• db-izbjeglica
    15.4k
    Koliki idiot i koliko glup trebaš biti da sa reprezentacijom osvojiš svjetsko zlato u vatrepolu i onda na dočeku pjevaš o nogometnom klubu?

    Zašto je taj narod dolje toliko glup?
  • Tom Hanks
    3k
    Doček vaterpolista
    FB-IMG-1708360995410.jpg
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ma lako za nekog nebitnog lika...

    ali reprezentativac?
    pokušavam zamisliti da je (šta ja znam) oršić na dočeku reprezentacije poslije bronce na sp 2023. počeo pjevati dinamo ja volim.

    mislim, normalno da to nitko neće napraviti jer dečki imaju mozak, znaju da je to neprimjereno i totalno nepotrebno.
  • Kepec
    5.5k
    Pitao je novinar Kraginića kad je idući susret na rivi, veli ovaj kad Hajduk postane prvak.
    Razina mora raste, dok ovi postanu prvaci morat će nać novu poziciju jer bude riva potopljena do tad.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    A tko je pjevao?seljak86

    a što misliš?
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Kolika je razlika između nas, nije realno. Jedan Livaja (za kojeg se zna što je pjevao protiv Dinama) je usred Zagreba na trgu držao govor nakon svjetskog bez zvižduka. Petković je iskoristio govor da kaže kako se treba smanjiti razdor između sjevera i juga i da vratimo zajedništvo. I onda na dočeku u Splitu krkan Livaja izvali da jedva čeka feštu kad osvoji titulu s Hajdukom.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    kažem, ja ne mogu shvatiti zašto su toliko glupi...
  • Neron53
    614
    Za njega ocekivano. Oni koji znaju njegovu pricu.....
  • Nino Bule
    13.8k

    Po meni genetika, jednostavno nije im bog dao i zbog toga imaju nadprosjecan broj mogoloidnih likova kao ovaj gore na slici sa zastavom, to se odma vidi da je tu u pitanju iq nizi od 75 sto je nedovoljno za normalno funkcioniranje u danasnjem drustvu, bilo koja kompliciranija intelektualna operacija je problem. Tu su da jedu, piju, razmnozavaju se i arlauču kad su ovakve priredbe.
  • Noel
    6.3k
    Dobro je čak ,iznenadili su me.. očekivao sam na dočeku vaterpolista malu djecu u transu koja skandira gazi Purgera u zagrljaju Jerka Karinića Mragića...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Očito je sukob na relaciji Sesar - Jusup dobio novi epilog ..Luka se još nije pojavio na okupljanju reprezentacije
  • Bruh
    955
    taj božić se ko debil ponaša oće pa neće pa opet neće pa oće pa ne dođe... nadrealno
  • Chess96
    194
    Rekao bih da je Božić tu samo alat u sukobu Jusup-Sesar koji datira još od vremena kad je ovaj igrao za Zagreb. A s obzirom da je Jusup Božićev košarkaški otac ovaj se stao na njegovu stranu. Za naše uvjete dobar igrač, ali i očito bomba u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.