• Orc123
    8.2k
    ovako ja bih tebi preporucio da pogledas utakmicu peotiv Varazdina u Varazdinu ili Belupa u Koprivnici pa mi se onda javi i reci da nema kombinatoriku. Kombinatoriku npr. Ti nema Hoxha ali je puno jaci u duelu....ustvari sta cu ja tebe uvjeravati u nesto....i da, znam sta je kombinatorika.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Treba i takvog imat nekad u ekipi.
  • Kujtim Shalla
    3k
    krizi buraz jel ima i gdje stojketova statistika, kakav je on sa kartonima? Jeli se popravio u Italiji? On je isto bio jak na kartonu. Meni jedan od najdražih stranaca ako se za našeg stoketa moglo reći da je stranac
  • Mihaljević
    10k
    Zanimljivo, ovaj stoper Rumunj u 170 utakmica ima gotovo isto golova koliko i kartona.Krizy

    Možda skine dres svaki put kad da gol :grin:
  • Orc123
    8.2k
    Inace ovaj Rumunj ima strasne ocjene ako se uzme u obzir da je stoper kluba iz donjeg doma Poljske lige. I moze se rec da imam vec par sezona kontinuitet. Prosle sezone isto jako dobra sezona i ocjene. Vrijedi ga razmotriti ako nije skup...
  • Bosskovitz
    12.1k
    Znači prvo se Ristovski odrekne svog broja koji je isti kao Mierezov, onda Osijek dofura novog napadača iz Slovačke, kaj je sljedeće? Hoćemo se zapratiti na instagramu pa da svi polude?
  • Oluja
    4.4k
    Pogledaj malo njegovu (ne)suradnju s RistovskimMr Anderson

    Kad vec ovo spominjes onda moram istaknuti da ta suradnja uvelike ovisi i o Ristovskom koji je dosta puta ignorirao Kaneka koji mu je cesto bio najbolje postavljen.
  • Nogo
    3.8k

    Imaju malog Matkovića i ovog novog sem Miereza.

    Kod nas Petko, Kulen, Brodić, Emreli i po potrebi Vidović.

    Čisto sumnjam da nas uprava može iznenaditi.

    Ono šta je Zekić naglasio je možda vezano s Amerima jer kupuju sve živo.

    Živi bili pa vidjeli.
  • Brusa
    1.6k
    meni nekad izgleda ko da bi Ristovski rađe pojeo govno nek dodao Kaneku
  • dinon7
    933

    Potpis. I ja imam isti osjećaj
  • Peškaman
    4.5k
    Di ste radosti hahaha
    Malo zajebancije,je l netko pratio tog Rumunja,kakav je
  • Mr Anderson
    8.4k

    Doda Rile Kaneku, ali gotovo nikad ne dobije loptu od njega kad mu krene u prostor ili na dupli. Kažem, Kaneko ima dosta kvaliteta i dosta se digao u ovih par mjeseci, ali dajte malo stanite na loptu, piše se o njemu ko da je Salah, a čovjek se tek malo digao iznad prosječnog igrača.
  • Orc123
    8.2k
    Ne, odgovorno tvrdim da nitko ovdje ne misli da je kompletno krilo i da je Salah ali da je nase najbolje krilo i da radi razliku na terenu radi! Isto tako rekao sam ti u cemu je limitiran ali u kombinatorici sigurno nije.
  • Mr Anderson
    8.4k

    I ja sam rekao da je trenutno naše najbolje krilo isto ko što kažem da mu fali smisla za kombinatoriku bez obzira šti ti mislio.
  • Peškaman
    4.5k
    Bijelo plava birtija,inače navijači Osijeka,stavili status u kojem pozivaju Miereza da ostane,nekako mi se čini da je stvarno moguće da Ramon pređe u nas :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions