• Captain America
    13.4k
    Molimo sve koji su članstvo produžili na bilo koji od ova dva načina da potvrdu o uplati pošalju na email kako bi što preciznije nastavili voditi našu evidenciju članova koji su bili animirani kroz ovu platformu.

    Baš čudno otkud ljudima mail članova :lol:
  • Crle
    353
    To "dojavljivanje" mi izgleda kao klasičan pandurski (Krešo Antolić) modus operandi. Kao on im je rekao pa su oni začuđeno zakljućili u komentaru da to klub dijeli listi proljeća.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    I ja mislim da su likovi poslali mail na tu adresu i mislili da je to sluzbena adresa od GNK Dinama

    Vjerojatno neka njihova spletka ili su stvarno toliko upuceni da misle da je slubena adresa odjela za clanstvo u Dinamu
  • Crle
    353
    Pogledao sam im stranicu i sve je jasno kada se moraju baviti drugom stranom dok ih stranica liste dinamovo proljeće nije ni jednom spomenula.
  • rioda
    2.2k
    I treba ih ignorirati jer ničim nisu zaslužili da ih se spominje i daje bespotreban publicitet
  • Endeavour
    397
    Da se malo osvrnem na kritike upućene Zajecu da nije dugo u nogometu i da nema velikog iskustva za "predsjednika". Donekle se mogu s tim složiti, jer prije svega, iako mnogi to nevide, predsjednik je menadžerska pozicija, neki hibrid koordinatora. Ali rijetko tko ima na početku to iskustvo i vještinu.

    Barišić je tu anomalija. Vjerojatno je bio najbolji menadžer na ovim prostorima. Direktor Tvornice baterije (1964-74), direktor Combick Frankfurt (1974–87), direktor Emona Commerce (1988–90) i predsjednik uprave Siemens (1990-04). Govorimo o čovjeku od sto godina i točno 60 godina radnog iskustva.

    Takvi ljudi danas skoro pa i ne postoje. Također, mislim da on i Božica sele na počasna mjesta u VIP ložu.

    Prednosti legende, kao Zajec ili Boban, koji su po meni jedini u toj elitnoj kategoriji, su predispozicija da budu veliki "cheerleaderi" za klub. Ogroman vjetar u leđa i motivacija za navijače koji su bili po strani ili su izgubili emotivnu vezu s klubom zbog kriminalca. Takvi ljudi se ne mogu naći u poslovnom svijetu.

    Svi znamo da je Dinamo izgubio jednu generaciju navijača. Zato smatram da povratak legende na čelo kluba ima puno veće benefite nego da dovedemo nekog uspješnog direktora "Samsunga".
  • Derby
    147
    ver 2

    53518273207_c46be769a4_o.jpg
  • Derby
    147
    Jedno pitanje: članovi NO i Uprave ne moraju biti članovi kluba? Nisam vidio da je to regulirano Statutom...
  • Kepec
    4.4k

    Sad si zeznuo Index, morat će ponovno članak objavljivat kako bi ubacili novu verziju grafike.
  • Pop corn
    5k

    Velimir Zajec je kandidat za predsjednika Dinama. I to je činjenica, fakt. Svi ovi scenariji su rekla, kazala, projekcije želja onih koji bi da ostane sve isto. A to može biti:

    a) ovim njihovim idejama fix o "dogovorima". Dakle, nikako.
    b) izborom liste Otte Barića koji bi onda lako se dogovorio s njima sve oko "podjele plijena". Pa, na kraju krajeva vidim da ima dva kandidata za NO, a ako ideš na pobjedu, onda imaš pravo izabrati samo jednog člana NO, jer oni članovi IO koji su iz "gubitničke kvote" imenuju dva člana NO
  • OBIGB
    528


    Nije nužno da je prepisao. Nije sigurno. S obzirom u kakvom je stanju klub, neke teme su logične i nameću se same od sebe. Puno je posla pred klubom, i svatko tko malo prati Dinamo, vidi koje su teme važne i gdje je prostor za napredak.

    Sasvim je normalno da će se liste dobrim djelom preklapati u planovima. Razlike će biti u ponekom koraku. Ono što je mene začudilo, dociranje s visoka, bar sam ja tako iščitao, parafraziram, jer kao mi smo objavili korake (znamo) a oni neke tamo točke (ne znaju) i već suptilno aludira da će Proljećari prepisat nešto od njega.

    Ono što je komunicirano od strane Proljećara, koliko sam ja razumio, da su ovo glavne točke programa a da će koraci tj, kako nešto odraditi doći u narednim danima. I to baš iščekujem.

    Smatram da je velika pobjeda navijača da postoje 2, a daj Bože i više, planova i programa s dobrim idejama.

    Kada Proljećari pobjede, ja bi volio da implementiraju u klub svaku dobru ideju i projekt koji klubu stvaraju dodatnu vrijednost- neovisno s koje liste ideja dolazi. Dvije glave su pametnije od jedne, pa tako i dvije liste su bolje od jedne.

    Kada se Dinamo istinski otvori prema članstvu, onda će članovi izvan formalnih struktura kluba imati priliku predstaviti ideje, projekte i sasvim će biti nebitno s koje liste ili od koje osobe je neka ideja, ako je korisna za Dinamo, proći će.

    Svaka lista koja uđe u skupštinu je dužna otvoriti interakciju sa širim članstvom.

    Kako god, čekamo detalje programa Dinamovog Proljeća, pa neka krenu konstruktivne rasprave.
  • sport
    2.3k
    Pročitao sam Olivarijev tekst i mogu samo napisati da su to isključivo njegove konstrukcije ili razmišljanja što bi bilo kad bi bilo jer o tim kombinacijama nitko nije razgovarao.
  • xavier
    11.1k


    Naravno da su novinarske konstrukcije. Ljudi zaboravljaju da oni moraju napisati "zanimljiv" teksta svaki dan, a zanimljive stvarno se realno ne događaju svakodnevno. I naravno da onda novinari pišu stvari za koje nemaju izvore pa onda takvi tekstovi obično počinju na način "kako se priča...".

    I ok, to je njihov posao. Problem je što dio ljudi sve što pročita u novinama uzima kao činjenicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.