• Probirštift
    286
    koji glupi srbi gađat igrača dok je sa svojim klincem
    Šaka jada
  • Baltazar
    621
    zbog takvih ko ti takvi ljudi postoje na navijackoj tribini
  • jedan u nizu
    6.1k
    Jel su ljudi glupi pa ne znaju kako kaj treba — Majki2111


    Jesu.
    NitkoBitan

    Apsolutno se slazem. Tek kada dodes negdje medu gomilu ljudi skuzis koliko su ljudi glupi.
    I onda si mislis, ako je to prosjek ljudi i ljudske inteligencije, ja moram da sam Einstein.

    Nevjerovatno kako te ljudska prosjecnost vrati u bolnu realnost svijeta u kojem zivis
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da je dosta komentara bilo o navijanju, rekli ste i previse
  • M77
    452
    Daj obrišite mu komentar haha
  • Majki2111
    2.6k
    Jesma pička, nikad nisam bio u nekom konfliktu, izbjegavam to uživo. Pička sam. PIČKICA

    Ne znam. Ništa kaj je on pričao nije se ticalo mene. Da radim probleme na tribini u ovih godinu dana bio bih izbačen ili bi me se upozorilo. Redovito navijam i sve bude u redu. Kada nešto vidim da mogu reći ili iskritizirat ili pohvalit, ukazat, to napravim, zato i jest forum.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne spominjemo tu nikakva imena. @Sportskifanatik
  • Sportskifanatik
    367
    sorri nisam znao,sutim od sad
  • Jurki
    8.7k
    Citam vase upise u vezi navijanja. Ljudi dal ste vi normalni? Tribina i stadion nam je u totalnom kurcu koji nemaju veze s nogometom. Da nema terena mozes snimati filmove o nuklearnoj katastrofi.
    Ne sere se po igri, igracima, treneru ili necem trecem.
    Ali mora se najti neka negativa i nekaj po cemu ce se srat. Umjesto da uzivamo u pobjedi.. di smo se vratili na pravi put.

    Edit: da smo danas kojim slucajem izgubili.. nebi se pitanje navijanja, megafona, koreografije ni spomenulo.. vec bi bila paljba po igracima i treneru, sjekle bi se glave itd.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Već sam nakon Betisa pisao, ali da, ljudi su glupi. Iako se danas sto puta ponovilo da se koreografija diže u 20. minuti utakmice, pored mene je opet bilo jedno 4-5 znalaca koji su prvo otrgnuli papir sa stolice kad je krenuo bubanj prije tekme. Ljudi su ekstremno glupi.

    Mi smo se prvo pitali zašto nisu zaljepili prvu koreografiju na naslon stolice, a drugu na sjedalicu, umjesto da se druga koreografija daje iz ruke ekipe iz grupe na poluvremenu. Onda nam je jedan od njih rekao i to citiram: "Jer su ljudi retardirani, jedva im uspijemo jednu objasniti, a kamoli dvije".
  • Baltazar
    621
    ti bi sam digo papir u 20toj minuti da ti on nije reko?? Aj frend ne seri…
    Ako ti smeta da neko usmjerava ljude i tezi da cijeli kolektiv bude bolji,jaci,usklađeniji onda si jebeni egosita i grupi ne zelis dobro
  • NitkoBitan
    12.2k
    Majki misli da bi ljudi sami od sebe mirno popunili redom sva mjesta i da ne bi uopce dirali papirice :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Ne bih se sjetio. NIje ni to kaj me zasmetalo. Konstantno korigiranje i pričanje konstantno na megafon.

    Ekipa navija. Ide pjesma, on priča o zastavama da idu gore, dva metra svaka prvi red.. U megafon. Teško se fokusirat na navijanje i okollinu kad ti megafon priča pored tebe konstantno cijelu tekmu

    Ne očekujem. Ali ni to nije tolko teško.
  • scooniepenn
    1.8k

    To sam bas sa svojom ekipom na Zapadu komentirao. To kako Max izlazi s loptom je vrhunski. I Betisov presing je izgledao smijesan kad bi Max u koprodukciji s Miskom povlacio napade. Tako jednostavno izadjemo iz protivnickog presinga i opcenito gradimo napade da je to nevjerojatno. U kombinaciji s Teom i Nevisticem obrana nam djeluje granitno. Uvijek sam bio najveci zagovornik Tea i smatrao da nije slucajno svim trenerima bio prvi izbor, ali to kako on izgleda sada je nestvarno. Usudio bih se reci da on izgleda nikad bolje, strasno kako nam je ucvrstio obranu. Mali Batko se jako digao u zadnje vrijeme, opet igra vrhunski. Sto se tice krila ja sam jako zadovoljan, posebno se Hoxha zadnje dvije utakmice jako digao, mislim da ce s vremenom doci to na svoje. Steta za promasaj Takija, iznenadio ga je promasaj lopte igraca Rijeke, ali oba krila su nam bila aktivna i ponovno puno doprinijela defanzivi, tako da Rijeke stvarno nije bilo nigdje.

    Sto se tice atmosfere ja sam jako zadovoljan kako je to izgledalo, bravo i za koreografije i za navijanje sa sjevera. Moze uvijek i bolje, ali mislim da je momcad dobivala taj toliko potreban podrazaj cijelu utakmicu. Sto se tice navijanja sa zapada mi godisnjaci, bivsa ekipa sa istoka stvarno smo cijelo vrijeme pratili, ali ne moze se covjek izdvojiti iz mase.

    Sve u svemu, dizemo se i idemo samo tako nastaviti dalje na sva 3 fronta. Jedna cekam Ludogoricu, uz 4 do 5 izmjena ( nadam se Bulatu i Ogiju) idemo po polufinale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.