• Sunja86
    1.2k
    Tu Var ne može reagirati jedino kod izravnog crvenog
  • Mihaljević
    9.8k
    Dabro je za onu situaciju dobio jučer crveni, a Ivanović za ovo nije? Jesu oni na totalnim drogama?
  • cron1ck
    1.7k
    Kakva šteta za ovu priliku Perkovića na kraju
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zato kaj VAR ne reagira kod žutog kartona nego kod direktnog crvenog
  • Sportskifanatik
    556
    Obrana zid
    Veza uredu
    Krila top
    Završnica nam faliiiii ajmooooooo pobjedaaa
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Od ćele na njihovoj klupi mi je valjda samo ćelo u crnom odvratniji. Jebo ti svoju tetku u Dublinu, u prkno.

    Fruk ošmaari Mišića žuti, Ivanovic ima žuti ervozan napravi 5-6 faula, ostao na tome žutom i sad će uć Obregon i dalje ćemo biti 11v11.

    Mišić najbolji na terenu
  • hardek
    2.8k
    Sučić djeluje impresionirano, muči se sa prvim dodirom. Imali smo neke situacije di bi ih prebrojali u sredini i onda gubimo posjed zbog loše kontrole lopte.

    Također kad dođemo u zadnju trećinu donosimo jako loše odluke, i konstantno su 2,3 igrača u 16 metara a 6 igrača na rubu 16 metara pa konstantno odgađamo i idemo okolo dok ne izgubimo loptu
  • San Lorenzo
    15.6k
    Nama u stožeru treba osoba koja će biti zadužena samo za napad...bolno smo sterilni kad dođemo u zadnju trećinu.
  • striko
    1.5k
    E jbga nisam to znao. Uzalud nadanje :grin:
  • ZyklonB
    10
    Mišić = Cambiasso
  • Probirštift
    335
    Teška stagnacija kod njihovog gola svi stoje ko kipove 0 kretanja bez lopte
    Rijeka je tolko loša da me čudi kaj nismo prvi na tablici uz ovakvu konkurenciju
  • Infinity
    16.4k
    Defanzivno smo velesila.
  • IceMan
    2k
    Igramo s tri playmakera.
    Mišić , Baturina i sad još Petko (opet).

    Pa daj više odi napred i budi centarfor. Bar jednom…
  • E46
    663
    Nisu losi koliko nemaju ambicije u ovoj utakmici, oni su dosli uzet bod.
  • serbus
    4.1k
    Ja bi od naših skupštinara tražio da se predloži da igrač dinama se ne baca ko pička na svaki dodir po licu. Ovo je muška igra nebudi pička.

    Ubija me već to padanje igrača jučer onaj Šarlija , danas Mišić čemu to ubijanje igre počeo bi za ta bacanja dijeliti žute ali onome tko padne.

    Ovaj iz Rijeke dečko je trebao prvi žuti dobiti za start na Teofilu, ali mu nije dao jer mu je prvi dao bezveze a da mu je dao ubijaš tim zbog jebenog simuliranja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.