• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne moze se raskinuti ugovor?Infinity

    Koliko smo ono platili Rijeci za Yakira?
  • Blueshadow86
    1.6k
    Čini mi se 200 tisuća ojra.
  • Jurki
    11.7k
    potpis.

    Blagoreceno muka mi je od hnl trenera. Postoje 3 trenera sa putovnicom RH koja bi mogla trenirati Dinamo. Bjelica, Juric i Kovac.
    A svi ostali mogu eventualno i to samo mozda trenirati juniore, pionire ili kadete.
    Mi ko da zivimo di? Na Madagaskaru pa nije moguce dopeljati nekog coveka koji je izgradil karijeru vani.
    Rezultati tih nasih trenerskih strucnjaka se vide kad neki nas klub pređe Breganu (izuzev Dinama koji bi nikad prezimio u Europi da nije bilo Bjelice koji je postavio sistem a ostali vozili po njegovom pa je to dalo rezultate).

    Pun mi je kurac vise raznih Kopica, Cacica, Biscana, Krznara i Jakira). U HNS-u je dosta da bude neki bivsi igrac i odmah ima uefa pro licencu.
    Takve analfabete ne treba platiti previse a na kraju su jako skupi.
    Cacic, Biscan i Jakir su pozobali 3 milje eura u dvije godine. I dobili smo jednu veliku kurcinu.

    Ista stvar je i za SD-a.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Trebamo trenera koji je napravio neki kurac u Shakhtaru, Olympiacosu, Celticu, Salzburgu, Slaviji, KopenhagenuInfinity

    A npr. u nekom slabijem klubu liga petice? Nedavno sam spomenuo na ovoj temi Diega Martineza koji je u 3 godine s Granadom u prvoj sezoni na klupi ušao u prvu ligu, u drugoj sezoni izborio Europu i igrao polufinale Cope del Rey u kojem je ranije u četvrtfinalu izbacio branitelja naslova Valenciu i na kraju u trećoj sezoni igrao četvrtfinale Europa lige. Meni je to solidan trenerski CV i svakako bolji nego ovaj koji nas trenutno vodi.
  • Infinity
    16.3k
    A u nekom slabijem klubu liga petice? Nedavno sam spomenuo na ovoj temi Diega Martineza koji je u 3 godine s Granadom u prvoj sezoni na klupi ušao u prvu ligu, u drugoj sezoni izborio Europu i igrao polufinale Cope del Rey u kojem je ranije u četvrtfinalu izbacio branitelja naslova Valenciu i na kraju u trećoj sezoni igrao četvrtfinale Europa lige. Meni je to solidan trenerski CV i svakako bolji nego ovaj koji nas trenutno vodi.Sibirski plavac

    To je 'samo' Istra za bogate. Radije bi nekoga tko je tri puta osvojio Segundu, Campionship ili Zweitu u sezonama kada su im klubovi kao Deportivo, Newcastle i HSV trazili titulu i promociju, nego trenera koji je od borbe za opstanak dosao do Europe.

    Upravo je Martinez prebacio nisku letvicu, a onda se izgubio kada je dobio onu visoku. Njegov Olympiacos je poput Dinama najskuplja ekipa lige, ali je gurao jako lose. AEK, PAO, PAOK, jedan osvojen bod. Europa liga, cetiri boda u pet utakmica, do seste nije pozivio.

    To je spanjolski Jakir postavljen u grcki Dinamo.

    Mozda se sutra pokaze vrhunskim strucnjakom koji je imao losu epizodu u Olympiacosu, ali isto isto tako moze pokazati i Jakir. Meni se takvi treneri ne svidjaju. Imao je i Osasunu s kojom nije usao u visi rang, pa Espanyol s kojim se ispao iz lige. Granada je njegova dobra epizoda, cak odlicna, ali je nakon iste imao dvije jako lose.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Michael Essien, trener koji radi u fc Nordsjælland, svi ga poznajemo iz Chelsea, gradi karijeru u scandinaviji. Žele ga da trenira repku Ghane, on želi samostanu trenersku karijeru. Svi ga hvale, radi strašan posao sa mladima, ima neke kontakte, šta se čeka. Nema neki cv, ali će imati. Možda ga pratiti u budućnosti a Tad će biti preskup pred postavljam. Novac nije prioritet
  • Lynx17
    4.1k
    Jel postoji van jos neki nas pomocni trener poput Pusic ili Terzic?
  • Guinness
    2.2k
    Jel postoji van jos neki nas pomocni trener poput Pusic ili Terzic?Lynx17

    Postoji, Alen Peternac
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Rugamo se s Alenom a nakon njegovog odlaska otisli i rezultati :joke:
    Neprepoznati genij
  • Mihaljević
    9.8k
    Jel postoji van jos neki nas pomocni trener poput Pusic ili Terzic?Lynx17

    Ima brate moj Kanadski.

