• Kristijan992
    214
    Može bit i da je možda morao na doping kontrolu jer mislim da igrač koji je odabran mora iste sekunde nakon kraja u svlačionicu...
  • Noel
    4k
    Odlična utakmica Dinama s obzirom na Betis. Jakirović je zaslužio radit u miru. Srušit Betis pa Rijeku u kad smo ga svi otpisali zaslužuje poštovanje. Bravo za Špikića al bio je čovjek odluke. Baturina je opet na razini bio vraća se u formu. Atmosfera na sjeveru standardno dobra. Ostatak stadiona sramite se. Ovako bitna utakmica tek na kraju kad je gol pao je malo sve eruptiralo. Do tad živa katastrofa.
  • manikk
    230
    Prvo ćemo opet pobjediti Betis 2:0, a onda u nedjelju teškom mukom i Rijeku 1:0.

    S obzirom da magarad neće dobiti u Varaždinu

    Euforija službeno može početi
    manikk

    samo kažem :)
  • M94
    444
    Hvala Goda.

    Ne može se reć da je bilo loše, bilo je šansi (Takuro, Takuro...) iako mi se u nekim trenucima činilo da treba ući u veći rizik i na pobjedu, nema se šta čekat, zaostaješ nekoliko bodova i igraš doma protiv direktnog konkurenta koji je došao po 0.
    Ispalo je super na kraju. Sad bi ovo trebao bit momentum gdje se sve okreće na naš mlin ali nikad ne znaš s nama ove sezone, he he. Pao Betis i Rijeka u razmaku 3 dana.

    KTC terminator.
    RPG će vjerujem bit super pojačanje.
    #mur français
  • db-izbjeglica
    12.6k
    RPG će vjerujem bit super pojačanje.M94

    nadam se da će uskoro u prvih 11, jer ristovski pada kvalitetom, a njegovo ponašanje na terenu nije normalno. jednom će nas koštati...domaći suci ga šparaju, al u europi neće.

    shvaćam da su mu se dogodile loše stvari u zadnje vrijeme, al ono, za neke stvari jednostavno nema potrebe.
  • plavac173
    2.6k
    nema opravdanja, nije ni pozdravio Zapad prilikom odlaska na klupu, Jakirovica nije htio pogledati u oci + jos takav izlazak

    Osim ako je bas bio u bolovima nevidjenim, lagano hladjenje ga treba cekati
    Revan

    Kakve gluposti i kakvu negativu vi iznosite to je strasno.

    Petkovic je do jutros bio upitan za danasnju utakmicu zbog problema sa sinusima i zato je i izvadjen iz igre... Sam Jakirovic je rekao, smirite se. Zar ne moze proc jedna utakmica da se ne poserete po nekome??
  • davidinamo
    342
    DINAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  • Revan
    55
    stari pazi kako pricas ok? Pogotovo ti

    Ali da ne tipkamo tu, slobodno mozemo na privat
  • Mr Blue
    3.3k
    Obrana opet najbolja danas
  • plavac173
    2.6k
    Sta sam rekao? :rofl: Opet ponavljam, ogromnu negativu bezveze bacas i to bez razloga i zasto pogotovo ja? Strasno bas, ali ajde, nismo svi isti
  • Revan
    55
    pricam na temelju osobnog dojma, ali bogme i dosta ljudi oko mene, koji smo na svim utakmicama a ne na tipkovnici

    Ali prvi pojedem govno, nemam problema s tim

    Ali ti me sigurno neces optuzivati za sirenje ne znam cega

    Prica je gotova za mene, kazem, mozemo na privat
  • plavac173
    2.6k
    Sirenje negative da, bespotrebne. Mozemo u private da ponovim isto.

    pricam na temelju osobnog dojma, ali bogme i dosta ljudi oko mene, koji smo na svim utakmicama a ne na tipkovniciRevan

    Tako je, zapitao bi se da ne dolaze na utakmice ljudi iz Zagreba koji navijaju za Dinamo.

    Slazem se da ne spamamo temu
  • Zagreb1992
    1.2k


    Trčao je prema Brodiću kad je zabio gol tako da ozljeda nije tako jaka ..po meni sramotno od njega što kao kapetan nije došao

    Grupa nakon svih jebenih represija i borbe za Dinamo je narasla još žilavija...Bravo za dečke koji danas vode grrupu i koji su u tome 24/ 7 :)
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ja sam full zadovoljan

    Popravljena su naša dva najveća problema - obrana i izgradnja iz iste. Treba radit na kretnjama u zadnjoj trećini, ostaje kao boljka, ali kad uspješno dolaziš u tu zonu onda te nekad i ovako sreća pogleda uz neki jeftin penal, lagan gol i slično. Veliki plus je fizička sprema koja konačno izgleda na ozbiljnom nivou.

    3 boda u ovom rasporedu su stvarno bomba odrađen posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.