• Jurki
    9.6k
    Di je to opce objavljeno?
  • M94
    605
    Sramotimo sami sebe zbog toga sto je uopce moguce da netko takav uopce bude i opcija za predsjednika..plavac173

    nek bude opcija, demokracija je. Sramoti sebe samo.
  • Jurki
    9.6k
    hvala.
    Nemam rijeci. Ovo je samoubojstvo bez predumisljaja.
  • Endeavour
    496

    Izvan teme smo, ali se ne slažem ni malo s tezom da moraju biti prvi jer su najplaćeniji i sl. I ne volim ovo, kad gubimo onda su "oni" a kad pobjeđujemo smo "mi".

    Ti isti igrači su nam priredili više radosti nego skoro sve ostale generacije u povijesti. I za mene će svi do jednoga biti zapisani zlatnim slovima, makar više ne osvojilo ništa. Ovakve sezone se dešavaju puno kvalitetnijim i boljim momčadima i igračima. Jučer su svi dali sve od sebe što je za mene dovoljno. I ja to ne govorim kao floskula kad pobjeđujemo, već kad gubimo.

    A ovo za Barića jr. je besmisleno i komentirati. Da je i malo pametan povukao bi svoju, ako ne listu, onda barem kandidaturu za predsjednika.
  • CUCAK
    95
    uvijek neko zlo među vama, pa to je bilo pred mjesec dana, tad još nije znao da će biti na listi
  • MarK
    312
    tko za ovoga glasa treba ga deportirati u bih jer je gori od braće
  • Captain America
    15.1k
    uvijek neko zlo među vama, pa to je bilo pred mjesec dana, tad još nije znao da će biti na listiCUCAK

    Jebeš osobu koja tvrdi da je dinamovac i ovakvu izjavu da. Ne znam što je uopće član kluba s takvim stavom.
  • Jurki
    9.6k
    uvijek neko zlo među vama, pa to je bilo pred mjesec dana, tad još nije znao da će biti na listiCUCAK

    Ovakvu izjavu covjek koji se smatra Dinamovcem ne smije dati. I kakve veze ima kaj onda nije znal da se bu kandidiral?
    Onda ili je glup ili nije navijac Dinama tj jebe mu se za klub.
    Jebe se meni za dobrobit Hr nogometa.
  • Krizy
    38.4k
    Može samo biti predsjednik kluba Dinamo Donja Mahala.
    A mislim da ni to ne bi dopustili forumaši iz tog kraja :grin:
  • CUCAK
    95
    ali obećao je montažni stadion
  • Jurki
    9.6k
    nek zabije taj montazni stadion onom govnetu v šupak kaj je pobegel v BiH s kojim se naslikaval.
  • Crusades1986
    10.2k
    Hoće sad ovog jebat u mozak i 50% kolko su Šimića jebali da je rekao da navija za Milan?
  • Jurki
    9.6k
    nece jer se nas Otlek telek bori za dobrobit Hr nogometa. I to je on izjavil zbog nacionalnih interesa
  • CUCAK
    95
    ljudi ja se sprdam, ne znam uopće zašto bi i inače, bez ovog večeras, bilo tko tko se smatra dinamovcem glasao za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.