• ksapi
    2.8k
    Opet najdebilniji moguci pristup i stilu ‘dabog da vas doslo sto manje.’ Sto se karata tice ova loksa je stvarno sampion debilizma.
  • plavac173
    2.6k
    Saljite im na mail:

  • NitkoBitan
    17k
    Inace i za utakmicu sa Varazdinom im je cijena karata za zapadnu tribinu bila 15 eura. Bome novogodisnja cjenovna politika. Mora se nesto i od karata zaradit kad im mlade snage slabo sljakaju na terenu.
  • Probirštift
    335
    Moraju nekako platit Duji da ostane
  • flexXy
    2.3k
    Mora se nesto i od karata zaradit kad im mlade snage slabo sljakaju na terenu.NitkoBitan

    Na utakmici sa Varazdinom su izbrojali 527 ljudi. Kad maknes familiju i prijatelje te ostale koji su dobili kartu, prodali su mozda 100 komada. Msm da im je svejedno 1500eur manje/vise u kasi. Neki klubovi jednostavno ne zele ljude na tribinama i to je jedina istina.
  • Mr Blue
    4k
    Postoji li informacija negdje koliko jedna osoba može kupiti ulaznica?
  • kinfa95
    489
    Zadnji put si mogao kupiti kolko si htio
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja se sjecam kad sam isao one sezone na Dragovoljac da sam dobio ulaznicu na nekom papiru kao, nesto cudno je bilo ugl. i isto legendarno za tipa 10€. A liku prije mene u redu je prodao za manje jer nije imao za vratit. I to je kostalo tad dosta. Opet cu reci nejasno jel Lomomotivu boli briga ili sta, a da ne spominjem po 100. put apsurd prodaje online, 2024. godina sve se rijesi u par klikova, nema guzvi. A ovako ganjaj frendove iz Zagreba da ti idu kupit nakon posla ako uopce i stignu. Boli ih briga, treba se uvesti neki pravilnik jer su to sitnice koje puno znace i trebas se adaptirati.
  • badjibadara
    3.1k
    Postoji li informacija negdje koliko jedna osoba može kupiti ulaznica?Mr Blue

    Bila je neka shema, e sad ne znam da li za Loksu ili za Rudeš, da za istok treba osobna, a za zapad ne. Uglavnom nije ograničen broj, eventualno to sa osobnim. No svakako za kupiti više od dvije ulaznice treba prodati bubreg negdje na crnom tržištu.
  • Mr Blue
    4k
    Hvala ekiposi
  • DrawTube
    4.7k
    Vec 120 komentara na Loksinoj objavi za ulaznice na instagramu. Bravo, samo tako nastavimo
  • zagr
    505
    ova Lokomotivina prodaja karti je u razini 3 županijske lige.
  • Paggini
    19.7k


    Da, sad kad smo igrali u Oriovcu prije koji mjesec isto su se oparili s kartama od 20 eura hahaha
  • BornaPŽ1986
    1k
    20 euraPaggini

    Ja sam za stajanje dao 10, tribina je bila 20 znaci? Al pari rujevici. :grin:
  • Dino
    2.6k
    Pa normalno da su skuplje karte kad im u goste dolazi najveci hrvatski klub. Ne moze bit ista cijena ko i za provincijalce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.