• Facke
    3.7k


    Cuj sanjin. Ak bumo doveli stopera on mora biti kvaliteten ko Theophile ak ne i kvalitetniji. Zake bi doveli stopera koji to nije? Imame Perkovica , Zivkovica, Maxima, Perica kad se oporavi. To su 5 stoperi. Boska ne racunam posto in verovatne ozbilni nogomet na ovumu nivou nebu mogel jos dugo igrati. I cemu sesti stoper ak nije kvalitetniji?! Da nam posle sedi na klupe?!
  • hardek
    2.9k
    Kao što sam bio siguran i za Kaneka kad nije igrao da je dovoljno kvalitetan za Dinamo, tako sam i za Maxa siguran da je dovoljno kvalitetan da bude barem rotacijski igrač.

    Mene zanima gdje ćemo mi doći ako nakon svake ozljede budemo kupovali nekog igrača? Npr. sad kupimo stopera, vrate se Perić i Šutalo na ljeto I ti onda imaš 7,8 stopera u kadru. Nekoga onda moraš prodavati, ali onome kome nudiš igrače automatski vide da imaš 7,8 igrača za istu poziciju i normalno da ne možeš dobiti optimalnu cifru za tog igrača i moraš prodati ispod cijene.

    Dovesti desnog beka, ako bude gorilo na stoperu može i Ristovski uletit.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ne može se reći za Kaneka da je klasa, ali je bolji od konkurencije. Ima neke odlike koje nema nijedno naše krilo, ali ima i nedostataka. U prvom redu osjećaj za kombinatoriku, a onda realizacija.
  • Mr Anderson
    8.4k
    ože se i Bernauer protiv Rudeša, Istre, Belupa i sličnih.jp23

    Može za takve, slažem se. Ali nek ti se ozlijedi jedan stoper, drugi dobije kartone i onda ti Max mora igrati protiv Hajduka ili Osijeka. To je problem.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne može se reći za Kaneka da je klasa, ali je bolji od konkurencije. Ima neke odlike koje nema nijedno naše krilo, ali ima i nedostataka. U prvom redu osjećaj za kombinatoriku, a onda realizacija.Mr Anderson

    Ma dobro, 1. sezona u europi, nema mu se sta reci. Meni je bilo neobicno kad sam otisao na faks pa sam se adaptirao godinu dana kamoli ne Takuro u metropoli, ne zna covjek ni engleski bas. Doci ce osjecaj i za to.

    Sto se tice Francuza, bilo bi dobro znati mozda kakav je na treninzima, da netko kaze jel se pokazao ili nije i kako to da nema bas minutazu mada je sad tesko imati minute kraj KTC i Perkovica. Ali da bi uzeli nekog prosjecnog stopera za to nisam, imas njega na klupi.
  • Olmic
    3.7k
    Mi bi trebali u 9 dana dopeljat 3 igraca, mos mislit
  • Orc123
    8.2k
    Znaci Kaneko? Mozes mi sve reci ali da nema smisla za kombinatoriku je notorna glupost jer je lik imao toliko asistencija, predasistencija i kvalitetnih pasova da to nikako ne drzi vodu. Kaneko nema extra udarac, nije gol igrac, nije igrac duela ali definitivno je nase najkvalitetnije krilo kad se uzmu svi parametri nogometne igre. Zasto od igraca od 1mil eura ocekivati da ce rjesavati utakmice ako jedan Petko, Baturina i slicno ne rjesavaju. On je momcadski igrac i njega ce izbaciti u prvi plan momcad. Protiv loxe je bio daleko najbolji igrac, peotiv Istre nista slabiji od ostalih na onoj oranici, a jucer je cijela momcad bila na visokom nivou...definitivno ne igra najbolje sto moze ali i takav isporuci barem 1 dobru priliku po tekmi, a jucer samo nonsalancija Misica ga kostala da nije imao asistenciju. Da imamo killera u napadu on bi vec u ove tri tekme imao najmanje 2-3 asista! Sjetit cete se protiv loxe Brodica, protiv Istre Petka kad su cista proigravanja njegova promasili. Definitivno nase najbolje krilo. Mi ni nemamo krilo koje je jako u realizaciji ala Orsic ali isto tako Hoxa je 100 puta korisniji i odgovorniji od jednog Menala i Marina. Spika je dobar za ulazak s klupe da unese energiju. Vidovic nije krilo, nit ce ikad biti.
  • Jurki
    11.8k
    upravo to. Nije Kaneko kriv kaj nasim napadacima smrdi kazneni prostor i treba ih šibom tjerat da idu na ubacaj. Lik ima jeben centarsut, prvi korak.. moze svakog beka ili stopera poslati po cevape. Al mos ga jebat kad nas glavni napadac glumi playmakera.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kaneko jucer nije imo neku briljantnu utakmicu pa je u prvom poluvremenu dva put proso 1v2 i proguro loptu koja se setala kroz peterac, mi da imamo pravog kilera on bi do sad imamo valjda 10 asistencija
  • scooniepenn
    3.3k


    Kaneko je izvanredno desno krilo i ima jako velik utjecaj na našu igru. Kada smo mi imali krilo koje je bilo u stanju iz mjesta izbaciti igrača i bez problema driblingom prolaziti i po 2 i više igrača. Po meni od Pjace prije odlaska u Juventus niti jednog. Znao je to ponekad Orša na brzinu napraviti, ali ne redovito. Kaneko u Dinamu i ne puca iz svih oružja, već upošljava suigrače koji da su precizniji i konkretniji imao bi već mekano preko 10 asistencija. Ja ne sudim krilo isključivo samo po zabijenim golovima, već su tu i asistencije, stvaranje viška, otvaranje polukontri i kontri, centaršutevi i upošljavanje suigrača, jednom rječju utjecaj na ekipu. U njegovom slučaju on momčad čini puno boljom.
  • CastAway1986
    1.5k
    Slažem se da ako dovodimo stopera taj mora u najmanju ruku biti al pari s trenutno našim najboljim stoperom u protivnom nema mi smisla natrpavati ekipu...Najviše žalim što na početku sezonu nismo ni pokušali vratiti Jedvaja..
  • CastAway1986
    1.5k
    slažem se , teško je i pogoditi i dovesti dva ubojita krila kao onda kad smo imali J.Fernandesa i Soudanija..
  • scooniepenn
    3.3k

    Da, s tim da su Soudani i Fernandes bili natprosječno kvalitetni strijelci za krila. No, s druge strane Kaneko ima neke karakteristike koje sam nabrojio, a da ova dvojica nemaju. Jednostavno je drugačiji tip igrača. Sve u svemu, nama nedostaje još jedno lijevo krilo kao nadopuna Hoxhi koji mi se jako sviđa i vidim ga kao još boljeg u budućnosti. Na desnom sam super sretan s Takijem i Špikom kao alternacijom.
  • Krizy
    44.1k
    Zanimljivo, ovaj stoper Rumunj u 170 utakmica ima gotovo isto golova koliko i kartona.
    18 golova, 22 kartona (20 Ž, 1 ŽV, 1 C).
  • Mr Anderson
    8.4k

    Je li ti znaš kaj je kombinatorika? Sigurno nije to što on prođe 1 na 1 i ubaci. Svaka mu čast na tome. Pogledaj malo njegovu (ne)suradnju s Ristovskim i veznim koji prilazi desno. Nema je u velikoj većini slučajeva. Neće baš svaki puta moći rješavati 1 na 1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions