• Maki2
    631
    Ma sumnjam da ce ga prodavat, iskljucivo iz razloga sto su i Nejasmic i Lovric jako blizu odlaska. Lovric u Tursku ili Rusiju, a za Nejasmica nemam pojma.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Piše Keler koji je takoreći glasnogovornik kluba u Glasu Slavonije da nema šanse da dođe Mierez u Dinamo. Pa ni na ljeto. Vjerojatno će gledat da ga prodaju van ako će ga prodavati. Opet, nikad ne reci nikad.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja cekam dan kad ce neko isforsirat transfer kod nas.. Mierezu porucit nek ne potpisuje nista, pa ih stisnut kao Hajduk za Zapera.. i aj bok
  • serbus
    4.2k


    I tako jednom dobiješ ali na dugoročno gubimo. Baš me zanima kad će sad Osijek nakon Žapera prodati igrača Hajduku za neku fer cijenu. Za Miereza je po meni vlak prošao čak i ovaj naš kaj vozi satima do Slavonije.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ne kuzim, ako nece Miereza hoce Matkovica? Treba uzet sta se uzet moze i sta nam treba. Preplacivali smo godinama svasta iz Osijeka i sad su digli nos.. Mos mislit, ako treba svaki cekat 6 mjeseci isteka pa si isforsirat transfer mozda Osijek malo i razmisli..
  • serbus
    4.2k


    Jebiga došli su sad do neke love pa se mogu prsiti nema tu neke ljubavi između klubova samo interes, a i za minirati tako klub moraš biti pička od čovjeka. Niti bi volio takvog igrača jer isto onda može i nama napraviti kad nam za nekog xy pokuca Arsenal...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jakic, Sunjic, Moro, Ivanusec.. to je uobicajen nacin poslovanja..
  • Lesi
    2
    Dabac, Marić i Jakir su pokazali da znaju naći igrača i van HNLa. Mierez je izvrstan, ali za neki normalan iznos. Ne sumnjam da će trojac to rješiti na ljeto.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja sam pitao lika koji vodi njihovu neku fan page. I direktno pohvalio novog sd i pitao za Ramona, da li ima istine za dinamo. Kaže da niti je dinamo poslao ponudu niti su pokazali interes za njega. Jbg ja sam se nadao da se nešto radi Iza kulisa ali očigledno ne. Al nada uvijek zadnja umire:pray:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Baš me zanima kad će sad Osijek nakon Žapera prodati igrača Hajduku za neku fer cijenu.serbus

    Aha, kak da ne. Biznis je biznis. Malo se navijacima zamazu oci i bok.
  • Petar86
    887
    A ja nezz decki necu si uzimati za pravo da kazem da se pisu gluposti ali neke stvari stvarno nemaju smisla. Biznis je biznis, oni bi svoju mater prodali ako tako sebe unapreduju, a ne Hajduku igraca nakon Zapera.
    Po toj logici niti jedan klub Realu nebi proda igraca buduci da ih je more preslo besplatno u njega.
  • Nogo
    3.7k
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/fenerbahcenin-avrupa-kadrosunda-buyuk-surpriz-liste-disi-kaldi-762467h.htm

    Fenerbache prijavio i Kenta i Zajca za europu.
    Ne treba ništa značiti, ali eto.
  • Jurki
    11.7k
    Mislim da kaj se hnla tice od Rijeke i Osijeka mozemo zaboraviti igrace za neke normalne novce. Jer se svi vode politikom da zele avione i kamione jer je Dinamo pun ko brod. A zakaj bi mi preplacivali njihove igrace. Nek si ih prodaju kam god im pase.
  • Petar86
    887
    a slusaj, triba priznati da Dinamo kod njih dolazi po najbolje igrace. Iz Osijeka jedino Mierez njihov daleko najbolji igrac. Iz Rijeke mozda Selahi, nezz bas za Pjacu, Ivanovica, Pasalica

    Ako Osijek trazi za svog daleko naj. igraca Miereza od Dinama karikiram 4 milijuna Eura, sumnjam da bi od Hajduka trazili 3 ili 3.5
    To je moje neko razmisljanje. Dinamo uvijek od svih uzima najbolje, a to uvik ide malo iznad cijene jer je jbg. najbolje sto imaju
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ok, al Mierez ima godinu i pol ugovora. Igrac zeli, mi mozemo ponudit razumnu odstetu i to je to.. oni mogu igrat svoju igru, igrac svoju.. A Madari na kraju krajeva svoju.. Sve sto sam od Madara vidio do sada je da oni ne vole jedino gubit novac. Trofej manje - vise, al lova ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions