• mali M
    5.2k
    Čvrst i borac. Ali zar zbilja nitko nije doživio njegov skok sa Čopom za prvi gol?
  • Mihaljević
    10k
    GFwLOA3XYAAOWlX?format=jpg&name=small
    Goričan u nedjelju.
  • Krizy
    44.2k
    Doktor je već postao skaut Dinama :wink:
    Još prije godinu dana sam vidio poveznicu između Ronaëla i Theophilea. Pretraživajući igrače koji imaju korijene s Martinika, vidio sam da su igrali skupa i htio ga u Dinamu.
    Na kraju je stvarno i došao, nevjerojatno :rofl:
  • Captain America
    17.8k
    Nadam se da je ugovor do 2025. spreman.
  • Jurki
    11.9k
    vjeruj mi da sam pomislil danas da odem peske na Bistricu da se pomolim za njegovo zdravlje.
    KTC doktorcina i magistar nogometa.
    Nakon ovakve danasnje predstave su valjda i slepci vidli kolko nam taj covjek fali.
  • Captain America
    17.8k
    Nakon ovakve danasnje predstave su valjda i slepci vidli kolko nam taj covjek fali.Jurki

    Mene više zanima kojem idiotu je palo na pamet ne ponuditi mu ugovor još lani.
  • Jurki
    11.9k
    debili koji vode nas klub. Oces od uprave, Cacica, Biscana itd.
    Gospodin i to sa velikim G živina Kevin Theophile Catherine.
    Ove nase primabalerine bi se trebale ugledati kak se odnosi prema poslu za koji si jebeno dobro placen skup s pizdunom trenerom.

    Edit: tko jos jednu kaze nekaj protiv KTC-a jebat cu mu javno na forumu sve po spisku. I vredilo bu trajnog bana.
  • Captain America
    17.8k
    debili koji vode nas klub.Jurki

    Želim znati ime i prezime tog idiota koji je donio odluku. Treba mu zabraniti da se približi parkingu stadiona, a kamoli uredima. Ovakvu instituciju se veže za klub dok se aktivno bavi nogometom, a onda mu se i ponudi radno mjesto u klubu, a ne da ga se rješiš kao stare krpe.

    Kad bi Ristovski, Petković i Mišić imali njegovu glavu bi imali 10 bodova više ove sezone.
  • Jurki
    11.9k
    od trenera Cacic i Biscan.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Iskusni francuski branič Kevin Theophile-Catherine produžio je aktualni ugovor s plavima na dodatnih godinu dana ✍️

    Dogovor je postignut uz obostrano zadovoljstvo, a Kevinu želimo još puno uspješnih utakmica i trenutaka za pamćenje u plavom dresu!
  • Mrvica
    4k
    Takoo je!! KTC čudovište! :heart:
  • Krizy
    44.2k
    Hvala im za moju novu profilnu. Odlična slika.
    GGJVpMYXwAANGxs?format=jpg&name=large
    Po broju nastupa trenutnih igrača, samo su Ademi, Petković i Perić ispred Theophilea.
  • dinamozivivjecno
    2k
    ajde barem nesto pozitivno u zadnjih par dana, cini mi se da ce Theo zavrsit karijeru u Dinamu :heart:
  • Paggini
    22k
    Ako ima imalo gledanja unaprijed, radilo bi se na tome da se Teofilovića veže što duže uz klub, nadam se u nekom opsegu treniranja budućih generacija. Živi ovdje, volimo ga, voli i on nas!
  • wolfgang14
    1.6k
    nadam se da su mu malo i digli plaću, jer je do sad dobivao 240k godišnje. Nadam se da su bar malo digli čisto da pokažu rispekt prema čovjeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment