• Efes Pilsen
    6.9k
    Caligari ga je puno platio, igrao im je redovito i mislim da ni oni nisu nacisto sta ocekivat i sta trazit.
  • Jurki
    8.7k
    S obzirom na Rogovo trajanje ugovora do lipnja 2026. mislim da ga se bu moglo dovesti za neki normalan iznos. Naravno pod uvjetom da ga konacno posluzi zdravlje.
    Mislim da on sam nebi imal nist protiv da provede vise godina u Dinamu.
  • Marcinko
    327
    Kod Roga brine što je obnavljao ozljedu, ali njegove kvalitete su takve da i s 20minuta po utakmicu može biti game changer, tako da sam apsolutno za njegovo dovođenje.
  • Sava Krpa
    208
    https://youtu.be/aVSVcyK-2e4?si=S6Z9XwXQXsWB5QIm
    Vrijedi ovo svakog centa ulozenog u njega.
  • plavac173
    2.6k
    Marko Rog u Maksimir stiže na jednogodišnju posudbu (do zime 2025.), a Dinamo i Cagliari nisu ugradili nikakve kaluzule o otkupu njegovog ugovora... 24sataIvdzo11

    Stavi i ostatak texta u kojem pise da nece bit problem Dinamu ga otkupiti ako se dogovore
  • Ivdzo11
    3k
    ne znam da piše to, ja sam kopirao ovo što je Tironi objavio
  • Haza
    537
    Jako je bitno napisati da neće biti problem Dinamu otkupiti Roga ako se dogovore;)
    Inače je dogovoriti se najlakši dio posla:)
  • plavac173
    2.6k
    Inače je dogovoriti se najlakši dio posla:)Haza

    A inace ces dovesti igraca kako? Jer ces ga prisiliti?
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Koja je ovo sila bila, oci su mi zacaklile. Marko daj nam bar dijelic ovoga

    https://youtu.be/bldmLhY_JQ0?si=C4_FwgYNlli8vQzA
  • Haza
    537
    Poanta je, ako Rog dolazi na posudbu i ne postoji fiksni iznos za koji ga možemo otkupiti na zimu, dogovor s Cagliarijem je lutrija. Ako Rog proigra, sigurno se nećeš lako s njima dogovoriti. Međutim, i da ostane samo do zime, nije loša opcija, pod uvjetom da će biti zdrav. Ionako nam je jesenski dio sezone najzahtjevniji. Osobno sam pesimist po pitanju Roga, drago mi je što dolazi, međutim bojim se da on zbog ozljeda više nikada neće biti igrač kakvog ga pamtimo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Lutrija za nas, lutrija za Cagliari. Kako se pisalo, nas ta posudba nebi trebala koštati ništa.
  • Mr Anderson
    5.4k
    VL nam popljuvao pojačanje, onako podmuklo u rukavicama.
  • Nemrem99
    7


    Pa daj Boze da proigra, u tome je i stvar (;
    Valjda se tome i potajno nadamo ako ga dovodimo.

    Daj Boze da igra toliko dobro da nam nabiju cijenu otkupa. Potpisujem
  • Sajla
    3.5k
    zamisli da nas Rog kraljevski zajebe i vrhunski odigra, odvede nas u LP i klub zaradi par desetaka milijuna eura. onda će bit para i da se plati otkup. nisu talijani bedasti da sad dogovore neki sitniš, a nama možda kapne 40 milijuna na račun ;) makar se mogla možda već i sad takva klauzula ugraditi u sporazum, pitanje je kakve talijani imaju planove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.