• Captain America
    13.9k
    Novi kandidati s Barićeve liste. Ima tu zanimljivih imena.

    Lista Dinamo iznad svih!

    ‼️PREDSTAVLJANJE KANDIDATA

    Lajkajte, dijelite, komentirajte...

    Pratite nas ...sutra novih pet‼️

    Od 9.2. - 15.2. predstavljanje programa po segmentima

    NOSITELJ LISTE - OTTO BARIĆ

    ✅️NENAD POKOS rođen 1965. u zagrebačkom kvartu Trnje. Diplomirao je geografiju 1991. na Prirodoslovno – matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Između rujna 1991. i travnja 1992. bio je pripadnik 99. brigade Hrvatske vojske u borbenom sektoru. Od 1992. do danas zaposlen je na Institutu društvenih znanosti Ivo Pilar.

    Doktorat znanosti iz polja demografije obranio je 2000. također na PMF-u. Od akademske godine 2002./2003. drži kolegije na Fakultetu hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu, a od 2014./2015. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Trenutno je u zvanju redovitog profesora.

    Ne računajući rane obiteljske odlaske na stadion, na Dinamov sjever počinje odlaziti s dečkima iz kvarta u šestom razredu. Prvo jače gostovanje bilo mu je 1980. kada je Dinamo osvojio kup bivše države na beogradskoj Marakani protiv najomraženijeg kluba. U dokumentarnom filmu „Domovinski rat počeo je na Maksimiru“ svjedočio je o proživljenim događajima na južnoj tribini prije nikad odigrane utakmice Dinamo – Crvena Zvezda 13. svibnja 1990. Autor je članka o Bad Blue Boysima u Nogometnom leksikonu u izdanju Leksikografskog zavoda Miroslav Krleža iz 2004. Na svim maksimirskim tribinama proveo je po nekoliko godina; počevši od nekadašnjeg sjevernog i istočnog stajanja, preko južne tribine, nove sjeverne tribine, nikad prežaljene istočne tribine sve do, posljednjih godina, zapadne tribine.

    ✅️DARKO BALUN (1966., Zagreb), oženjen, otac dvoje djece. Po zanimanju magistar ekonomije, MBA. U posljednjih 25 godina radio na izvršnim menadžerskim pozicijama u Phillips Hrvatska i Istočna Europa da bi zadnjih 12 godina bio na čelu uprave Lipaprometa d.o.o.
    „ Rođen sam 1966. u Zagrebu na Bukovcu gdje me je huk maksimirskih tribina pozvao da se spustim na stadion. Na utakmicama od 1975., u početku sa starijim bratom, a poslije sa svojom ekipom. Prošao sjever, istok, zapad …, a uvijek bio doma. I danas sam tu, kada god mogu i kada mi to obaveze omoguće."

    ✅️ANA MATIJAŠ (1986., Zagreb) Diplomirala je na međunarodnom sveučilištu Libertas i stekla zvanje mag.oec . (magistra menadžmenta, bankarstva, osiguranja i financija). Trenutno zaposlena kao voditeljica financija i računovodstva u poduzeću ELEKTRO-CECIĆ d.o.o. u kojem sam od 2017. godine. Prethodni staž u trajanju od 10 godina ostvarila je u građevinskom sektoru također kao odgovorna osoba za financije i računovodstvo.
    „Moja navijačka karijera, zahvaljujući tati koji svoju ljubav za Dinamo prenosi na mene, kreće od „malih nogu“ jer Dinamo je dio naše obitelji i koliko znam za sebe, toliko poznam i svoju ljubav prema Dinamu. Kako nisam odrasla u Zagrebu, aktivniji odlasci na tribine dolaze sa srednjom školom i ostaju konstanta do danas. Administratorica sam fb stranice „Dinamo iznad svih“ gdje posljednje dvije godine aktivno sudjelujemo u lobiranju za stadion, kao i u svim drugim aktualnostima za dobrobit Dinama.
    Osim obitelji, Dinamo je moja jedina ljubav za koju sam sigurna da je cjeloživotna i svima onima kojima je Dinamo u srcu mogu obećati neovisnost u radu i svaki moj korak bit će za dobrobit Dinama.“

    ✅️GORAN WAGNER (1960., Križ) brigadir HV u miru. Godine 1984. diplomirao je na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu i stekao zvanje profesora. Veći dio radnog vijeka proveo na različitim dužnostima u Ministarstvu obrane RH. Sudionik Domovinskog rata od 1991. godine. Nositelj Spomenice Domovinskog rata, Spomenice domovinske zahvalnosti za časnu i uzornu službu, Red hrvatskog pletera za osobiti doprinos razvitku i ugledu Republike Hrvatske i dobrobiti njenih građana, višekratno pohvaljivan.

