• Praskaton
    2.3k
    Nije bilo Var sustava na ovoj utakmici,uzasno alibi suđenje preko 30 faula (Strukan)
  • Krizy
    43.7k
    Polufinala se igraju na jednu utakmicu, a ždrijeb parova rezerviran je za 4. ožujka u 12 sati u sjedištu HNS-a.

    Prvotni termin za polufinala Kupa je 3. travnja, ali izvjesno je kako se obje utakmice neće igrati isti dan pa je za očekivati da će HNS nakon ždrijeba objaviti i konačan termin za obje utakmice.

    Novost za ovu sezonu je i kako će se finale igrati na dvije utakmice. Termini su 15. i 30. svibnja.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Novost za ovu sezonu je i kako će se finale igrati na dvije utakmice. Termini su 15. i 30. svibnja.Krizy

    kakva je ovo glupost :monkey:
  • Maki2
    631
    Veliki mozgovi umjesto da se bave reformiranjem postojeceg sustava i da iz godine u godinu iste momcadi ne dobivaju iste u odredenom dijelu natjecanja oni se ovim bave
  • Mrvica
    3.9k
    2 utakmice finala je nešto najgluplje šta se moglo izmislit. Izgleda da je nekoga žena potjerala iz stana dok usisa pa mu je palo na pamet uvest takvu glupost da ubije vrijeme.
  • deda
    32.7k
    Prva stvar koju u kupu treba promijenit su ta glupa nositeljstva. Sve u jednu kantu i kud koji mili moji. Pa to je smisao kupa. Ovo što mi igramo već godinama nije kup.
  • dinamozivivjecno
    2k
    a bas se ove godine sjetili stavit u finale dvije utakmice kad je bilo izvjesno da ce osijek bit domacin finala, to bi se rasprodalo u roku keks a bila bi izvrsna atmosfera i navijaci bi stvarno mogli uzivati u nogometu na jednom odlicnom stadionu, ovako se teoretski finale moze igrati na kranjci ako loksa prode sto je meni za finale kupa totalna debilana.
  • jedan u nizu
    8.4k

    slazem se.
    Ovako se kao pogoduje malim klubovima jer mogu igrati protiv najvecih, i na taj nacin privuc koju tisucu ljudi, naplatiti 30 eura ulaz i malo zaraditi.

    Mislim da bi bila veca zarada kada bi uspjeli izvlaciti male protivnike medusobno i tako bi se desilo da netko dogura do polufinala.

    Staviti veci nagradni fond i da vidis kako ce se trgati kada recimo jedan polufinalist dobije 200k eura. (sto je i dalje bezobrazno malo, ali sta bi recimo Ponikve napravile s tim novcima)
  • Do kraja2023
    195
    Pa kakve su tu budale u hns-u, dvije tekme u finalu.
    Lijepo su sad u ponedjeljak mogli objavit prije zdrijeba finale se igra na neutranom terenu Opus areni kad je vec Osijek ispal.
    Lijep novi moderan stadion idealno za spektakl ali ne ajmo mi cirkus izmislit.
  • Mihaljević
    9.9k
    Čak i da je Osijek još u igri, ne bi imao ništa protiv da se na Opus Areni igra finale.

    Ove godine je HNS donio dvije odluke na početku sezone:

    1. Finale kupa na dvije utakmice.
    2. Neće biti playoff utakmice između 9. momčadi HNL-a i 2. momčadi 2 HNL.

    Dvije odluke - dva totalna promašaja.
  • jedan u nizu
    8.4k
    Neće biti playoff utakmice između 9. momčadi HNL-a i 2. momčade 2 HNL.Mihaljević

    za ovo mi i nije toliki promasaj.
    Pa mi ne mozemo skupiti jednog pristojnog drugoligasa koji bi bio iole ozbiljan u HNLu, a kamoli da nekom utakmicom odluke dobijemo dva.

    p.s. koliko puta se desilo da su kroz taj playoff usli u prvi rang?
  • NORTE
    11.6k
    1. Finale kupa na dvije utakmice.
    2. Neće biti playoff utakmice između 9. momčadi HNL-a i 2. momčadi 2 HNL.
    Mihaljević
    1. Klubovi su prihvatili finale na dvije tekme, meni ok odluka.
    2. Rudeš nam igra prvu ligu (na tuđem stadionu) zamislite da se još jedan takav ubacio.
  • dinamozivivjecno
    2k
    jos uvijek nije kasno da maknu finale na dvije tekme i vrate na jednu i da osijek bude domacin finala, ako ne za ovu sezonu onda definitivno za iducu jer ovo je teski promasaj od odluke.
  • reziser
    6.8k
    naravno da je kasno... Pa to se zna od početka prvenstva
  • Mihaljević
    9.9k


    Meni nije, velika je glupost ko je to predložio i ko je to prihvatio.

    Zrinski iz Jurjevca će biti stabilan prvoligaš, a i Šibenik bi mogao odigrati egal utakmicu sa Istrom npr. Oboje imaju svoje stadione (Gradski Vrt i Šubićevac), nije mi isto jasno zašto stadion u Zaprešiću zjapi prazan, stadion po meni lijepši od pola stadiona u 1. HNL, a i travnjak nije loš.

    p.s. koliko puta se desilo da su kroz taj playoff usli u prvi rang?jedan u nizu

    Dobro i? 2 puta su utakmice između ta dva kluba otišli na penale, i HNL bi i sad bio zanimljivi jer bi momčadi morale igrati sa nekim imperativom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.