• Sibirski plavac
    1.7k
    Još od Takijeve Lokse u sudačkoj nadoknadi mi nije bilo ovoliko drago radi nastupa nekog našeg igrača. Dečko šutio,trenirao,čekao priliku, vjerojatno se nadao šansi u nekakvoj kup tekmi s Goricom ili slično,a kad ono s KTC-om u paru doktorski odigrao i to u gostima kod ekipe iz liga petice i vjerojatno si je kupio status barem treće stoperske opcije ako ne i prvih 11. Bravo Max :strong:
  • Orc123
    7.8k
    Uvijek je bio tu za ekipu, nikad nije prigovarao, veselio se, tugovao...nije savsen stoper ali za njega definitivno ima mjesta u Dinamu! Definitivno! Bravoo Max....
    Edit: ako moze u europi, pa jbmu onda moze i u hnl gdje nam treba stoper koji zna s loptom!
  • Lukas87
    52
    Maestro dugih lopti!
  • Nino Bule
    13.4k
    Imao je dvije po podu u jako nezgodnim situacijama di je bilo valjda 7,8 igraca betisa u nasih 30 m i max otkljucao cijeli teren, samo kad mu jednu takvu presjeku bit ce kuknjave.
  • Orc123
    7.8k
    tak je igrao Sutalo, jbg...pogotovo za HNL to bi dusu dalo...npr. on i Perkovic u paru..
  • luka modic
    622
    radije cu imat igraca koji ce bit siguran i miran 99 posto situacija a jednom teško pogriješit, nego igrača koji će svaku situaciju riješavat panikom i izbijanjem lopta napamet u aut ili suparničkim igračima
  • Nino Bule
    13.4k

    Ja se slazem, on je bas jeftina verzija šutala, i defanzivno se vise oslanja na anticipaciju i presjecanja jer nije bas najjaci u duelu (ko i j. sutalo), a i ofanzivno voli ta high risk high reward rjesenja, nazalost takvi igraci ne bi smjeli bit prikovani na klupu jer moras bit u formi za takvu obranu i napad i ne izgubit osjecaj, zato mi je jos impresivniji danasnji nastup ja sam stvarno bio skeptican kako ce danas izgledat. Ocigledno je decko nabrijan i zeljan dokazivanja jer smatra da ga se nepravedno zanemaruje.
  • Jaro
    7.3k
    I ovako u prijenosu mi se cini da prilicno autoritativno komunicira na terenu te da ima dost bitnu ulogu u momcadi (nevezano za sami teren)
  • Orc123
    7.8k
    nemam nista protiv Zivka i mislim da ce biti nas veliki stoper u buducnosti ali sjetim se njegovih panicnih ispucavanja kad bi osvojio loptu protiv Loxe i padne mi mrak na oci....ali to je i normalno i mi smo mu napravili nepravdu sto smo ga vratili prije ljeta! Za HNL nam Bern mora biti dobar, a ocito da moze i u europi...treba raditi s njim jer potencijal je ogroman! Duel igra se moze kroz trening poboljsati bas kao i skok igra i treba se fokusirati na to. To je puno lakse nego npr. Nauciti biti miran na lopti i imat tehniku. Jako puno mu pomaze sto igra u paru sa zemljakom! Zamislite samo sebe da ste negdje vani i da skocite nekoliko levela i kad bi bili sa nekim u paru tko prica vas jezik, zna vasu kulturu, razumije vas..to je ogromna podrska. Cak imam osjecaj da bi Francuski trio mogao lijepo drzati obranu....ono sto se cuje za Gabrijela da je jako dobar...vidjet cemo nadam se i to...
  • Nolifer
    8.1k
    Maxu treba dati priliku, ne vidim razlog da ga tako drži sa strane.Nolifer


    Sa jučerašnjom partijom, me uvjerio da je stoperčina za HNL i da je iskoristio jučer priliku o kojoj sam prije govorio.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dobar u obrambenim zadacima, precizan i hladnokrvan s loptom u nogama, jako elegantno igra sve skupa.
  • Praskaton
    2.3k
    Mene veseli vidit kod njega unatoč nedostatku snage da se hrve sa suparnicima kako se pravilno postavi na svog igraca i što je oštar u duelu.Čini mi se jedina mana zbog koje bi mogao imat nekih problema je skok.
    Al ovo što je pokazao definitivno je dovoljno dobro da igra u hnl-u
  • nemapredaje
    3.2k
    Nigdje se niš ne piše, ali koliko sam skužio izašao je zbog ozlijede.
    Valjda nije niš ozbiljno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Čini mi se jedina mana zbog koje bi mogao imat nekih problema je skok.Božo0

    To mu je najveća mana i zato ko stoper nije napravio neku karijeru. Jučer su nam najveća opasnost bila visoke lopte. Theo je dosta čvrst i ima dobar tajming za skok, ali mu fali centimetara. Max je tu baš loš, kompenziralo se s Perkovićem koji je bio u igri, kod prekida Bruno isto dosta pomaže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.