo vrati navijačima.

    Double or nothing!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Računica je jednostavna. Glasajte za one koji su se izborili za izbore i za dečke koji doslovno žive Dinamo.

    Uvjeren sam da je upravo Zona zajednica sa najviše iskrenih navijača Dinama i da se tu nema šta objašnjavati, ali još jednom ponavljam.

    Dinamovo proljeće!!
  • Crle
    359
    Iskreno, ja sam nervozan.

    U koliko je sati podcast inkubator?
  • Papastrumf
    9.9k

    Na k te nosam!
  • Crle
    359
    Hahaha hvala.
  • sport
    2.3k
    Nikola Hanžel je trenutno najveće zlo u Dinamu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sutra je veliki dan i ne sumnjam ni malo da će dinamovo proljeće zauzeti svojih 25 mjesta u skupštini nakon sutrašnjih izbora.

    Ne mogu reći da sumnjam ali mogu da se nadam da će medju 35 skupstinara izabranih iz 2. Izborne jedinice, biti većina ( ili barem 6) onih koji će reći da je vrijeme za promjene i na najvišem nivou. Mjestu predsjednika i uprave.

    Ako tako bude, a svi se nadamo da bude jer svi vjerujemo da razum mora prevladati i klub mora bit upravljan od strane sposobnih a ne podatnih, tek onda kreće najteži posao.

    Najteži posao, jer dinamo mora biti bolji od ovoga što je sad. Naravno da ne mislim samo na terenu ali da bi ispunio sav potencijal pa i na terenu, mora bit bolji u svim segmentima kluba. Od marketinga, financija, PR-a, i naravno cijelog sportskog sektora od akademije do kluba veterana nk dinama.

    Dobra stvar je što po meni nije ispunjeno ni pola tog potencijala tako da za napredak ima mjesta koliko hoćeš.
    A što bi nas zadovoljilo? Da vidimo taj napredak barem korak po korak svake godine. Pa ako sw i pogrijesi, da se prizna i napravi sve da se pogreška ispravi.

    A koji je krajnji cilj? Samo nebo je granica. Možda je nerealno sanjati europske trofeje, ali sanjati nije zabranjeno i taj nas san može samo gurati prema naprijed.

    Ajme dinamo u nove pobjede zajedno. Ovu sutrasnju utakmicu smo već pobijedili kako god završilo.
  • Paggini
    7k
    Nikola Hanžel je trenutno najveće zlo u Dinamu.sport

    I sa vecima smo se borili, nece ni on dugo.
  • Mrvica
    3.3k
    Zna li se hoće biti nešto organizirano ispred stadiona od strane kluba druženje i to? Manje bitno u svemu ovome, ali eto da pitam. :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    Zna li se hoće biti nešto organizirano ispred stadiona od strane kluba druženjeMrvica

    Božica vec par dana pece cupavce :lol:
  • Mrvica
    3.3k
    još ako budu breskvice uz čupavce i mlijeka u potocima eto me! :lol:
  • mali M
    3.5k
    Božica vec par dana pece cupavce :lol:SAS1987

    Kako nas lažeš, čupavci se ne peku!!!
    Btw, da nismo preveliki off, hoče bit koji Zona-korner za pivicu?
  • Bosna86
    11.6k
    Ako smo do sada nešto naučili to je da ovisimo sami o sebi, nitko drugi neće podmetnut leđa za čast i ime kluba osim nas. Dinamo ima bezbroj neprijatelja, svi ga oni žele poniženog i na koljenima zato smo mi dužni da budemo njegov štit, za sve ono dobro što nam je dao, za svaku lijepu uspomenu, za svakog prijatelja sa tribine
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Odakle Franja salje poziv? Ona maketa stadiona iza njega je :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.