• jedan u nizu
    6.2k
    Nadam se da ce danas dobiti priliku i odigrati fer i korektno, te da ce pokazati da moze barem biti u rotaciji (kako nas vrli trener voli reci).

    Dvije tri dubinske lopte, i gol iz kontre. Idemo bernabeu!
  • LaznjakProsineckog
    491
    Zasto te Jakir ne voli Maxime?
  • plavi devet
    153
    nadam se barem da će ovom utakmicom pokazati da zaslužuje igrati.
  • Mali Zeus
    9.8k
    I sad nek mi netko objasni zašto ovaj čovjek ne igra češće.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Vec se mjesecima cudim zasto ne igra, ima tu mojih upisa dosta :sweat:

    Dobar je danas, kao i one tekme koje je igrao. Jedini kiks je onaj penal protiv Viktorije ali to nije za takvu osudu i grijanje klupe.

    Glupo mi je suditi sad nakon poluvremena, ili citave tekme, ali volio bih da igra i u nedjelju, pa da i tada bude na razini. da pokaze da se ozbiljno moze racunati na njega.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Koliko god to glupo zvucalo, ali siguran sam da je jedan od razloga zato sto je Simicev igrac i prvi transfer na kojem je inzistirao.

    Vjerujem da je tu pokazivanje da je on lose napravio, i da je Jakir zatekao los kadar i da mu je to dio alibija.
    Isto je bilo sa Kanekom prije Lokomotive, i bilo bi i dalje da nije zabio gol i dao asist, u to sam uvjeren 100%.
  • Noel
    4k

    Od ljeta sam vidio da je on najmoderniji stoper koji mora uvijek igrat u HNLu radi razbijanja bunkera sa loptama koje sječu i idu kroz linije a ne da se Mišić koji u HNLu ima uvijek flastera na sebi mora dolazit stalno po loptu u krilu golmanu. Ima Bernauer slabije fizičke strane ali ništa što bi predstavljalo veći problem u HNlu.
  • LaznjakProsineckog
    491
    Zato jer Jakir misli da je trener Gorice i da se brani protiv Mbappea, Lukakua, Messia, CR7, Halanda. Na kraju ce ispast da je Simic pogodio sa Bernauerom i Kanekom, a ovaj čoban fulao sa Hoxhom, Zivkovicem, Ademijem.
  • austrijanac
    2.7k
    Prije priprema sam napisao da stoperski par za HNL/budućnost mora bit Perkovic - Bernauer.

    Gle čuda.
  • cibona
    1.4k
    Ignoriranje bernauera je samo dokaz koliko nam je trener nesposoban. Ne moze mi nitko reci da nam francuz ne moze biti od koristi barem u HNL-u. Ista situacija je bila s kanekom i perkovicem. Oni su takoder bili maksimalno ignorirani od strane naseg guardiole, sve dok visa sila nije natjerala trenercinu da ih uvede.
  • Enkrete
    18
    Malo je prezelen jos al treba ga pocet gurat da. Ima finu tehniku i postavljanje, jedino duele gubi. Kroz godinu, dve bu izvrstan. Ipak je i mlad jos
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Max strasan danas osim one jedne greske odigrao savrseno
  • thomas22
    256
    Za danas veliki +
  • Krizy
    36.6k
    Neka ostane i tu. Kao iz filmova :cool:
    Snapchat-583663148.jpg
  • Olmic
    2.7k
    Dobili smo stopera…zileta danas vratit u lokose
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.