• Mr Blue
    4k
    U pravu si, to je ta. Nisam ni gledao, ukucao sam Amrino ime u Google skupa s vuvuzelama i to mi je izbacilo. U glavi mi je ostalo da je Amra predvodila "trubače" vuvuzelama kad bi se pjevalo protiv uprave, a možda je i Sanda..
  • Guinness
    2.2k
    Sanda je. Sanda znaš li kako trubi paravinja...
  • ZGV
    3.3k
    Ok Sanda je na slici, ali te ideje su išle iz iste kuhinje
  • Kwedi
    3.8k
    Kondomi, kristali s likom Fatosa, goli kalendari s Ibanezom i oni taburei su meni najdraže Amrine umotvorine.
  • Pop corn
    8.6k
    Imat ce GNK kucicu ove godine na Trgu kod bivse Gradske kavane. Uzeli su kak sam cuo dvije kucice, jednu za ugostiteljstvo, drugu za suvenire.
  • Eduardo
    20.4k
    Koliko dugo je trajao onaj YouTube eksperiment sa Ivanom Mišerić, 2-3 epizode?
  • Pop corn
    8.6k
    Dinamo ove zime ima kucicu na adventu na Trgu:

    4r9b73tlfthp6l9l.jpg

    Dosta kopirana fora od prosle godine standa Futsal Dinama, al obzirom na nesposobnost ovih u Klubu nista ne cudi. Jedino kaj je pohvalno da su skuzili da moraju medu ljude pa makar i kopirajuci ideje od lani.
  • Bosna86
    11.7k
    Ima li FD svoju ove godine i ako ima kad se otvara?
  • Pop corn
    8.6k
    Ima li FD svoju ove godine i ako ima kad se otvara?Bosna86

    Ove godine nema. Sve ce se moci kupiti i učlaniti u Ilici...
  • Cosey
    515
    Dinamo ove zime ima kucicu na adventu na Trgu:Pop corn

    Jel će ove godine imati dvije ili sam ja nekaj krivo čuo? Znam da su prošle godine imali iza Umjetničko paviljona.
  • Eduardo
    20.4k
    Dosta kopirana fora od prosle godine standa Futsal Dinama,Pop corn

    I mi smo ih ovdje poticali da ako ne znaju smisliti sami nek kopiraju od nekoga tko zna. Izgleda da slušaju :yum:
  • Eduardo
    20.4k
    Koliko dugo je trajao onaj YouTube eksperiment sa Ivanom Mišerić, 2-3 epizode?Eduardo

    Samo da se referiram na ovo jer sam gledao ove nove Knjazove emisije i mislim si šteta što njega nisu angažirali. On bi to rasturio, u nekom njegovom formatu emisije di bi ugostio sadašnje igrače, legende, poznate i "obične" navijače... cca 10 epizoda u sezoni, bombončić za pogledati.

    I jedan prijedlog, burazov doduše (vjerojatno je vidio negdje, nisam pitao). Kaže; bilo bi fora da klub iduće sezone predstavi nove dresove tako da izradi mural s par najvećih trenutnih zvijezda. Znači, oslikaju igrače u novim garniturama dresova, gdje bi i oni došli preko dana te malo 'sudjelovali' u izradi, ostavili svoje potpise na muralu, podružili se s navijačima i sl. Kasnije lijepo službeno predstavljanje dresova uz otkrivanje murala kad sve bude gotovo.
  • reziser
    6.8k
    meni kućica ovako fora izgleda
    a kopiranje, uči se dok si živ, pa tako i u marketingu gnka-a.
    nije grehota kopirati, samo budala ne uči od drugih

    jedva čekam otići i vidjeti je u živo i potrošiti koju stotinu kunića
  • Infinity
    16.5k
    Ne znam, meni to ne lici jedno na drugo. Eventualno da su slicni fontovi. Sad pise Dinamova carolija, FD je imao Dinamova Bozicna bajka ako se ne varam. Probat cu naci bas.


    Edit: Kao sto rekoh. Fontovi lice, mozda su i isti, sve ostalo ni slicno.

    ab34dc4rp6ziw5sw.jpg
  • Pop corn
    8.6k
    jedva čekam otići i vidjeti je u živo i potrošiti koju stotinu kunićareziser

    isto vino kao i na svim kucicama, iste kobasice....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.