• Orc123
    8.1k
    Ne moze mi nitko reci da Kaneko i Spika misu kapacitet za Dinamo, Spika ima dobrih utakmica, mozda nije igrac prevage ali zasluzuje dres Dinama. Takuro koliko god nije na razini od Jeseni vec je trebao imati apsolutno i minimalno 3-4 asista koja su bila cista za gol i da imamo igrace koji bi pospremali to vec bi imali i vise bodova i ne bi se pricalo da on ne donosi nista Svi smo znali da Takuro nije gol igrac i da ce zabiti samo ono sto mora ali igrac je koji donosi druge kvalitete koje nema ni jedan drugi igrac u Dinamu. Igramo totalno krivi nogomet. Bazira nam se igra na tomda daj krilu pa sta napravi, bez igre u kojoj bi bekovi dosli do izrazaja a s druge strane nitko ne puni 16 m i ta igra je osuđena na propast. Vidovic nije krilo i tamo se decko pati i ne donosi nista a Hoxha se mora jos dokazati ili ne dokazati. Ne moze mi nitko rec da Kaneko nema kvalitete i da je igrao na bljeskove jer je u kontinuitetu imao odlicnih 10+ utakmica i nakon loxe je nestao i nakon priprema gdje je bio isto dobar. Znaci da nesto ne stima sa taktickom pripremom i samim planom igre...to je odgovornost trenera a ne igraca. Sjetit cete se samo kako pod Jakirom izgledaju ostali tipa Misic, Ristovski, pa i Petkovic kad je ostavljen sam da izmislja nesto, a Baturina ne izgleda ko igrac od 18mil eura. Znaci nosu problem igraci nego sustav.
  • Jurki
    11.7k
    Potpis. Najlakse je izvuci statistiku i reci igraci su zakurac. Nije Kaneko kriv kaj Petkovicu smrdi protivnicki kazneni prostor.
    Pa valjda bi trener trebal takve anomalije resavati.
    Imamo na klupi "kuhara" koji bi i od najfinijih sastojaka na svijetu napravil splačine.
  • Mlađi referent
    12.3k
    @Nino Bule A mislim da nitko ne izdvaja krila, bar se dinamove igrače od prvog do zadnjeg nije mazilo ove sezone, s pravom. Pa ni tog Petkovića, ni KTC-a.

    Sasvim je legitimno komentirat da nemaš učinak s krila, kao kaj je legitimno dovest u pitanje koji je maksimum tih krila koji objektivno, nemaju jednu sezonu u karijeri na razini onoga kaj bi svi mi željeli.

    Jebiga sad, to kaj se ekipa nadrka kad spomeneš, da gle čuda, čovjek koji nikad nije zabio 10 golova u sezoni vjerojatno nije igrač za 10 golova u sezoni, to je drugi par cipela.

    Ali vjerojatno se svi ovdje slažemo da trener mora ići, isto ne vidim zašto je kontradiktorno reći da je trener smeće i da nemaš krilo od 10 golova
  • Orc123
    8.1k
    aludiras na Takura koji btw. Imao i vise nego dobru statistiku kao WB sto je i igrao u Japanu. A na jesen za ono malo utakmica je imao brutalnu statistiku. Da je sad u formi nije, bas kao i 90% momcadi.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Aludiram na sva naša krila. Nijedan od njih nikad nije bio dvocifren niti u G, niti u A.
  • austrijanac
    4.1k
    Neka ga Yakir nosi sa sobom kada ga šutnemo u Slobodu iz Tuzle jer za inteligentan nogomet nijeGražvydas Mikulėnas

    You just made my day.
  • Jurki
    11.7k
    Da je sad u formi nije, bas kao i 90% momcadi.Orc123