    Danilo-Butorovic.jpg
    Danilo Butorović - trenutno pomoćnik Biliću kojeg smatram jednim od najpametnijih trenera, i sigurno je puno stvari od njega naučio, kada je bio u Watfordu, bila je fora je u takvoj dobroj formi da bez problema može u vezni red Watfroda.

    11102.jpg
    Andre Mijatović - pomoćnik Stefanu Leitlu u Hannoveru, rade dobar posao Hannover prošle sezone završio deseti, a sada hvataju Bundesligu, cijele karijere pomoćnik Lietla... Ingolstadt, Furth, Hannover... Kao igrač igrao u Dinamu.

    zeljko-buvac.jpg
    I meni nazimljiviji Željko Buvač, desna ruka Jurgena Kloppa! U najslavnijim danima Jurgena Kloppa on mu je bio pomoćnik, znači cijeli Jurgenov mandat u BVB-u i dobar dio mandata u Liverpoolu koji je prekinut jer je Željko dobio ponudu da bude SD u Dynamu iz Moskve. Malo ljudi je uopće čulo za njega, što mi je uvijek bilo čudno.

    Ima dobrih pomoćnih trenera, evo prije par godina Arteta je bio potrčko Guardioli, upijao sve što je on radio i evo sada glavni trener Arsenala. Buvač mi se čini kao ozbiljno ime sa iskustvom kojeg nema ni 2% trenera u Hrvatskoj, 350+ utakmica u Bundesligi, 200+ u PL... Samo treba imati muda dati nekome šansu kao što je Shakhtar dao Pušiću ili što je BVB dao Terziću, samo što naša uprava nema muda za takve stvari.
  • Lynx17
    4.1k
    Ako su Butorovic ili Mijatovic TI, onda ajmo. Sjecam Mijatovica iz Dinama i Rijeke.

    Buvac je srbin, zar ne? Sjecam se da su neki tada rekli da je mozak iza Kloppa, da je on najzasluzniji za njihova igra/rezultate. Te da ce se puno osjecati kada/ako odlazi. To ipak nije bilo slucaj. Ali to ne znaci da Buvac nije dobar trener.

    Moramo nesto "izmisliti." Kako su iz Hajduka mogli o Pusica razmisljati ali ne mi?
  • Mihaljević
    9.8k
    Iskreno ne vjerujem da ni da je Butorović taj, a ni Mijatović, ali su najbolji pomoćni treneri koje trenutno imamo. Buvač je trebao preuzeti zvezdu, pa se na kraju se nisu dogovorili, znači bio je zainteresiran da bude glavni trener nekog kluba razine Dinama.
  • Izet Hajrović
    2k
    Nikola Jurčević je godinama bio pomoćnik Biliću pa je došao kod nas kao glavni trener, zašte nešto slično ne bi bilo s Buvačem? Naravno, Buvač je daleko iznad Jurčevića, ima ozbiljan CV. Samo je pitanje je li on taj zbog stila nogometa, mi nemamo ekipu za run&gun, a to Jakir pokušava implementirati i ne prolazi.
  • Nolifer
    8.1k


    Pusic smo mi ovaj prijelazni rok i cijelo ovo vrijeme...

    Očekujem tek nakon izbora tektonske promjene, pa tako i konačno pravi izbor novih trenera. Da vidiš kak će se nudit svi....
  • mali M
    5.1k
    Ma briga me više, ima more potencijalnih trenera, ja nemrem više gledat ovu kukavicu, da si takav šmoljo da vidiš da ne znaš, da uništavaš rezultatski klub renomea Dinama, da neznaš tko ti je prvih 11... I dalje se držiš besramno za tu stolicu i nećeš je pustiti. Mene zanima šta si kaže Jakir kad se gleda ujutro u ogledalo... Kako opravdava sebi da je najgori trener Dinama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.