• 10vro
    23
    Na web stranici kluba Drmiću je maknut broj 18, a Gabriel je u zadnja 2 kluba na dresu nosio upravo taj broj. Ne mora značiti ništa, a opet i može.
  • Joza
    645
    Skrecete s teme, a ljudi cekaju predstavljanje raketa.
  • i more je plavo
    1.3k
    Igraci vjerojatno svijetle 2 dana nakon nasih lijecnickih pregleda kolko ih ozrace, pa nemreju video snimiti za predstavljanje, imaju auru na snimci :lol:

    Pa Koffi je cekal par dana odlazak, da ne ometa uređaje u avionu na povratku :lol:
  • scooniepenn
    5.1k

    10 Eura ulaznica će ti biti eventualno za navijačku tribinu. Uostalom pogledaj koje su trenutno cijene s 2 tribine i to na ovakvom zdanju ako se to može nazvati zdanjem. Ovo za razliku u prihodu stoji, ali to razlika u vrijednostima naših transfera i Rapidovih debelo premašuje.
  • scooniepenn
    5.1k

    Vidim da si očito zanemario dio vezan uz novi stadion i marketinški potencijal Dinama koji je gotovo neokrznut, za razliku od Rapida koji ga debelo koristi. O čemu pričamo kad Dinamo do unazad 2 do 3 godine nije imao fan shop. Komunikacije i promotivno tržišno komuniciranje su mi day job pa mislim da mogu prilično dobro procijeniti što Dinamo još uvijek nije napravio odnosno što ne radi. Promjene se vide, a nadam se da će se nakon izbora još intenzivnije stvari krenuti mijenjati i u tom segentu.
  • Mr Anderson
    12.6k
    Jeli ima gdje izravni prijenos liječničkog za RPG-a, to je sad napeto skoro ko i utakmica.
  • Olmic
    5k
    bilo bi top da mozemo pratit u realnom vremenu i tipa kad prode pregled koljena slavlje
  • Mr Anderson
    12.6k

    Izađe dr. Smodec pred novinare pa kaže:...i novi igrač Dinama je RPG...
  • Olmic
    5k
    a mozda naprave sprdnju neku
  • Dinaminjo
    1.5k
    Plavi dim sa stadiona..
  • CastAway1986
    3.3k
    Što se RPG tiče baš sam čitao na forumu Nantesa da im nije jasno zašto ga je trener otpisao a pogotovo nakon četiri perfektno odigrane utakmice zaredom..Što se Batagova tiče 5M mogu samo sanjati na kraju krajeva drugi najbolji mladi stoper iz Ukrajine Taloverov je prodan za 1.6M a mrvicu je bolji od Batagova..Ovog iz Granade baš nikad nisam gledao al sumnjam da panjevi mogu imati toliko nastupa u La Ligi...Mislim da će završetak prijelaznog roka biti jako zanimljiv za Dinamo
  • BBB Sibenik
    6k
    Krenulo se u sezonu rezova i stezanja remena na najace. Kad je ekipa nesposobna skuzila da je vrag odnija salu, sad na sve strane tražimo i ništa nije vise problem platit. Slažem se da je velik rizik ovo šta radimo trenutno. Sad moramo stihijski trošiti jer plan koji je bija zadan na početku sezone, je očito promašen!
  • Jurki
    18.3k
    Sad moramo stihijski trošiti jer plan koji je bija zadan na početku sezone, je očito promašen!BBB Sibenik

    Oni su bili uvjereni da nama Menalo i Marin mogu donesti titulu. Umjesto da se pametno utrosilo xy milijuna na pojacanja.
    Igrali bi mozda ligu prvaka, el sigurno.
    Mozda i naslov prvaka u dzepu.
    Svi smo znali da im je plan promasen jos tam pocetkom srpnja i da to nebu dobro izgledalo.
  • Nogo
    8k
    NAKON što je odustao je od Koffija Kouaoa jer 25-godišnji nogometaš nije prošao liječnički pregled, Dinamo se odmah okrenuo drugim rješenjima za poziciju desnog bočnog. Kao jedna od glavnih opcija istaknuo se Fran Tudor, 28-godišnji desni bočni poljskog Rakowa i bivši nogometaš Hajduka.

    U Rakowu je od zime 2019. godine kada je došao kao slobodan igrač. Pola godine prije toga Hajduk ga se riješio i pustio ga besplatno, a Tudor sada igra nogomet karijere. Kao dijete je bio i u Dinamovoj školi nogometa, s 12 godina prešao je u Zagreb, a onda je preko mlade ekipe Panathinaikosa stigao u Hajduk.

    Tudor prema Transfermarktu vrijedi 3.5 milijuna eura i ima ugovor do ljeta 2027. godine, a Dinamo se ipak nadao da bi možda mogao pronaći način da s njegovim menadžerom Matejom Škegrom i poljskim klubom pronađe neki model za transfer. Ipak, Poljaci su odgovorili da ispod 2.5 milijuna eura odštete nisu voljni ni razgovarati pa je ideja tog posla propala.

    Slično se dogodilo i s Jusufom Gazibegovićem, također desnim bekom koji je bio prvi pick Dinama za tu poziciju, ali Sturm je također inzistirao na odšteti od oko dva milijuna eura. Dinamu je to također bilo preskupo pa se na kraju odlučio za besplatnu opciju - iz Nantesa stiže, ako prođe liječnički, Ronael Pierre-Gabriel (25). 

    Karijeru je počeo u Saint-Etienneu, koji ga je 2018. godine prodao Monacu za šest milijuna eura. Godinu kasnije za pet milijuna eura otišao je u Mainz, ali tamo se nije nametnuo, pa je išao na posudbe u Brest, Strasbourg i Espanyol. 

    U Nantesu je bio od kolovoza prošle godine, a u prosincu je otpisan dolaskom novog trenera Jocelyna Gourvenneca. Za Nantes je odigrao 12 utakmica, ali priliku je uglavnom dobivao s klupe. Zadnju utakmicu odigrao je početkom prosinca protiv PSG-a kad je u porazu 2:1 čuvao Kyliana Mbappea. Najviše je igrao za Brest - 62 utakmice. U prvoj francuskoj ligi skupio je 124 nastupa, a u Bundesligi i Primeri po osam.

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-je-htio-frana-tudora-odustao-je-kad-je-cuo-koliko-poljaci-traze-za-njega/2536508.aspx?index_ref=rubrika_sport_ostalo_m
  • scooniepenn
    5.1k

    Kupnje u ovom prijelaznom roku po meni nisu stihijske, dapače, za razliku od ljetnog prijelaznog roka i prošlogodišnjeg zimskog koji su bili katastrofalni. Dovođenje desnog beka i dodatnog stopera su posljedice ozljeda, a Francuz i Ukrajinac koji se najviše spominju su izbori za pohvaliti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.