    I to nakon famoznih priprema i odrađena 22 treninga na tim istim pripremama. Trener koji zna posao mora u roku 3-4 tjedna dovesti momcad da igra u pristojnom izdanju. (Čačić je to napravil nakon Kopica).
    Ove price da se cekaju pripreme, picke materine su price za malu djecu. Igramo isto ko i prije priprema.. svaka utakmica je stani pani. Nebitno to bil Betis ili Varazdin.
    Igras doma protiv druge najgore momcadi lige i treses se ko prut na vodi dal ce ti uvaljati neki gol na kraju ili ne. Jebo takav nogomet.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nešto ne valja u pripremi utakmica ili taktici, kada pratim naša krila, taki zna 3,4 puta po poluvremenu utrčati stoperima iza leđa očekujući loptu, dok hoxha to ne radi.
    obojica kada čekaju lopte onda idu 1vs1 dok taki čak zna podvaliti loptu a hoxha ima glavu u pod. najbolja akcija, pa čak i jedina prava u prošloj utakmici je na 2:29. Treba nam više tih duplih paseva i trčanja bez lopte. Igra nam se svodi na 90% stajanja na mjestu i čekanju lopte

  • Jurki
    11.7k
    Igra nam se svodi na 90% stajanja na mjestu i čekanju lopteGražvydas Mikulėnas

    Houston we have a problem. Rockets have malfunction.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mene zanima, kad dođe novi trener nakon kaj nas Betis okrene i Rijeke nabije

    Za koje krilo mislite da će upisat još 5 golova i 5 asistencija do kraja sezone? Za koje krilo mislite da će upisat samo 5 golova ili asistencija?

    Ja ne vidim nikog…
    Vidim ekipa je posebno emotivna prema Takuru. Za mene on bez dvojbe ima mjesta u dinamu, na kraju krajeva tek mu je ovdje prva sezona, ali ne vidim zašto je problem zapitat se koji je njegov maksimum?
  • Jurki
    11.7k
    ali ne vidim zašto je problem zapitat se koji je njegov maksimum?Mlađi referent

    Mozemo se zapitati koji mu je maksimum. Ali isto tak do tog maksimuma ga treba netko znati dovesti.
    Da imamo Orsica u primeu nebi bil nist drukciji nego kaj su sadasnja nasa krila.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da imamo Orsica u primeu nebi bil nist drukciji nego kaj su sadasnja nasa krila.Jurki

    Ne da bi bilo nešto drukčije, nego bi bilo potpuno drukčije. To je druga dimenzija u odnosu na ovo kaj imamo sad.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ajmo malo uzivat u trenutku. Rasprodan Maksimir, danas se potpisuje vazan sporazum vezan za zamljiste a vi pricate o potencijalnom ispadanju od Betisa i porazu od Rijeke... Da nas nema trebalo bi nas smislit.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Za mene on bez dvojbe ima mjesta u dinamu, na kraju krajeva tek mu je ovdje prva sezona, ali ne vidim zašto je problem zapitat se koji je njegov maksimum?Mlađi referent

    apsolutno legitimno, u nekom modernom atomskom dinamu taki bi bio rotacijski igrač po dosadašnjim predstavama. Opet, možda bi pod drugim trenerom bio 3 razine iznad nego do sada.

    Najveći problem nam je mrtva spora igra, da mi rješavamo hnl tekme u prvom poluvremenu, da zabijamo 3,4 komada po tekmi onda bi nam i statistika štimala na krilima, ovako je to patnja.

    redovno ove sezone primamo golove, pa bi to jurili, pa bi vodili 1:0 protiv rudeša i varaždina, pa bi se branili, jebo takav nogomet, a statistika je tu onda najmanje bitna i pokazatelj kvalitete
  • Orc123
    8.1k
    onda slabo pamtis i koliko je samo orsa u kontinuitetu imao uzasnih tekmi ali nakon toga se digao i bio igrac odluke....za to vrijeme ga se istrpilo i prilagođavala mu se igra njemu i Petku....Orsa je klasa ali ni on se nije pretjerano dokazao van Dinama sta ne znaci da i dalje nije klasa!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.