• Nolifer
    8.2k


    Ali sve se bojim one fotke sa čirom jozakom i zločincima, možda je on njihov kandidat za tu listu pa postane SD i eto ti profe i SDa... Ne želim ni pomislit tu horor kombinaciju, pa nikad nećemo onda izać iz Danteovog kruga pakla...
  • ruicosta
    168
    Samo cekam da netko ubaci da je Jose slobodan i da ga treba dofurati. Ljudi, nakon ovog antitalenta je i Ilija fakin Lončarević upgrade...a da ne govorimo o Vjeranu Simunicu.

    Moze i netko tko ima 30 godina iskustva na FM-u (khm khm, javljam se) samo da bosancina ode.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ako je istina da pokušavaju nać nekog,ajde konačno neka dobra stvar i od njih. Samo se nadam da u slučaju da trenerčina izvuče pozitivan rezultat u četvrtak ta potraga za novim neće biti zaustavljena.
  • Lynx17
    4.1k
    Trebamo nac nasa verzija Ange Postecoglou, naprimjer. Tu mislim da nademo trenera prije nego sto postane ime. Pusic bi nam bio top. Steta.

    Ali tu mislim i na trener, poput Postecoglou, koji ima muda. Koji bi odma slozio stvari po svoje. Neko ko ima jasan plan/stil i koji nebi kukao o slabosti/limitiranost u svojoj momcad.
  • Peškaman
    4.6k
    Traže ponedjeljkom trenera :rofl:
    Pa da su mu htjeli dat' pedalu,počeli bi tražiti u subotu navečer,a jutros bi već osvanuo novi trener.
  • Crni86
    4.1k
    znas ti tko je nama u upravi? Ti mislis da su ti likovi sposobni dogovorit novog trenera u jednom danu? Pa ta ekipa nemre u jednom danu postic dogovor s vodonosom…

    Ako su sad krenuli, za mjesec dana imamo novog trenera, mozda zapne i na ljecnickom tko zna
  • BigZ
    480
    Još jedno zanimljivo ime je Ruud van NistelrooyIzet Hajrović

    Bojim se da mi u ovim trenutcima trazimo vatrogasca, a Ruudu trebaju 1 pripreme i prijelazni rok hah!
    Bilo bi idealno npr. Vaha do ljeta, a Ruud da nastavi od ljeta.

    Bruno Lage je slobodan trenerIzet Hajrović

    Kad smo vec kod slobodnih Portugalaca, ima jedan nadimka Special One...

    https://www.youtube.com/shorts/veknorzDuVc
  • Peškaman
    4.6k
    Njemu je finalna utakmica u nedjelju protiv Varaždina,ukoliko tu ne uspije uzet sva tri boda,gotov je.
  • MarK
    659
    Recimo da dođe stranac s plaćom cca 1 mil. eura(Ruud, Lage, Lucescu) takav trener će inzistirati na ozbiljnoj lovi za pojačanja. Okrenut će se na aerodromu kad sazna da ima 2-3 milje na raspolaganju za ući u LP. Možda eventualno Vaha samo iz razloga što je odavde i poznaje našu(balkansku) financijsku bijedu.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    dobio bi veći budžet osvajanjem naslova, u to sam uvjeren.
  • runtothehills
    385
    Mozda Vladimir Petkovic? Vidim da nakon Bordeaux-a ne sjedi na nicijoj klupi.
  • Bernard
    557
    Roy Keane je slobodan, taj bi Yakiru pokazao kaj su rakete:grin:
  • emilperska
    5.8k

    Šefe ovo je tipican argument Vlatke Peras..
    Imao je takvih "kljucnih" utakmica 11 ili 12 vec.
    Zadnji put je bilo ako ne dobije Istru i Goricu.
    Sad je ako ne dobije Varteks..

    Mi nismo jebena GORICA jebemu mater u pičku vise i ovoj novoj prosjecnosti na koju nas je sve ova bleferčina navikla!
  • Peškaman
    4.6k
    Da su htjeli već bi bio bivši,a sigurno ga neće otpustiti između Betisa i VŽa.
  • Kruno
    365
    Ma ostaje on bar do izbora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.