• Mali Zeus
    13.5k
    Kad bi radovi u najboljem slučaju mogli početi ono?
  • dinamozivivjecno
    2k
    mislim da su rekli krajem kolovoza ili tako nesto
  • Endeavour
    595
    Bitno je da počnu radovi ovu godinu, pa makar u prosincu. 20 mjeseci je moj neki okvir trajanja radova, od prve lopate do rezanje vrpce. Sezona 2026/27 je realna da Kranjčevićeva bude naš dom.
  • mali M
    5.2k
    ma jasno al mene ti takve stvari u dnaašnje vrijeme baš živciraju..u 6 mjeseci, godinu dana max, nikne kompletno uređeni turistički kompleks sa 8 hotela, šoping centrom, bazenom koji prolazi kroz cijeli taj kompleka, dva noćna kluba i sportskim terenima.. jedan omanji stadion bez nekih popratnih sadržaja (na Kranjči nema mjesta za neznam kakve pomoćne terene i dodatne bazene i kaj ti ja sve znam) ćemo graditi 4 godine... Frustrirajuće do bola
  • scooniepenn
    3.3k
    Koji cemo stadion graditi 4 godine? Kranjca se duze od 2 godine nece sigurno graditi. Sto se tice Maksimira tu na natjecaju osim nasih najvecih tvrtki poput Kamgrada, hrvatskog Strabaga, ocekujem i dosta zainteresiranih stranaca, recimo Madjare, Kineze kojima je takav stadion izgraditi sala mala s obzirom na iskustvo. Samim time, mislim da se od pocetka rusenja Maksimir u 2, 2 i pol godine moze sigurno izgraditi.
  • Endeavour
    595

    Slažem se, jedino bi dodao da dosta ljudi podcjenjuje trošak i vremenski rok potreban za rušenje, skladištenje i odvoz materijala (govorim za Makismirski stadion).

    Iskreno se mogu samo nasmijati na projekcije da se rušenje može napraviti ispd 10M eura i minimum 4 mjeseca. Realno bi poduplao ove vrijednosti.
  • jedan u nizu
    8.5k
    ma najbitinije da se papirologija rijesi za vrijeme izgradnje kranjce.
    Sve sta sada cekamo sa radovima na kranjci bi trebali napraviti u sljedece dvije godine.
    Sad ide istrazivanje isplativosti, pa idejni projekt, pa izvedbeni projekt, pa odabir izvodaca radova.
    Sve sa natjecajima, cekanjima, odabiranjima, zalbama, cekanjem i to sve.
    Imaju i vise nego dovoljno vremena da to naprave i da su, kad zaigramo prvu tekmu na kranjci, bageri vec na maksimiru
  • db-izbjeglica
    15.5k
    meni nije jasno zašto već sad ne sruše istok?

    obnavljat se neće sigurno, tribina je samostalna, nema nikakav spoj sa ostatkom stadiona, udaljena je valjda preko 20 metara od terena. stvarno ne vidim zašto ne započeti nešto što će se kad-tad morati napraviti i ušparati na vremenu, a i usluga rušenja/odvoza/zbrinjavanja sigurno neće biti jeftinija nego što je danas.
  • jedan u nizu
    8.5k
    meni nije jasno zašto već sad ne sruše istok?db-izbjeglica

    Ispod istoka je hitrec, nije bas da se moze rusiti kada je tamo trening teren. Zato se i ide da se dinamov kamp preseli u veslacku za vrijeme radova.
    Takoder, da bi srusio takoder trebas imati natjecaj za izvodaca radova jer je stadion u vlasnistvu grada, a oni kao takvi moraju imati tender za tako nesto.
    Da je stadion privatni, vec bi se moglo nesto rijesiti
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    U kakvom je stanju Veslačka? Bio sam na Zagrebellu zadnji put prije korone, ljepo ali već pomalo zahrđalo. Od kafića, svlačionice do terena. Teren s umjetnom travom je bio dno dna, mislim da je na betonskom manje bolno za uklizat.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    na jesen 2021. sam tamo bio zadnji put...tereni s umjetnom travom katastrofa, s pravom travom jedan je ok(ovaj gdje su tribine), drugi los... svlacionice, teretana, dvorana, sobe na katu i ostale stvari u prostorijama kluba su bile ok..
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    pitanje je hoće li nas pustit nedodriljvi dražen medić blizu. Ipak je šerif svog kluba kojeg uspješno vodi već godinama :lol:
  • Jaro
    7.5k
    grad i Medic se tuze vec neko vrijeme oko ovoga...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.