• Facke
    2k


    Pusti koj oni piseju. Dej si precitaj koj su napisali.
    Smesni su.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ljudi od sad Ko mi ne Lajka komentar dabogda mu se tipkovnica zaglavila :rofl:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Odlicno, nek dode Cipranin.
  • Sbkbbb
    179
    Di su to sportske napisale?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Leko buši tovare jer su mu dužni pare.:lol:
  • Mihaljević
    8.2k
    Evo dok se Jakir i Vlatka između sebe jebu, mi opet ostajemo bez transfera, ako se nedaj Bože Theophile ozljedi pa to će biti kolaps, vatat ćemo Europu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa sigurno nije pametno staviti igrača koji ti je dosad skupljao mrvice, da od prve minute igra najtežu utakmice u ove sezone. Nema nikakvog plana, sve se radi stihijski, zato i dolazi do takvih odluka.rioda

    U tome se potpuno slažem s tobom. No, s druge strane ovo je Maxu najbolja prilika da se dokaže. Ili jesi ili nisi. Naravno, ako stvarno krene u prvih 11.
  • Facke
    2k
    Samo glejte kaj SN pise.

    Piseju Lovren propal pa onda dodaju ove

    "Dodajmo i da su razgovori oko Laifisa i oko Lovrena još u tijeku, što znači da je uvijek moguć senzacionalni preokret u zadnji čas, ali Laifis bi u četvrtak trebao stići na liječnički pregled. Koji bi trebao proći, jer igra standardno u momčadi Ivana Leke, što znači da bi trebao biti posve zdrav."

    Eto vam novinarstve........
  • i more je plavo
    891
    Betis bi trebao biti test igracima koji su li/la a Max je jedan od njih, kao i Vidovic, Nevistic, Halilovic, Bulat pa i Kulenovic.

    Jer nikad nebumo znali mogu li ovi u ozbiljnoj utakmici nesto pokazati, a po meni je bolje testirati sa Betisom nego sa Rijekom.

    A trenutno prva momcad ima sansi koliko i ova lagano mixana.
  • Maximo
    279


    "Koji bi trebao proći, jer igra standardno u momčadi Ivana Leke, što znači da bi trebao biti posve zdrav."

    I mnogi drugi su igrali standardno u svojim momčadima, pa znamo kako su prošli :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Šprda li smo se ovoj conference league a na kraju ćemo bit sretni ak je izborimo sa ovim mamlazima u upravi i treneru koji nas vodi prema cilju. Na kraju će lik dobit i premije za ulazak u Europu. Nisam ni očekivao Lovrena iako sam se nadao da će jednom ispast čovjek, vratit se, stat pred sjever i reci sorry, al ti sam sad da pomognem. Čovjek se vodio parama uvijek. Što u privatnom životu što i poslovno. Jbg, nije ni bilo za očekivati da će se on odreći tolike plaće. A mi nemamo tu lovu da platimo ni petinu. Neznam čemu sve ta halabuka kad od toga znaš u startu nema ništa. Sve guzonje su otputovale za Sevillu. Tak da od novog trenera i pojačanja nema ništa. Idemo dalje, sa ove teme sutra prelazimo za šank i kolektivni alkoholizam. Jedva čekam tekmu
    Nema predaje
  • plavac173
    2.6k
    Ko tu koga j***.
    Maloprije ovaj Haza pise da taj Cipranin nece sigurno doc, pa SN da je propao Lovren pa 3 stiha ispod da su razgovori jos u tijeku pa ispod da Cipranin dolazi sutra na lijecnicki
  • Peškaman
    2.6k
    Pa ovakav su članak i jučer objavili,nadodali ljudi 2 rečenice.
    Doznajemo,ništa od Lovrena,sljedeća rečenica,ali se vode razgovori još s Lovrenom :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.