• immerwieder
    1.4k
    videl mi je klinac u milanu adventskalendre od intera i milana, i pita zakaj ne možemo doma kupiti dinamov, ja ga pogledam, a on veli aha znam kaj buš rekel
  • Dino
    2.7k
    bilo bi lijepo da nakon uspjesne sezone i polusezone podijele kalendare za sljedecu godinu
  • Pop corn
    8.6k
    bilo bi lijepo da nakon uspjesne sezone i polusezone podijele kalendare za sljedecu godinuDino

    Kakvo dijeljenje? Pobogu, daj shvatite da nema nista besplatno! Da se tako ubija vrijednost branda kluba!

    Upravo suprotno mora biti, mora sve imati svoju tezinu odnosno vrijednost i tako ce se najbolje cijeniti svoj klub, tako ces najbolje shvatiti svoju tezinu kao navijaca koji istodno nesto dobiva kad pomaze svom klubu.

    Ako to ne moze vec poteci iz vrhuske ovog kluba, onda mora od nas samih...
  • Dino
    2.7k
    da razumijem, zapravo je to ono kaj krivo rade dijeljenjem karata itd
  • immerwieder
    1.4k
    mi smo pričali o ovim adventskim kaj svaki dan otvoriš prozor i nutra je onda figurica igrača, čokoladica, mislim da bi prodali 10somova ili čokoladni sveti nikola u dinamovom dresu, ali nema smisla gubiti energiju, nemam slova na tipkovnici kolko sam im mailova slal, nikada nisam odgovor dobil
  • deda
    32.9k
    Veli Vlatkica 11 milja promet od fanshopa ove godine. Kao naglasak ide sada na webshop i povećanje asortimana.
  • Kwedi
    3.8k
    U 2019. su se sjetili takve revolucionarne ideje.

    Bolje ikad nego nikad
  • deda
    32.9k
    Ma to zato što nas čitaju, inače ne bi :rofl:
  • Pop corn
    8.6k
    mi smo pričali o ovim adventskim kaj svaki dan otvoriš prozor i nutra je onda figurica igrača, čokoladica, mislim da bi prodali 10somova ili čokoladni sveti nikola u dinamovom dresu, ali nema smisla gubiti energiju, nemam slova na tipkovnici kolko sam im mailova slal, nikada nisam odgovor dobilimmerwieder

    Ma jasno mi je na kaj si ti mislio. To je samo kap u moru proizvoda koji se mogu kvalitetno napraviti i pomoci u stvaranju identiteta kluba i odgajati male navijace od najranije faze....

    da razumijem, zapravo je to ono kaj krivo rade dijeljenjem karata itdDino

    Karte, salovi i kape i kaj ja znam sve....
  • SAS1987
    14.8k
    Veli Vlatkica 11 milja promet od fanshopa ove godine. Kao naglasak ide sada na webshop i povećanje asortimana.deda

    Nisam ocekivao da je takva lova.. Potencial je jos za barem 2x - 5x povečati promet.
  • deda
    32.9k
    Meni su se smijali još prije par mjeseci kad sam govorio o potencijalu od 50-60 milja samo na Dinamovim artiklima. Ja to i dalje tvrdim. Količina prostora tj. tržišta koja uopće nije taknuta je golema.
  • Neki tip
    21.3k
    fvfqnec6xbb7vdxk.jpg

    Dosta se spominjalo Dinamove kalendare, kojih nema..

    Ima, zato, Hajdukovih. I ne, nisam na putu, ovo je fotkano maloprije, u Zagrebu, u Dubravi. :rage:
  • BluePhone67
    4.1k
    l3x886bcszwgm97r.jpg

    Ovo je novi kalendar, ne znam kada ce u prodaju. Mozda i je, ali to nisam jos nigdje procitao
  • reziser
    6.8k
    da li bi tako mogao biti istaknut dinamov kalendar u splitu? :rage:
  • xavier
    12.1k
    To je očito cijena toga što si "metropola". Hajduk u Zagrebu ima dosta navijača, samim tim i potencijalno zainteresiranih za kalendar, a Dinamo u Splitu ipak nema ni blizu toliko.

    No opet, nisam baš siguran da bi samo zbog toga kiosk u Zagrebu trebao oglašavati hajdukov kalendar na ovakav način.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.