• superhik
    11.1k
    Na kaj točno se misli?kibic

    Tzv. Ghost posting gdje se taj sadržaj objavi u suradnji s fan stranicama (ili influencerima u nekim slučajevima)
    Doseg je isti kumulativno, a ne narušava se izgled službenog profila
  • IceMan
    2k
    To je fakat presmiješno da se naša službena stranica bavi s sudačkim pogreškama kojih ruku na srce ima.

    Skrivamo iza tih pogrešaka zapravo našu jadnu i nemoćnu igru.


    Zapamtite kad god ćemo se baviti suđenjem i tzv nepravdama, otkrivat ćemo svoje najveće slabosti i jednu veliku nemoć.

    Pobjednici se ne bave suđenjem
  • ksapi
    2.8k
    Napravimo jednu sansu doma protiv Varazdina i oni se sprdaju i ‘kukaju’ na sudenje.

    Pocnite vise igrat jebeni nogomet :vomit:
  • Captain America
    17.7k
    Na Dinamo+ treba pokrenuti lagano emisiju gdje se diskutira o krađama po uzoru na Real :cool:
  • kibic
    1.1k
    Aha, astroturfing.

    Kaj bi sastanak sa sudačkom komisijom bilo pak previše uplitanje?

    Mislim izvlačenje na suce općenito smatram kao nekaj kaj ne smije nikakvog mjesta imat u Dinamu.
  • Paggini
    20.4k
    Da smo mi dobili loksu dvaput, goricu vani, varazdin vani, goricu doma na pocetku sezone, ovaj video ne bi postojao, samo to cu reci.
  • Papastrumf
    12.3k
    (kojeg smo svi zazivali da ga dovedu)DLD

    Pricajte u svoje ime, kolega.
  • kibic
    1.1k
    Ma da se Varaždinu utrpal jedan gol iz igre ovog videa ne bi bilo.
  • cibona
    3k
    Zasto polako poprimamo juznjacki kmecasti mentalitet? Manite se corava posla, imamo mi puno vecih briga od kmecanja po drustvenim mrezama.

    Neka drugi misle sto hoce, ali ja smatram da nam ovo nije trebalo i da svakim danom sve vise nalikujemo na tugu s juga.
  • Orc123
    8k
    Inace ovo vam se zove Satira u pm! Ja ne vidim da se kmecalo, vec se satiricno osvrcu na ono sto je bilo! Ne vidim problem ..... Jos se nitko nije rodio tko bi svakome ugodio. Cemu toliko paznje se pridaje ovome.
    Po tome je onda i Kmecanje Petkovica prema Jarniju!? Pa nekad moras presjeci i polkazati zube, ako nista drugo na ovaj satiricni nacin. Imamo dovoljno i ovako problema, ne trebaju nas jos i drugi gaziti. Mozda nije bilo potrebno ali bar znamo da ih je briga....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Forma videa nije čak toliko loša, problem je tajming objave. Da smo mi na laganih +6 onda ok, malo bi se posrali blitvarima po glavi i bok.

    Mi smo i dalje treći, lokomotiva nas je školovala 2 puta u mjesec dana a utakmica sa rijekom nam je biti ili ne biti.

    Ne znam da li uprava mora amenovati ovakve objave ali ako je tako onda je modus operandi "kruha i igara".
    Uz sve to im je Jarni sjeo ko' budali šamar. Dok mi pričamo o klaunu, baliću i inima, teme uprava i grobari dinama ni na vidiku.

    Imamo sreće pa je jučer sveti Ilija ušao u Nevistića inače bi nas obuzela apsolutna depresija a sve bi ostalo isto.

    Ne znam za vas ali eto ja, vječiti optimist, psihički se pripremam na eventualno ispadanje od betisa i poraz od Rijeke. Od jučer navečer mi je grč u želudcu a sve to radi trenerčine i uprave.

    Zbog svega toga, ne nije mi do smijeha i ovakvih objava, a transfera ću se tek dotaknuti kada prođe ovaj ludi tjedan.
  • Kepec
    5.5k
    Upravo to, da smo razbili Varaždin 4:0 i da imamo poštenu prednost na tablici vjerujem da bi mnogi gledali drugačije na video. Možda bi opet rekli kako je nepotreban, ali ne u toj mjeri i na neki način bi bio fora i zezancija.
    Ovako kada imaš trenera kojeg imaš na klupi, kada ti je igra takva kakva je, a na tablici si 3. nije do objava gdje kritiziraš određene sudačke odluke nego bi trebali tražiti lijek kako se ne mučiti s Varaždinom, Lokomotivom, Istrom itd. Naravno da nije na adminu Instagrama da igrači proigraju, ali dok nema rezultata po meni nema ni mjesta ovakvim objavama.
  • plavac173
    2.6k
    kada prođe ovaj ludi tjedan.Gražvydas Mikulėnas

    E da ga je prezivjet :grimace:
  • Petar86
    887
    ali dok nema rezultata po meni nema ni mjesta ovakvim objavama.Kepec

    Sve se slazem, samo cu nadodati da nema mjesta ovakvim objavama nikad kod ozbiljnih klubova, pogotovo sto ovakva videa moze svaki klub u HNL-u objavljivati, na sto bi to licilo. Sudci po meni ne kradu nikoga namjerno nego jednostavno nisu kvalitetni.
  • Endeavour
    579
    Video je odličan. Bravo za ideju. Dobra zajebancija na suđenje.

    Humor, satira i sarkazam je uvijek dobrodošao kod mene. Ljudi su postali prave primadone. Misle da sve znaju, da su pobrali svu pamet svijeta, a s druge strane sve im smeta i svaki drek ih uvrijedi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.