• Petar86
    887
    Ja nemam bas mogucnost ici u zg na utakmice ali eto dns sam s prijateljem otisa do splita pogledati Dinamo i ljudi moji sto je ono... tako jadna publika puna mrznje to nema nigdi.

Uzivo se bas vidilo kako su se stisli igraci dinama na 1:2 pogotovo Peric koji se od pocetka zajebava plus poslije usa strah u njega
  • Mr Blue
    4k
    Prvo poluvrijeme smo bili bolji, zasluženo vodili. Stisli smo ih odmah na početku drugog i da smo iskoristili jednu od 2-3 velike prilike tada, sada bih sretan pisao ovu poruku... Oni su dobili krila nakon gola za izjednačenje kojeg ni sami ne znaju kako su ga zabili, mi stali totalno i to je to.

Ne mogu se otet dojmu da su jučer neki mlađi igrači pokazali više nego nositelji ekipe, izuzev Tihomira Novaka koji je odigrao još jednu jako dobru utakmicu. Nedostajao nam je i Čekol zbog tri žuta, ali to ne smije biti izlika.

U srijedu se moramo vratiti pobjedama, dolazi nam poljuljani Square koji je u utakmici za prvo mjesto jučer izgubio kod kuće protiv jake Pule.

836
    Pobjeda priključak vrhu,nes(p)retno smo izgubi zadnju,umjesto 0-2 oni okrenuše ,ni sami ne znaju kako,ništa pobjeda, vraća nam se Kristian i blago vama koji možete na tekmu!
    Lijepi futsal moj,zaboli glava i od trenera i transfera i lokomotive i posjete i uprave i kandidata za novog trenera...
    1.8k
    Odlično odigrano, posjeta me ugodno iznenadila, nova 3 boda. Svaka čast ovim dečkima,jedini koji trenutno mogu izmamiti osmijehe na lica dinamovog puka. :strong:
  • Mr Blue
    4k

Danas je na gostovanju i Futsal Dinamo! Osijek se pojačao u nastavku sezone i mogao bi biti dosta tvrd orah, posebno na svom parketu.

Najava tekme: Po nova tri boda prije reprezentativne pauze

Sve najvažnije informacije: Matchday info: Osijek – Futsal Dinamo (20:00)

A evo i prijenos tekme, taman za povratak iz Pule...