• Praskaton
    2.3k
    Koji način? Jel ti moram crtat? Stranac koji ne pokazuje ništa više u odnosu na domaćeg nema što tražit na terenu i to je svugdje tako... Jel jasnije sad??SjevernaStrana

    Je to bi bilo super da smo pobjedivali i igrali dobro.Pa mi smo u svakoj utakmici primili gol covječe.Ne znas ko je gore od stopera izgledao.
    I u takvoj situaciji on i dalje gura po svom stavlja ocito ne dovoljno spremnog Šutala i Perića,redamo kiks za kiksom..
    u pripremnim utakmicama kao i ovima na jesen ni po čemu nije odskakao od ostalih...SjevernaStrana

    Kakvim utakmicama na jesen kralju? Prije Betisa zadnja njegova natjecateljska utakmica je kup s Oriolikom 1.11
    Prije toga 3-4 utakmice je dobio priliku ako se ne varam.

    Onda nam treba neki vidoviti Milan, a ne trener ako mora unaprijed znat kako će tko odigrat...SjevernaStrana

    Ne treba,bit ce dovoljan stručan trener koji na treningu prepozna da mu kod otvaranja igre Max donosi puno više od Šutala i Živkovica.
    Čovjek je vratio malog sa posudbe u lokomotivi,platio 100k da bi ga nakon dvije losije utakmice posjeo na klupu i koči mu razvoj.I ti meni nakon toga soliš pamet o treneru.Svaka čast
  • SAS1987
    14.7k
    Što se ovod dogodilo?Mali Zeus

    Moja teorija... Neki sizofrenicar si je otvorio dva profila na Zoni :lol:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Možeš ti lupat koliko hoćeš po Jakiru, Šutalu ovom onom.... Treći put ću ti ponoviti da Bernauerove predstave u jesenskom dijelu i ljetnim pripremama pa čak i ovim zimskim nisu bile ni blizu ovima u dvomeču s Betisom i utakmici s Varaždinom te da s pravom nije igrao, a ti opet lupaj po svom... nekad pomislim da pričamo o otvorenoj školi Dinama pa ono svi moraju igrat.... a i ovo s primljenim golovima ti ne stoji baš... trenutno smo u HNL na 19 primljenih nakon 22 utakmice, prošle godine si primio 20 u 22 utakmice što je ne bi vjerovao gol više pa ti se recimo član tako katastrofalne obrane Josip Šutalo prodao za 20+ milijuna... jesmo li trebali Josipa možda zakucati na klupu? Nažalost, tvoji komentari ne mogu proći bez iskazivanja animoziteta prema Jakiroviću čime se dobrim dijelom vodiš kod pisanja umjesto da sam sebi priznaš da ovaj nije iskoristio svoje prilike u prošlosti i igrao kao što igra zadnjih tjedan dana...
  • Crusades1986
    11.9k
    5 nastupa na jesen u HNL-u: dva puta protiv Istre, dva puta protiv Gorice i jednom protiv Rudeša.
    Koliko se sjećam i koliko sam gledao, kardinalna pogreška protiv Rudeša na 5:0, ostalo manje - više korektno.

    U Europi jedan nastup protiv Viktorije Plzen i nes(p)retno skrivljen penal. I jedina šansa koju smo napravili na utakmici bila nakon njegove odlične dubinske lopte.

    EDIT: ušao i protiv Astane u gostima.

    Po meni je, ovo šta je igrao, bio puno stabilniji i od Šutala i od Perića.
  • Endeavour
    571
    Joj kakva rasprava. Neka nama zdravog Maxima, Boška i Perića pa nek najspremniji igra u paru sa KTC-om. Igramo svaka tri dana.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Postao mi je jedan od najdražih naših igrača.
  • Droljo
    8k
    Čudo koliko živaca ima lik. Šutio je i radio. Veselio se golovima sa klupe. Super da ga je krenulo.
  • Facke
    3.6k
    Rekel sam vam vec prije par meseci. Bernauer je dober decke i nemu je stale do nasega dresa.
  • Krizy
    43.2k
    Legenda
  • Orc123
    7.8k
    Kreteni novinari ocjene njega sa 6 a obrana konacno izgleda dobro! Danas je Perkovic imao slabiju tekmu i dobio je isto 6...realne ocjene za maxa danas bi bile 6,5, ktc 7, ristovski 6,5 i Perkovic 6 jer mu par puta pobjegao igrac......Max iđao jednu krivo predani loptu u 1. Pol i u 2. Pol se nije dobro postavio kod prilike Marica kad je Perkovic opet ispao ko na Betisu...preslikana akcija samo Maric nije Bakambu! Tu se mora Maxu ukazati kako da brani takve situacije....to je lako ispravljivo. Uglavnom top.....cekam Ogiwaru da se pokaze i konacno izlijeci.
  • Nino Bule
    13.4k
    Perkovic je bio vezo dvije, tri greske zaredom, najgora ona kad mu je pasalic pobjegao i serviro na 5 metara loptu za jedini zicer rijeke, meni max opet rutinski defanziva a jako koristan ofanzivno
  • nemapredaje
    3.2k
    Koliko je ovakav igrač nama bio potreban, mnogi nisu ni svjesni.

    Na stranu njegove obrambene reakcije koje lagano od dobrih idu prema odličnim, ali njegova pomoć u otvaranju igre, u probijanju prve linije pritiska, je nešto što poslije Gvardiola i J.Šutala nismo imali.

    Nije slučajno što je i Mišić u par zadnjih tekmi puno bolji jer mu skinut veliki teret gradnje igre iz prve linije, nego čovjek primi loptu blizu centra i odmah može otvarati na krila ili Baturinu i Petka. Uzročno-posljedično je i Baturina odmah bliže golu i opasniji, što se također vidi.

    Nisu bezveze na cijeni u današnjem nogometu obrambeni igrači s odličnim progresivnim dodavanjima.

    Max, samo nastavi tako.

    Jedino kaj mu fali je par kila mišića :grin:
  • plavac173
    2.6k
    Kako je ovaj covjek smiren i koliko puca od samopouzdanja to je nevjerovatno. Bravo Max
  • Orc123
    7.8k
    Sjetit cete se na jesen kad se Misic spustao iza 2 stopera jer jednostavno nismo mogli graditi igru od stopera! Stoperi danas moraju biti jaki na lopti...minimalno jedan koji moze sa loptom probiti linije!
  • sport
    3.3k
    Ponovit ću ono od četvrtka,bravo Max
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.