• emilperska
    5.7k
    Samo da napomenem da ni Kruno Jurcic vise nije free..
    Neka nama Domaćice i njenog protežiranja podkapacitirane raketne seljačine..
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Vlatkica preuzima klupu večeras
  • San Lorenzo
    16k

    Sigurno ne bi ovako vodila utakmicu kako ju je vodio ovaj opsjenar večeras.
  • Facke
    3.7k
    Mislim da je sad dosle do toga da se promjena mora dogoditi. Mora. Nema mu vise spasa. Opet kiks. Druge poluvreme uzasne lose. Samo nabijanje lopte prema napred. Celi dan cekas tekmu da dobis ove. Mora se tomu stati kraj. Zamjene opet nelogicne. Druge poluvreme smo totalne razbijeni bili. Nemam pojma kulike kikseva bu Jakirovic izdrzal. Al ak bu je saka iduca "kvalifikacijska" onda mu ova mora biti zajna.
  • Crni86
    3.9k
    Stavite ademija na klupu! Maknite samo covjeka koji konstantno vuce poteze protiv ekipe…. Bolje da imamo nekog ko nista nece raditi nego nekoga ko nas svojim potezima konstantno sabotira
  • Droljo
    8.2k
    Ljudi moji kakve mi budale imamo... Nitko nek nebude trener!
  • Krizy
    44.1k
    Da postoji Dinamo III ne bih im želio Toplaka za trenera.
  • Armagedon13
    959
    Bojim se da će mo mi "profu" morati još gledati i patiti
  • Markelo
    2.6k
    Zovi Dambrauskasa. Jebe me se što je vodio tovare, čovjek poznaje ligu a mi smo očajni i bez nekih opcija
  • Kujtim Shalla
    3k
    a on veli zamjene super, vidjelo se da smo bili bolji, bože koju je on utakmicu gledao. Šansu nismo stvorili
  • Bruh
    966
    Oćemo više presjeć il ćemo se opet nadat da smo prekinuli niz nakon 2 pobjede
  • Nino Bule
    13.9k
    Zovi Dambrauskasa.Markelo

    Ovo uopce nije losa opcija, sve je napredak u ovom trenutku
  • Facke
    3.7k
    Po mene ova ekipa sad odma treba nekoga s znanjem i iskistvem voditi ovakvu ekipu kakva smo mi. Mene nije jasne koj Jakirovic dela. Pa kak ko trener mores izjaviti da si zamenil Baturinu da dobis na duelima? A znas da si stem razbijes celu igru. Znaci ak mu je saka kvalifikacijska ova mu mora biti zajna. Po mene , sad Vahu dopeljati. Za ovu sezonu najbolse resenje. A ak ih on nemre srediti onda ih nemre niste. Ak ne on onda okreni broj Dambrauskasa.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    hahah, jebiga stari očajan sam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.