• Ivdzo11
    4.2k
    Laifis... Je li uopce kontaktiran?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Herr Miro zbog Vasih tekstova se uzima pauza na poslu.
  • sport
    3.3k
    Miro vam je sve napisao,sva ta silna imena koja su plasirana u eter su zabava za navijače,dobili ste igračku pa se zabavljajte.
  • Noel
    6k
    Jučer sam napisao da je ovo sa Lovrenom klasičan potez skretanja teme sa Jakirovog otkaza.
  • Kruno
    307
    Stvarno smo postali sprdnja od kluba bravo uprava.
  • Kristijan992
    291
    Ovo je užas, znači postali smo teška krava muzara za tu kompaniju
  • cibona
    2.9k
    Ovaj prijelazni rok je gori od ljetnog. Mi se nismo pojacali, vec smo se usudio bih se reci dodatno oslabili. Koga smo mi to doveli a da sa SIGURNOSCU mozemo reci da ce biti pojacanje?

    Eventualno ogiwaru, ali ne vidim pretjerani pomak u odnosu na perkovica.

    Nadalje, igrac slaven belupa nam ne moze i NE SMIJE biti pojacanje. Kao rotacijski igrac za zadnjih 20ak minuta moze, ali sve vise od toga ne!

    Vratili smo zivkovica i brodica, zasto? Da oslabimo konkurenciju? Ne bih rekao, lokomotiva nas i bez njega sramoti. Jesu li to vizionarski potezi jakira?

    Zasto mislim da smo slabiji? Iz vise razloga. Prodali smo najperspektivnijeg veznog igraca onoj žgadiji od kluba. Sada se vidi koliko nam nedostaje ljubicic.

    Dok je jakir na klupi svaki nas igrac bit ce sve slabiji i nemocniji, a momcad kao kolektiv sve jadnija. Prvi korak treba biti smjena jakira!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da je vrijeme da se tema stavi pod lokot do ljeta. Nitko neće doći i možemo sad biti mirni kaj se tiče toga i posvetiti se drugim stvarima.
  • Dzgšb
    812
    Nama samo ostaje Dinamovo proljeće i borba do posljednjeg čovjeka!
  • hardek
    2.8k
    Kakvi klaunovi vode ovaj klub jebote život. Svaki put kad pomislim, pa ne mogu gore od ovog oni me uspješno demantiraju.
  • Droljo
    8k
    igrac slaven belupa nam ne moze i NE SMIJE biti pojacanje. Kao rotacijski igrac za zadnjih 20ak minuta moze, ali sve vise od toga ne!cibona
    To nije istina. Zašto belupo nebi stvorio top igrača? Jel nismo od tamo Vukojevića doveli?
  • Nogo
    3.6k
    Mene jedino obraduje to da će nam se vratiti ozlijeđeni igrači i da ćemo uz novog trenera na nešto ličiti.
    Očekujek u 4.mjesecu ovako nešto :

    Nevistić, Ogiwara, Perković, Theo, Gabriel, Stojković, Rog, Sučić, Kaneko, Baturina i Petko.

    Ulasci s klupe : Hoxha, Mišić, Špikić/Vidović, Bulat/Ademi i Brodić/Kulen
  • cibona
    2.9k
    Nismo. Mislim da smo ga doveli iz belgije, a prije toga je bio u slavenu.

    Htio sam reci da sigurno ne postoji igrac slaven belupa koji nam moze biti kapitalno pojacanje i to je cinjenica. Moze s vremenom neki perspektivni mladi igrac postati pojacanje, ali hoxha niti je perspektivan niti je mlad. Nista osobno nemam protiv njega, znam koliko mu znaci dolazak u dinamo, ali ja gledam iskljucivo racionalno i ne vidim na koji nacin bi nam on bio trenutno pojacanje...
  • Kristijan992
    291
    Meni je najviše u Mirinom osvrtu fokusiralo ovo s menadžerskim igrama. Okej, uvijek se svašta događa u pozadini, međutim ovakav pokušaj monopola i kontrole od strane menadžera je ove dole između svega ostalog uništilo, ovo treba što prije posložiti jer se bojim kaj će biti već za par mjeseci, da ne kažem dulje ako se to dogodi...

    Isprika ako je off topic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions