• Svi na Sjever
    2.2k
    Ne mogu se odlučiti tko je bio lošiji Jakir opcenito ili Bulatovi korneri?
  • i more je plavo
    1k
    Na telki se nije culo "Jakire odlazi !!!"
  • IceMan
    2k
    Sad će populistički zahvalit ovim divnim navijačima i dat im za pravo kritike… obećat krv suze znoj i tako nas zavrtit 20.put u krug ove sezone s istim forama…

    al kolo dalje od naslova.
  • Kristijan992
    291
    Sad će biti ista priča. "Dečki su pokazali volju, želju, Lokomotiva je jedna odlična ekipa, teren je bio težak, ali idemo dalje, nama je svaka iduća finale."
  • Tongo Doumbia
    4k
    A i Vi što prozivate tu nekoga s upiranjem prsta " eto ti Jakira " , dam Vam besplatno knjige za sedmi osnovne na ljeto..

    Navijam li za njega dok vodi utakmicu DINAMA? DA!

    Želim li mu pobjede dok je trener DINAMA? DA!

    Onog trenutka kad dobije otkaz zaželit ću mu sve najbolje, a nasljedniku uspjeh, kao što sam i prethodniku.

    Nalazimo se u nikad većem kurcu, i onda se uredno ljudi idu dijelit na one koji podržavaju trenera i one koji nisu, pa su ovi drugi istinski i pošteni dinamovci jer eto to je ta pravda, pravica i modus operandi..

    A s druge strane, " kolateralne žrtve " na terenu, koje nose naš dres, i svaku utakmicu primaju ovakve diletantske golove i onda se vraćaju iz minusa, oni su heroji?

    Kako je jedan od iskusnijih forumaša ovdje nedavno napisao, obrana, koju stalno spominjemo kao kritičnu točku, samo je stvar volje, stvar odluke hoćeš li Krivaka odnijet cijelim životom u tri pičke lijepe matere kad pređe tvoju polovicu, ili neutralizirat jedva živog Duju Čopa, da te ne ostavi 5 metara ispred sebe jer je stariji 14 godina. Ali ne, igrači nisu krivci, nikako.

    Krivci su i Šimić, Bišćan, Jakirović, bio je kriv Čačić, sutra će biti kriv i Jakirov nasljednik, jer to tako ide. I onda se vrtimo unatrag, do novog povratka Čačka. E pa prijatelji moji dragi, jadan je ovaj Dinamo. A Vama laka noć, do slušanja i viđenja..
  • Sunja86
    1.2k
    Ristovski danas katastrofalan nije dovoljno samo galamiti po terenu i gonjat sudca i protivničke igrače, igraj svak ti kriv , da je dodao loptu Kaneku koji je bio totalno sam na desnoj strani u 16 metara možda bi gol jok on će raspalit sa 25metara nebu pod oblake!
  • plavac173
    2.6k
    Jebem ti dan kad sam krenuo pratit ovaj sport
  • Maki2
    610
    Ristovski je danas bas izgledo ko neandertalac i da ne moze sam sa sobom na kraj izac
  • dzg717
    1k
    Brate mili jel mi mozemo van 16 puknut u okvir gola a da je donekle opasno?
  • Georg Koch
    4.5k
    Sve cu razumijet, ali ganjanje rezultata i u tom trenutku vezu ti cine
    Misic
    Ademi
    Bulat

    Necu.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ceka se nekakva izjava Jakira
    Pa lose smo usli u utakmicu,2 puta nas Petko vravao u zivot. Pokusali smo sve u drugom dijelu ali nije islo,nista idemo dalje nije jos nista odluceno jos je puno bodova u igri. Nemam sto zamjeriti svojim igracima osim tog pocetka
  • Mihaljević
    9.8k
    pxl-100916-2418.jpg
    Jedini čovjek koji ima muda otjerat senatore! Apsolutno jedini. Jedino druga opcija bi bio onaj Roy Ferenčina ali njemu bi palica trebala za to. Vaha trenerčina.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Cijeli tjedan čekam utakmicu protiv kurčeve lokomotive i onda ti prirede ovakvu predstavu.
    Jakirovića više ne mogu gledati, samo uprizorenje mi stvara ljutnju i bijes.

    Razmišljam da sve stavim malo po strani, koji kurac meni treba da vikend provedem bijesan kao pas? Ako igračima nije stalo, ako trener neku pinkicu stavlja ispred interesa kluba i pristaje se sramotiti praktički iz utakmice u utakmicu, ako uprava to šutke gleda jer ne želi klaunu dati otkaz zbog nekakve otpremnine. Zašto da ju gubim živce i uništavam si slobodne dane koje mogu provesti s obitelji, prijateljima u miru i zadovoljstvu...ma bolje da sam ležao u krevetu dva sata i gledao u strop.

    Znam da jedem govna, sutra ću vjerojatno opet biti tu i brusiti se na betis... al trenutno sam baš za ništa.
  • Kristijan992
    291
    Mislim da bismo danas mogli oplesti po svima, teško je uopće naći tko je bio dobar
  • Sunja86
    1.2k
    Svugdje je on danas glavom bio osim u utakmici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.