• Mali dioničar
    15.2k
    Po osobnom skromnom mišljenju smatram da nije uopće stvar novog trenera već igrača.Ginger Baker

    Zato je suludo, barem meni, da se nisu snimili Pjaca, Brekalo i stoper (nakon Šutala) te golman,Ginger Baker

    Pa na izričito inzistiranje trenera su dovedeni igrači na pozicije koje detektiraš. Hoxha na lijevo krilo, a Živković na stopera.

    Pred gol se ide po principu citiram "malo neka brani jedan, malo drugi pa ćemo vidjeti." To vidjeti je ispalo da je Zagorac trenutno dobar jer nisam vidio ni čuo da se trener skoro žalio na njega.
  • Lynx17
    4.1k
    Nemogu vise podnijeti ovu pricu o Dinamove igrace. Kao da nisu dovoljno dobri/kvalitetni.

    Ako cemo u kontekstu LP-a, ok, onda ima tu dosta za rec. Ali u kontekstu HNL-a???

    Ako STVARNO mislite da dobar trener nebi mogao stvoriti bolju igru uz ove trenutne igrace (u HNL!), onda je uzaludno vise o tome raspravljati.
  • DiddyGuela
    2k
    Iz znatizelje sam upitao chatGPT misljenje o Kjetilu Knutsenu kao novom treneru Dinama uzimajuci u obzir stil igre.

    Ovo je dio odgovora:

    Kjetil Knutsen is a Norwegian football manager known for his emphasis on attacking football and high-pressing tactics. He gained recognition for his work at Bodø/Glimt, where he implemented an exciting and effective playing style that led the club to success in the Norwegian Eliteserien.

    Considering Dinamo Zagreb's playing style, which traditionally emphasizes possession-based football and technical proficiency, Knutsen's high-pressing approach could be an interesting fit. His style promotes proactive, attacking football, which could align well with Dinamo Zagreb's desire for entertaining and effective play.

    Inace pratim Bodo i Knutsena duzi niz godina jer sam u vrijeme njihovog booma zivio u NO i pratio njihovu ligu. Inace, sjecam se da je netko od nasih igraca nakon dvomeca protiv Bodo G. rekao da su mu oni najtezi protivnik protiv kojih je igrao zato sto igraju dinamicno i igraci stalno mjenjaju pozicije pa ih je tesko pratiti. Nisam siguran ali mislim da je Ivanusec to izjavio.

    Kako god, tip je od kluba iz zapizdine sa sjevera NO napravio Europsku momcad koja igra dobar nogomet, promovira i prodaje mlade igrace za vise milijunske iznose.
  • Ludovic IX
    7.2k
    kad bi mogao spojiti čabraju i vahu.. da dobijemo igru prema naprijed a da ne primamo golove..

    znači obojicu na klupi
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Utorak je,prošlo je prijepodne, još nema vijesti. Očito će ga zadržati za Betis u četvrtak,a onda kaj bude bude,ovisno o rezultatu. Kad čitam o oslabljenom Betisu,apsolutno želim pobjedu jer takva situacija se mora probat iskoristiti,ali volio bih da navodna potraga za novim trenerom ne prestane ukoliko trenerčina solidno prođe u četvrtak. Strah me da bi se to upravo dogodilo ako rezultat bude povoljan u četvrtak.
  • emilperska
    5.4k
    Fascinira me i dalje da se dnevno stvaraju novi useri/botovi koji brane S.J.
    "Nisam za S.J., ali.."
    Zvuči kao da smo u 2014. i glavata spodoba nam gleda da li sjedimo na svojim mjestima na istoku, a stadion prazan, a tattićevci ga brane i vele" "nisam za mamića, ali.."
  • Mali Zeus
    12.7k
    Profa ima super ideju al ne znaju igrači provesti pa profa dovede još igrača koji isto valjda ne znaju provesti tu sjajnu ideju. Igrači krivi znači. :lol:
  • Ginger Baker
    28

