• austrijanac
    2.9k
    Možda Jakir razmišlja o trojci iza ako inzistira na stoperu s lijevom nogom. To mi jedino logično objašnjenje.
  • Paggini
    10.4k
    Jakir razmišljaaustrijanac

    Samo ovo ne...
  • Mr Anderson
    6k
    Možda Jakir razmišlja o trojciaustrijanac

    I ja sam nekad puno razmišljao o trojci, ali nikad nisam to isprobao.
  • Ivan0302
    300
    sumnjam da je to. Nije to ni u Zrnjskom igrao, ali naša liga nije za 3 pozadi, prespora je i zatvorena. A i onda bih Dinamo trebao igrati obranu 5 3 2 ili 5 4 1 što mi nema smisla protiv slabijih od nas, jer u Hnlu su svi slabiji od nas. Jer i Krznar je pokušavao i Kopić ja mislim kad je bio na klupi, ali nije išlo.
  • austrijanac
    2.9k

    Pep igra to protiv slabijih ekipa u PL.

    Ok nismo mi City, al za slabije klubove u našoj ligi jesmo.

    Dobar trenerski mag s trojkom iza može čuda napravit.
  • dinon7
    550
    Sad kad na kraju potpisu obojica a Max-a prodaju/poklone nekom :smirk:
  • Ivan0302
    300
    da ali nema mi tog nekog smisla. Jer svaka ekipa protiv Dinama igra zatvoreno i povuče se na 30 metara. Dinamo može igrati bilo koju formaciju ali to ispadne na isto, jer ekipe igraju previše zatvoreno i na kontre protiv nas.
  • Mr Anderson
    6k
    Nije to ni u Zrnjskom igrao, ali naša liga nije za 3 pozadi, prespora je i zatvorena.Ivan0302

    Ne znam za Zrinski, ali Rijeka je znala nekad igrati.I mi smo protiv Lokse drugo poluvrijeme jedno vrijeme to igrali. Ali da, ne vjerujem da ćemo počinjati utakmice u tom sustavu, eventualno kao opcija za vrijeme utakmice ako će nešto trebati mijenjati.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sad kad imamo lijevog beka koji se ponaša kao bek, lijevo krilo koje se ponaša kao krilo i desno krilo koje se ponaša kao krilo, nema mi nekog smisla isprobavati s trojicom iza u osjetljivom dijelu sezone.

    Mislim da Jakirović jednostavno želi imat dva dobra stopera ljevaka. Perković će možda morati povremeno na beka, kartoni, ozljede… ne možeš dopustit da ti bez njega izlazak iz zadnje linije izgleda onako kako izgleda s Perićem. A bome ni defanziva. Naravno, u slučaju da Ukrajinac bude bolji od Perkovića, vjerojatno si dobio i više nego kaj si očekivao, i opet smo na konju.
  • Mihaljević
    8.7k
    GF0V7eTXQAAqXoV?format=jpg&name=medium
    Arsenii Batagov
    Jako dobar i kvalitetan igrač, sa 17g u Dnipru odigrao 15 utakmica, sa 21g već ima 100+ nastupa , već ima iskustva igranja u Europi sa Zoryom, igrao je čak i na ljeto protiv Hrvatske U21 sa Ukrajinom U21. Kupit ga jedino ako će igrati, a ne biti u drugom planu. P.S koji brutalan dres sa Krimom :starstruck:
  • keppi
    131
    Imamo sada desnog beka, nadam se da će nešto biti i od stopera ako ga Jakir već toliko želi, ali....
    treba nam bomba za kraj prijelaznog roka. Krilo ili top napadač...
  • Paggini
    10.4k
    Pa ne mislim da nam išta više baš TREBA, pokrili smo deficitarne pozicije sa, čini mi se, dobrim igračima...
  • Droljo
    6.4k

    Slažem se. Sad dogovoriti nekog brutalca za napad i krilo kome ističe ugovor da dođu u ljeto na prvi dan priprema. Ako nebu velike rasprodaje to je to.
  • CastAway1986
    984
    Piše da turski Kocaelispor ide po Pierrota..Ako mogu takvi no name klubovi onda ga može i Dinamo dovesti..
  • Mihaljević
    8.7k
    Taj Kocaelispor ili je u dobrim parama ili je taj Pierrot u kurcu totalnom... :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions