• San Lorenzo
    15.4k

    Vjerojatno Ristovski ima svoje prste u ovome.
  • Orc123
    7.8k
    Bravoo Taki! Mozda nisi u formi ali zabio si nevjerojatno bitan gol i vec si se isplatio! Ako je tko zasluzio onda je to Kaneko! Ovim golom se vec isplatio! Top! Defenzivno pripomagao i bio takticki savrsen! Nema stranca do Japanca!
  • Jurki
    11.7k
    Taki se sigurno dize u momcadskoj hijerarhiji.. i mislim da nakon ovakve utakmice ga se bu fakat pocelo ozbiljno dozivljavati.
    Bravo Taki.
    Tamagochi on :fire:
  • Dinaminjo
    929
    Prestanite od nnega ocrkivat Robbena i sve bu pet
  • Rex Ramae
    2.8k
    Od njega i od svakog drugog krila u Dinamu očekujem golove i asistencije.
  • Jurki
    11.7k
    "Drago mi je da sam zabio gol, ali nisam zadovoljan svojom igrom u globalu. Radio sam puno grešaka, moram ih svesti na minimum. Meni je svaka utakmica jednako bitna"

    Intervju Takija
  • Dinaminjo
    929
    s pravom

    Ali dojam je da se od njih (i njega i Arbera) ocekuje da sami dobiju tekmu.

    Ovaj gol je savrsen primjer da je potrebno vise igraca.
  • wolfgang14
    1.4k
    ko god je radio ovaj gif je predvidio da ce kaneko bit kljucan igrac za prolaz veceras :fire:

  • Purger
    360
    Ljudi brzo zaborave da je Hoxha imao čisti gol u petercu protiv lokomotive u gostima i da je taj zicer zabio kaneko bi imao asist

    Isto tako, kaneko ima tu mogućnost da iz skoro ničega stvori nešto, pa tako i protiv Varaždina kad je primio loptu uz aut liniju, dva igrača navukao na sebe i lijepo ubacio rolicu Petkoviću u šesnaesterac.

    1 na 1 je stvarno odličan.

    Međutim, problem mu je first touch, često ne primi loptu kako spada nego se onda mora izvlačiti nakon lošeg prvog dodira.

    Uz to bih naglasio i fizikalnost, ja sam siguran da čovjek vježba i trči, ali je 175 i nije baš svejedno to kad ti dođe neki visoki mišićavi branič u fizičko zahtjevnoj ligi poput HNL-a.

    Po meni zasad imamo dovoljan uzorak njegovih utakmica i rekao bih...

    Kaneko ima mjesta u Dinamu. Može biti starter, može pridonositi i golovima i asistencijama, ali mora poboljšati igru u nekim segmentima, i nadam se da će se to s vremenom i dogoditi.

    U međuvremenu ajmo ne zazivati Špikića nakon svake njegove greške jer je kaneko ove sezone zbilja puno dao dinamu i iskreno sumnjam da bi sa Špikićem i bez Kaneka uopće i bili u utrci za titulu u ovom trenutku.
  • Orc123
    7.8k
    U krajnjem slucaju hoxha i Kaneko su apsolutni upgrade u odnosu na Marina i Menala i to drasticno! Za neko keilo koje ce donositi 10-15golova po sezoni i 7-8 asista trebat ce malo dublje zavuci ruku u dzep. Neki su tu sprdavali Kaneka i rekli pa zasto nismo uzeli Pasalica. Da, mozda smo trebali izeti i njega ali od Pasalica se radio Robben a nije zabio od 10mj nista a o obaveznoj igri u obrani necu ni govoriti. Taki ima svoje mjesto u Dinamu, a on moze jos puno puno bolje pd ovog i svijestan je sam toga i to mu je velika prednost.
    Neka naseg Takija jos puno godina u Dinamu!
  • Purger
    360
    Slažem se, Dinamo je doveo Kaneka na posudbu za 400k.

    Ako ga želimo otkupiti na kraju sezone, a vjerujem da želimo, koštao bi nas 1mil ako se ne varam.

    Da ga želimo negdje prodati, bi li to mogli napraviti za više od tog iznosa? Apsolutno da po meni, možda i za 2-3 milijuna čak.

    Samim time zasad se pokazao kao dobar transfer.

    Ali može i bolje i nadam se da hoće
  • Orc123
    7.8k
    ma otkup ugovora mora biti samo foemalnost! 1mil eura za takvog igraca je kikiriki....vec sad se otplatio i isplatio! Istina ne treba od njega ocekivati cuda sad ali da on moze bolje od ovoga moze i to je pokazao. Jbt sjecam se tekme protiv Belupa, Varazdina pa i Hajduka kad je izgledao ko igrac od 10mil eura ...to nije mozda realno ali da moze raditi razliku moze! Barem ga je Karoglan nahvalio i rekao da ima nesto Messijevsko u njemu...nije messi ali za nas je i vise nego dobar.
  • Marley
    1.6k
    Dragi nas Japanac, velike isprike na prizeljkivanju sinoc da ides van na poluvremenu :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.