• Chess96
    194
    Jel zna netko koliko imamo osvojenih medalja na velikim natjecanjima, EP, SP, OIdinamo u srcu

    Ovo nam je 17-a medalja s velikih natjecanja. Mislim da je vaterpolo tu najtrofejniji momčadski sport.
  • plavac173
    2.6k
    Ajmo Cibona!
  • seljak86
    2.6k
    Odma se kreće s "jebem te cibono". Još jednom se vidi provincijska isfrustriranost ovih cigana dole.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ma oni su smijeh od grupe ..sve ti je jasno kad im Torcida dolazi pomoć napasti funcute , a onda im se čovjek upiša u gaće i leži krvav na cesti ...A Funcuti ih pomeli fino taj put
  • seljak86
    2.6k
    4 trice za redom primili...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    A radojčić kao play opali uvijek toliko šuteva da to nisu istine. Kako me nervira lik, solira i zalijece se konstantno. Jbg
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Bolji su,nema tu rasprave. Jebiga,bili smo u igri dok se nisu šuterski pretvorili u Golden State Warriorse iz najboljih dana... A o repertoaru pjesama neću ni komentirati, klasika za njih
  • seljak86
    2.6k
    Šuterski su stvarno nadmoćni, nema se kaj reć. Zaslužena pobjeda sluga...

    Inače mi kod tih zadrana nije jasno pokušavaju li furati lokalnu priču ili splitsko-hajdučku. Ko da se ni sami u glavi ne mogu posložiti Zadar ili Hajduk... redovito se nose torcidina i hajdukova obilježja, čak i torcida navija radije za zadar nego za split. Baš konfuzna situacija.
  • Logistika
    1.3k
    "dalmatinsku" a Šibenčani su "jude"
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Da,nije ni meni to kod Zadrana jasno,malo košarka malo nogomet ( i to nogometni klub koji nije iz njihovog grada). Da ne govorim da čak i kad neka dalmatinska ekipa uzme pehar kao večeras opet ne izostaju komentari o šugavom Zagrebu koji je "uništio sve sportove" i da ZG klubovima kao "predstavnicima zla" slijedi kraj,a njihov početak tek kreće. Kad Cibona uzme u nizu xy trofeja ili Vk Mladost uzme xy trofeja u par godina zaredom to je "monopol i uništavanje hr sporta". Kada Jug redovno uzima i kup i prvenstvo i to u nizovima, Nada u Rugbyju uzme i ligu i kup 20 puta u nizu,a finala futsal lige su nekoliko godina u nizu između dalmatinskih klubova, to je onda "čudo,zasluženi prvaci,neviđena dominacija,bravo majstori". :chin:
  • Bruh
    955
    Zadar bežiigrad zadar bežigrad
  • dzg717
    1k
    Zadar-Ancona
  • Bruh
    955
    Znam da je malo nevezano al nikad neću zaboravit prvu utakmicu Zadra i dinama u prvenstvu kada je zadar dobivao debilne faulove a dinamo ne bi dobio čiste faulove kad bi ih opalili po ruci... pičke tovarske uvijek imali suce na svojoj strani a imaju obraza govoriti o Ciboni i suđenju.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Prvenstvo hrvatske doigravanje za naslov, jel su 1/4 finala i 1/2 finala na dvije dobivene utakmice ili samo finale ili je finale na tri dobivene utakmice?

    Ja osobno bi htio da ako KK Dinamo udje u finale(barem se nadam a i imaju kvalitetu za to), da se igra u areni jer kosarka u takvim dvoranama i na Visnjiku i u Areni Zagrrb je jako lijepo gledat na tvu a i uzivo atmosfera je sigurno bolja.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Četvrtfinale i polufinale na 2 ..Finale na 3

    Veseliti se mogu koliko hoće...Oni su svoj budžet probili i troše pare koje nemaju...uskoro će im se dugovi povećati još više ...Njima je pod mus prvenstvo uzeti jer onda im odlasci pojedinaca kreću
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.