• deda
    27.5k
    Klubu je bilo sasvim ok i dovoljno kad su imali 7000 članova i 500 ljudi na tekmi. Nama nije i zato radimo i idemo na izbore.
  • mali M
    3.3k
    Tako je, ja vjerujem da će kad sposobni ljudi preuzmu uzde i krenu radit kampanje u pravom trenutku na pravi način eksplodirat članstvo...
  • ivanzg
    20


    Za grad i okolicu sa cca 1m ljudi, plus svi ostali dijelovi Hrvatske i van Hrvatske ovo je sramotna brojka nakon svih poziva i mobilizacija u zadnje dvije godine.
  • deda
    27.5k
    Puno ljudi se još uvijek učlanjuje jer im glasanje nije bitno.
  • miro
    3.1k
    ne mogu se uopće složiti s tobom

    '82 smo.imali 43k ako se dobro sjećam, a to je bilo nakon što 24 godine nismo osvojili prvenstvo

    Ove godine ćemo biti oko 30k, po meni je to sjajna brojka

    Evo ti primjer iz komšiluka, Beograd je duplo veći od Zagreba, cigani nekadašnji prvaci Europe, igrali LP 2 sezone za redom - imaju 25k članova
  • ivanzg
    20
    Sve je to ok, diže se cijela priča na višu razinu bez daljnjega i uopće ne sumnjam da će to biti sve bolje i da će izbori proći po našim željama ali me žalosti da mi u takvom bazenu ljudi imamo ovakvu brojku koja ima pravo glasa
  • mali M
    3.3k
    Ma opet profil sa 5 postova al usput da malo moralizira i docira... Ignoriraj...
  • ivanzg
    20
    Profil koji ima 200-250 gostovanja sa Dinamom a tek je u 35-oj samo nema vremena pisat stalno po zoni.
  • deda
    27.5k
    Ako uzmeš u obzir da smo mi godinama imali 7-10 tisuća članova, a da je taj broj tek dolaskom Bjelice prešao 15, prije dvije godine 20, a prošle 30 napredak je ogroman dapače enorman. Samo treba imati podatke tj. informacije za ozbiljnu raspravu, a ne blebnuti riječi kao što su sramota, smiješno, jadno, bla, bla.
  • mali M
    3.3k
    pa zbilja, sori, al čemu onda takav bespotreban komentar. Pa prvi bi onda trebao na svojoj koži znat koja su bila vremena i šta si prošao zbog svojih 250 gostovanja. Došlo je novo vrijeme i idemo vratiti izgubljeno. Zagreb je izgubio identifikaciju sa Dinamom već desetljećima, ajmo strpljivo... Mi gradimo da bi drugi uživali plodove. Samo polako...
  • Papastrumf
    9.4k
    Sramota i je, samo sto je to sramota ljudi koji su vodili klub jer nisu doslovno nista napravili kako bi promovirali vaznost clanstva, za klub koji je clanski ustrojen.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Dosta je zavarala cifra od 30ak tisuća članova prošle godine a dobar dio ih je učlanjen dok je članarina bila 60 kuna. 22 tisuće ako je informacija točna nisu nikako mali broj. Donedavno smo imali 12-13.
    Ovo je odlična brojka.
  • ivanzg
    20
    Sve je bolje nego prije, napredak je vidljiv iz dana u dan i siguran sam da će ova borba svih navijača Dinama bez obzira koliko imali utakmica u nogama na kraju završiti dobro ali to ne mijenja moje mišljenje da mi sa bazom koju sam spomenuo u prijašnjem postu imamo sramotan broj članova koji imaju pravo glasa.
  • Paggini
    5.6k
    Do prije 6, 7 godina smo imali prosjek od 1000 ljudi na stadionu, 6000 članova, danas imamo prosjek od 9 tisuca kroz sezonu i vjerojatno oko 22000 članova (i to na pocetku godine, bez ikakvog znacajnijeg pusha od strane kluba")

    Ne bih stvarno koristio riječ "sramotno" u bilo kojem kontekstu. Da će to biti bolje, hoće, ali ovo su jako dobre brojke s obzirom na ubijanje Dinama i dinamovaca od kojekakvih ljudi kroz 15+ godina.
  • nemapredaje
    1.9k


    Tu sramotu temeljiš samo svojim osjećajem ili si uspoređivao brojke s nekim drugim klubovima istog renomea.

    Vjerujem da je ovo prvo, jer po ovom drugom ove brojke nisu nikakva sramota
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.