• Mentalni Gimnastičar
    884
    Ne može me nitko uvjeriti da nemamo kadar za dobivanje Lokomotive
  • Captain America
    17.6k
    Samo smo naivno pozitivni, poneseni pobjedom protiv Goricejp23

    Pušem na hladno cijelu godinu. Zgaze Istru pa kiksaju protiv Gorice dvaput. Cijela sezona je anomalija.
  • plavac173
    2.6k
    Koliko je gledatelja bilo?
  • DrawTube
    4.7k
    Službeno 4950 gledatelja :clap:
  • cibona
    2.9k
    Sve cu razumijet, ali ganjanje rezultata i u tom trenutku vezu ti cine
    Misic
    Ademi
    Bulat
    Georg Koch

    To ti je kada se proda jedini igrac u veznom redu koji ima brzinu (ljubicic) i iz igre izvade sucic i baturina iz samo jakiru znanog razloga...
  • Dalmatinec
    622
    Pa i nismo baš zgazili Istru. Ono je bilo očajno ko ovo danas. Odbijanje lopte ko na fliperu u tri ujutro kad si pijan ko maca.
  • NitkoBitan
    17k
    Službeno 4950 gledateljaDrawTube

    Eto @Dalmatinec, mozes mirno nocas spavat :blush:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ne slažem se .Imaju oni itekakvu krivicu. Samo se sjeti recimo utakmice u Ateni. Okej, svi će po defaultu srat Bišćanu za nijednu izvršenu izmjenu. Ali će meni prije u sjećanje ući najgora obrambena postavka na prekidu ikad, u dva navrata, i dva primljena gola u završnici utakmice u kojoj si bio bolji. Dok će drugi posegnuti za traženjem krivice u treneru.

    Sjeti se Petkovog penala protiv Hajduka, Gorice i preokreta... Po meni previše tragično izgubljenih utakmica i događaja, s dva različita trenera, da bih se njih okrivilo. Dao Bog da nas preuzme Ancelotti, ali znam dobro što pričam i na što ciljam.

    A kritika se dobrim dijelom odnosila na navijače koji gađaju vlastitog trenera pivskim čašama, vrijeđaju druge Dinamovce ako podržavaju tog istog trenera.

    Ja manje Dinamu želim dobro jer mislim drugačije od tebe? E ja ne želim biti dio toga.
  • Captain America
    17.6k
    Pa i nismo baš zgazili Istru.Dalmatinec

    Bišćan je s rezervama uništio Istru i onda je došo remi s Goricom. Jakir se isto s rotiranom ekipom poigrao s Istrom pa izgubio od Gorice.
  • kibic11
    131
    Navijanje za k. Kaj se dogodilo??
  • E46
    634


    Već duže čitam forum i pojedina nerealna ekipa valjda misli da je ovaj Dinamo svemirski brod za HNL ali realnost je zapravo drugačija, imaš očito više klanova u ekipi i ogorčenost na terenu jedan prema drugom je očito vidljiva. Dok klub stoji iza nekih propalih igrača nema karakternog trenera koji će doći trenirati takav klub, nitko neće doći jer se Ristovskog ne smije poslat na tribine, jer Petković ne želi igrat obranu i bit u 16m...Ekipa sa foruma 80% tvrdi da Mierez ne treba Dinamu jer imamo Petka? Kojeg to Petka, okej svaka čast dao je 2 gola danas ali zbog njega puno toga fali našoj igri i puno toga šteka. Dojam je da je dosta ekipe ovdje sentimentalno i da se teško mire sa činjenicom da su igrači prolazna roba a Dinamo traje vječno. Ako ikome trenutno od rukovodećih je stalo do budućnosti Dinama trener je nocas bivsi bez ikakvih sastanaka dogovora razgovora, večeras. Ekipa nam je prije godinu dana vrijedila prkeo 100 milijuna eura na transfermarktu doć će danas sutra vrijeme kada ćemo zbog ovakvih igara vrijedit 40. Tko je lud platit Baturinu 20-30 milijuna eura kad on hodat ne može protiv Mudražije i ekipe koja je probala u danskoj pa nije uspjela? Samo malo realnosti i strpljenja do izbora.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Bez komentara sam...
  • plavac173
    2.6k
    Navijanje za k. Kaj se dogodilo??kibic11

    Dogodio se Dinamo, divim se ljudima koji su idalje navijali, pogotovo onima koji su navijali kad su igraci dosli do njih poslije utakmice. Ne znam sta bih uradio da sam bio ali nista pozitivno tako da svaka cast
  • Peškaman
    4.2k
    Nama ne može pomoći ni Guardiola ni nitko,moramo prestat pričat i maštat o ekipi koja je svemirski brod za HNL jer to nije!
    Svaka čast za utakmice koje ste odigrali u prošlosti,ali je jebeno vrijeme da igraju najbolji a ne najzasluženiji za nešto u prošlosti.
  • i more je plavo
    1k


    S obzirom da imamo 3 francuza u ekipi i barem jos 3 bolimekurac igraca, Vaha bi nam legao ko budali šamar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.