• Laugreano
    1.6k
    Rijeka koja ima daleko najefikasniji napad, nam nije priliku stvorila. Imali smo nekoliko dobrih prilika. Ne pada mi na pamet kritizirati danas. Samo je pobjeda bitna.
  • Petar86
    635
    pokazuje srecu tako da ukljuci Caps Lock i pusti macka da skace po tipkovnici
  • Krizy
    38.4k
    Hvala neinteligentnom Godi, solidna utakmica s obe strane. Dinamo ipak bolji, ali i Rijeka je odlična momčad. Bit će još borbe između Dinama i Rijeke, ali kako sam vjerovao na velikom minusu, naravno da sam sada uvjeren u naslov.
    AJMOOOO!!!
  • Marley
    1.1k
    ne penal, ali onih par sitnih situacija, gdje je Sopic izgubio zivce, mislim da bi mogle biti diskutabilne. Ne kazem da je tako, samo kazem da se dam kladit da ce se sad danima pisati o sudjenju po portalima. Imam takav osjecaj haha
  • luka modic
    622
    Bili smo 5 puta bolji protivnik,trebali smo bar 2 3 gola zabit,ne znam zašto pojedinci na forumu komentiraju da je igra danas bila bezvezna i bezidejna,a oni su citavu utakmicu stvorili samo jednu priliku
  • Petar86
    635
    Jakir skolovao Sopica.. Kaneko promasio mrtvac, Ademi 2... ajde penal na kraju donio bodove
  • Carrasco
    4.1k
    Pa onaj udarac Gode je i u UFC-u zabranjen... na kakvim drogama su ovi što pišu da nije penal?
  • Mihaljević
    8.6k
    images?q=tbn:ANd9GcTWOJkTlg7Z8NHwsMdvY23V4WdbZJe85GU8cwxljupKog&s
    Ko ga zna uživo zna da bi ovaj dečko rađe sjedio na klupi u Dinamu nego bio prvi strijelac HNL-a u npr. Rijeci. Dinamovac od glave do pete.

    P.S Šefe što je sad ovo? Part 3. :monkey:
  • Dici98
    22
    A dobro nije da se sere protiv nego jednostavno neke kritike,bar s moje strane uvijek dobronamjerno, i dalje mislim da se ne trebamo toliko oslanjati na krila bar ne toliko da sve nase akcije idu samo preko krila dok smo prema naprijed bas bas tromi u sredini
  • Ludovic IX
    6k
    pa ivanovix je trebao dobit crveni. Nije. I što ćemo sad.
  • Deleted User
    0
    jako važno što će pisati tzv mediji . pa kopaju nam raku već 20+ godina i gutaju knedle sve veće. inače, sudac je oprostio rijeci isključenje ivanovića u 1. pol , te guranje petkovića s dvije ruke u leđa pri onom udarcu iz 45. minute. ne pričaj o sucima molim te.
  • cron1ck
    1.6k
    Dajte neki video sa stadiona, navijanje mislim. Joj nisam ovoliko bio nabrijan ne pamtim
  • Mrvica
    3.6k
    Maaaaa pišiiii 3 B(R)OOOODA!!
    Taaaako je! :strong:
  • plavac173
    2.6k
    Theophil treba dobit grafit u Zagrebu. Ministar obrane Kevin
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.