• gio
    107

    Grull na ljeto besplatno u Werder
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    A zamalo momak kod nas zavrsio, jelde @sanjinlego :rofl:
  • Facke
    2k


    I to za sitnicu , za bagatelu :monkey:
  • Draž
    1.1k
    za bagateluFacke

    zabadaf?
  • Guinness
    2k
    zabadaf?Draž

    Nemoj ga, vidiš da se i on pogubio
  • Draž
    1.1k
    Previše se druži sa standardnim govornicima.
  • Georg Koch
    3.6k
    Slucajno gledam Celtic sada, imaju nekog Japanca lijevo krilo, brzi od Kaneka garantiram duplo :sweat:
    Daizen Maeda - 26god, doveli ga prije 3 sezone za 1.5m iz Yokohame. Ima okej brojke cijelo vrijeme u Celticu.
    Ocito je to trziste gdje se jos jace treba aktivirati skauting sluzba.
  • Nino Bule
    11.5k
    Bome puklo između ceferina i bobana

    https://www.index.hr/sport/clanak/ceferin-napao-bobana-reci-cu-dvije-recenice-o-samozvanim-moralnim-autoritetima/2536855.aspx?index_ref=rubrika_sport_najcitanije_d

    "Samo ću odvojiti dvije rečenice na samozvani moralni autoritet”, nastavio je UEFA-in predsjednik. “Znate o kojoj osobi govorim i ne zaslužuje komentar s moje strane, ljudi koji ga poznaju će sami donijeti svoj sud. Evo samo jedne rečenice o njegovom patetičnom kriku o moralnosti. On je bio jedna od rijetkih osoba koje su znale da se neću kandidirati u 2027.

    Čim je saznao da ću to objaviti nakon Kongresa, izašao je sa svojim narcisoidnim pismom. Nije mogao pričekati jer onda njegovo cendranje više ne bi imalo smisla. Sada razmislite, čije su osobne ambicije u pitanju? Čija je moralnost u pitanju? Da završim, jako sam sretan što sam napokon mogao objasniti svoje gledište. Dobro je da sam to napravio ranije", prenio je Telegraph.
  • Patak
    2.2k
    Pa Boban zna zatvarati vrata za sobom, od kuma s kojim je imao biznis s kobasicama ili tako nešto, pa onda Milan, sada UEFA, za FIFAu ne znam.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nešto tu smrdi kod Čeferina. Koji vrag je onda išao u amandmane statuta ako se nije mislio kandidirati za još jedan mandat. Prije mi se čini da je napravio salto mortale pa sad optužuje Bobana. Ko ga jebe, ljigavac.
  • Sajla
    3.5k
    A sad pišu da ovo jučer nije išlo Bobana nego nekog Rumunja koji želi na čelo UEFE
  • Krizy
    36.4k
    Bjeličin Union poveo protiv Kovačevog Wolfsburga.
  • Facke
    2k


    Kovac je vec odavno trebal dobiti otkaz. Nazalost , momcad ga busi. I to vec duze vreme. Prva sezona dobra, druga sezona super pocela i onda su se "dive" i "zvezdice" Wolfsburga pocele buniti da Kovac previse rotera. I tu je pukle. Tipicne za Wolfsburg. A Bjelice s Unionem bas ide. Bas pase u tu momcad. Ali vec su se neke "dive" pocele buniti da je pre strog trener. Naravno su to bili svabcici. Jedino mu je Vogt stal u obranu da se nemaju decki koj buniti.
  • Krizy
    36.4k
    Leverkusen golovima ofenzivnih bekova (Stanišić, Grimaldo i Frimpong) razbio Bayern s 3:0.
    17 pobjeda i 4 remija u Bundesligi.
    Xabi Alonso :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.