• mali M
    3.6k
    Ljudi kolko ste čekali da vam se na ulaznice.hr promjene podaci sa stare članske na novu?
  • Captain America
    14.5k
    Ljudi kolko ste čekali da vam se na ulaznice.hr promjene podaci sa stare članske na novu?mali M

    Manje od sat vremena.
  • mali M
    3.6k
    Kako miša mu... Meni su maknuli stare podatke i sad mi stoji prazna članska na ekranu,sa strane broj stare članske i dole piše da je istekla 19.1. (kad sam obnovio članstvo)
  • Captain America
    14.5k
    Pošalji mail u klub najbolje i objasni situaciju. Ja sam oko 7 navečer produžio isto u prvom mjesecu i kroz nekih pol sata je promijenjena godina u 2024. na virtualnoj članskoj i dodan datum kad sam obnovio.
  • black Olives matter
    58
    Za moju člansku je bome trebalo 2 i pol tjedna da ažuriraju na 2024.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ja sam 13.2. produžio članstvo i sad vidim i na portalu da je produženo za tekuću godinu, znači u 3 dana su sve riješili.

    Javi se odjelu za članstvo na mail i provjeri što se događa.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Pitanje. Frend mi vani zivi i jucer je uplatio za produljenje clanstva. Uplata je prosla danas tek. Datum i vrijeme primitka uplate je sa jucerasnjim datumom, a izvrsenje uplate sa danasnjim datumom pa ga zanima jel se gleda izvrsenje uplate ili vrijme primitka. Hvala
  • deda
    28.6k
    Nek im pošalje u klub potvrdu uplate. E sad hoće li mu to priznati kao uplatu do 15. veljače hm.
  • Guinness
    2k
    Nek im pošalje u klub potvrdu uplate. E sad hoće li mu to priznati kao uplatu do 15. veljače hm.deda

    Hoće, nek šalje
  • MMice
    0
    Stari su mi se uclanili u cetvrtak, htjeli bi za varazdin u nedjelju iskoristit besplatnu kartu. Kakva su iskustva oce li im obavit verifikaciju do nedjelje? Kolko kuzim nemre se uzet besplatna karta dok te ne verificiraju
  • Šteco
    530
    Samo da javim, konačno, moj status članstva je riješen. :clap:

    Jučer sam dobio odgovor iz kluba da je bio krivi OIB povezan s mojim članstvom, te da sada povežem člansku od prošle godine. Kako mi je na profilu već bilo povezano članstvo od pretprošle godine, nisam mogao dodati novo, odgovorio sam da imam taj problem, te da vidim mogu li ga oni riješiti ili da se javim Dekodu. Oni su se javili Dekodu odmah jučer, koji danas javlja da je profil očišćen i da dodam novu člansku koja je prošla glatko.

    Tako da smo dobro pretpostavili da će ovo početi brže rješavati čim prođe 15.02.

    Konačno, hvala svima na savjetima i volji za pomoć, bilo privatno, bilo javno. :cheer:
  • Li d1986
    82
    možes preko ulaznice.hr klikni na poveži članstvo i unesi podatke ozbacit će ti status članstva i broj ulaznica za preuzimanja
    Meni su odmah tamo ažurirali podatke a još nisam dobio ni mail ni člansku.
  • BeckaSkola
    61
    Ne znam jel netko vec pitao: Jel postoji mogucnost da se postane clan Dinama kao strani drzavljanin? Hvala :victory:
  • Papastrumf
    10.2k

    Za sad ne postoji.
  • Toni90d
    111


    Naravno da postoji, ali je "komplicirano". Mora se zatražiti OIB od porezne uprave, koliko sam ja dobro shvatio. Naši traže obavezno OIB, a tovari imaju sigurno 20 000ljudi bez OIB-a u prošloj godini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.