    Ne pričam koga su doveli niti zauzimam ičiju stranu već iskazujem osobno mišljenje. Govorim o Pjaci i Brekalu, a ne Hoxhi iz Slaven Belupa, niti Živkoviću iz Lokomotive. Isto tako ne vidim Jakirovića kao budućnost ali će novi trener isto igrati 4-2-3-1 sa istim igračima koji su i sada u klubu. To jedini sustav koji naši senatori žele igrati i jedini sustav koji smo koliko toliko kroz godine automatizirali, pa ako su oni nezadovoljni trenerom to su već odavno mogli rješiti. Jednostavno mi je nejasno gledati tu nemoć u igri prema naprijed pa pokušavam razumjeti što ne valja. Dijelim mišljenje onih da imamo najbolju momčad ali mi je suludo da protiv Lokomotive koja igra neki sitni pritisak ne možemo u 90 minuta napraviti 5-6 izrazitih prilika jer toliko smo sveukupno puta ušli sa tri-četiri igrača uopće u 16 metara sa loptom.
    Što se tiče golmana, Zagorac je trebao biti u zasluženoj "polumimrovini" i sa klupe uživati u našim pobjedama. Prvenstvo i pokušaj ulaska u LP ipak vrijedi više od tih par milijuna za koje je Livaković prodan.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    on bi bio kralj, čak im je i sd i to vrhunski posao obavlja. Mislim da je on budući nacionalni trener norveške ako bude sam to želio. Jako bi ga volio vidjeti u Dinamu. Bez dernjave i blefova vodi momčad koja ima disciplinu
  • mali M
    5.1k
    Već mi muka i ovih mišljenja "ma najbolje je ostavit sad Jakira do kraja sezone" ili još "dat mu vremena da uigra svoje zamisli". Čovječe pa u Rijeci je u imao manje utakmica nego u Dinamu pa mu nije trebalo toliko vremena! Ali jedno je činjenica da ni u Rijeci, koju je čupao s dna, ni u Gorici nije imao rezultatski imperativ. To je imao u Mariboru pa je jako brzo izgorio. Zrinski je bio u slobodnom padu 4 godine i kad je došao čupao je klub i napravio rezultat. Nekako mi se čini da se bolje snalazi u ulozi trenera kad nema neki imperativ nego kad ima jasna očekivanja koja mora ispuniti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kaže zajec da mu je favorit bišćan, da ga cijeni i poštuje. Uz sav respekt, volio bi ga vidjeti kao predsjednika našeg kluba. Ali stručno ja mislim da on ne može navest 11 igrača dinama onak na prvu. Ubijedjen sam u to. On iz Athene ni ne prati našu ligu i jaaaako dugo je izvan sporta. Ni u Portsmouth se nije proslavio. Ako dodje u klub treba jak sd da ga savjetuje
  • quizzy86
    61
    nekako imam osjećaj da će Čabraja doć, jer to je jedino šta mutava uprava može smislit
  • rioda
    4.8k
    Ta izjava je iz kolovoza prošle godine, samo ju je sad Olivari reciklirao da smisli neku brljotinu od članka
  • Infinity
    16.3k
    Kad vidim kakva imena spominju navijaci, sta ocekujete onda od uprave? Navijaci bi uvijek trebali biti manje realni. Doduse, izgleda da i nismo realni s obzirom da spominjemo imena koja bi nakon Jakira bila Jakir.

    Cabraja, Stipic, Garcia... Po cemu su to bolji od Jakira? Kao da i ovaj sa slabijom ekipom nije uradio dobre rezultate, ali to i jest problem. Radna atmosfera koju Cabraja ima u Lokomotivi ili koju je Garcia imao u Istri su uveliko manje nabrijana od one koju je nas vrli znalac imao u Rijeci. A Stipic? Covjek koji je dobio 24 sata da nestane iz jebene Latvije bi nam trebao biti trener... Dobio nogu nakon pet kola u Grasshoppersu. U Belupu je pokazao da mu je najveca odlika prodaja magle, politicar kao i Jakir.

    Nemamo mi tu prostora za davati nekome vremena, jer bi onda mogli i Jakiru. Toliko ih se ucilo na nama, jede nam zivce jos jedan koji se uci i sad bi trebali potpisati novog ucenika. Dajte...

    Trebamo trenera koji je napravio neki kurac u Shakhtaru, Olympiacosu, Celticu, Salzburgu, Slaviji, Kopenhagenu... Ne trebamo trenere kojima su vrhunac karijere Lokomotiva, Istra, Auda, Rijeka, Zrinjski...

    I ne znam zasto bi se gledala samo slobodna imena. Ne moze se raskinuti ugovor? Ne moze se nekome dati bolji ugovor od onoga koji ima? Dovedi Trpisovskog, Rebrova, pokazi da si netko i nesto. Jos najbolje da cekamo ove koji nam se sami nude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.