    „Prva utakmica na koju me je na istok Maksimira, kao trogodišnjaka, poveo otac, bila je protiv Ferencvaroša u okviru Kupa velesajamskih gradova 1963. godine. Od tada je plava boja u mom srcu. I svi članovi moje obitelji, kao i bliže i dalje rodbine veliki su navijači Dinama. Cijeli svoj život, znači 60 godina, odlazio sam na utakmice Dinama kad god sam mogao. Sada po odlasku u mirovinu, zajedno s prijateljima iz fb grupe "Old Blue Boys", na svakoj sam utakmici, bilo u Maksimiru bilo na gostovanjima u RH. Pratili smo Dinamo i na svim europskim gostovanjima koja nisu bila dalja od tisuću kilometara i koja su u okviru naših financijskih mogućnosti.
    Za Plave navijam od kada znam za sebe, višegodišnji sam član Dinama i vlasnik godišnjih ulaznica, a veliki sam navijač i svih zagrebačkih klubova u drugim sportovima, napose Cibone na čije utakmice isto redovito odlazim. Iznad svih Dinamo.“

    ✅️IVAN HUĐEK (1958., Podravske Sesvete), po zanimanju diplomirani ekonomist, živi u Zagrebu. Cijeli radni vijek proveo u oružanim snagama RH i Ministarstvu obrane RH. Na različitim razinama obavljao je poslove financija a umirovljen kao brigadir ekonomske struke. Dragovoljac je i sudionik Domovinskog rata od 1991., odlikovan Spomenicom domovinskog rata, tri puta Spomenicom domovinske zahvalnosti te Redom hrvatskog pletera.
    „Za Dinamo navijam od kada znam za sebe i na utakmice idem od gimnazijskih dana. Od odlaska u mirovinu sam na svakoj Dinamovoj utakmici a često s prijateljima idem na gostovanja unutar
    1000 kilometara.“
  • Mali Zeus
    9.7k
    Malo upadam ko padobranac al jel ista ekipa koja je iza stranice Dinamo iznad svih iza one udruge Dinamo je Maksimir ili kak se zvala?
  • BW1986
    89
    da, to je ta stranica zapravo, promjenili su samo ime na Facebooku, Bjegunac im je čak lajkao stranicu.
  • sport
    2.3k
    Ekipa DIS,udruga Dinamo je Maksimir su isti ljudi a osnivač je Krešimir Antolić koji i dalje sve koordinira, preko Dinama joj osigurava klupska finacijska sredstva. Nije to sve, on je cak dok je bio u Dinamovoj upravi inicirao osnivanje te udruge i osobno izabrao i dao ime udruge DIS.
  • wolfgang14
    1.1k
    Otkrivamo koji se kandidat za novog predsjednika Dinama sastajao s Mamićem u Međugorju!

    Otto Barić išao je kod Mamića početkom 2021. kako bi mu pokazao svoj plan za novi stadion u Maksimiru. Te 2021. Zdravka se itekako pitalo oko svega u vezi Dinama

    Treće lista navodno bi mogla biti ona Damira Zorića, u čijem bi kreiranju navodno sudjelovao i potpomagao je Zdravko Mamić. Međugorski bjegunac očito još ne odustaje od Dinama, ne shvaća da je to bitka koju je izgubio. Povratak Mamićeva utjecaja u Maksimirsku 128 bio bi sigurno i loš za procese demokratizacije koji je ozbiljno krenuo. No, vidjet ćemo hoće li se lista Damira Zorića naći na listićima za izbore, jer zadnji dan za kandidaturu liste istječe vrlo brzo, 15. veljače.

    Ljudi koji ne gledaju sa simpatijama na kandidaturu Otte Barića ovih su nam pak dana prišapnuli da je i Ottek junior sve do nedavno bio u dobrim odnosima s Mamićem, odnosno da je odlazio na sastanak s njim u Međugorje, u vrijeme dok je Mamić bio bjegunac.

    Susret Mamića i Otte Barića dogodio se, prema informacijama koje imamo, barem jednom, bilo je to početkom 2021. godine, kada je naš ugledni arhitekt tražio Mamićevu podršku oko njegova nacrta i planova za novi stadion. Mamićev i Barićev odnos navodno je "pukao" oko ljeta 2022. godine, i od tada više nisu u kontaktu. No, za Barićeve protivnike već je dovoljan i informacija da se sastajao s međugorskim bjeguncem, smatraju da ga to diskreditira kao kandidata za predsjednika Dinama. Kako god, do izborne skupštine bit će još puno borbe, a udarat će se i ispod pojasa.

    https://www.vecernji.hr/sport/otkrivamo-koji-se-kandidat-za-novog-predsjednika-dinama-sastajao-s-mamicem-u-medugorju-1744025
  • Captain America
    13.9k
    Sutra je Krešo Mlinarić iz Be-Terne kod Denisa u Timeoutu (bit će i na YT kroz par dana).
  • Olmic
    2.7k
    jucer je ispod zapadne tribine pricao da je dobio prijetnje, da mu je isaran mural, da mu ostavljaju transparente ispred kuce. Zasto to nije sad spomenuo?
  • Mr Anderson
    5.4k

    To ne znam zašto nije rekao novinaru, ali ako je istina da mu je išaran mural i da je dobivao prijetnje, onda je to sramotno i jadno. Čovjek je veliki Dinamovac, sigurno i veći od tih koji su mu navodno prijetili i išrali mural.
  • LM1995
    1.7k
    jucer je ispod zapadne tribine pricao da je dobio prijetnje, da mu je isaran mural, da mu ostavljaju transparente ispred kuce. Zasto to nije sad spomenuo?Olmic

    Jučer je komotno sjedio u Dabi prije tekme. Nisam primjetio da mu je itko prišao.
    Da je stvarno dobio neke prijetnje, siguran sam da bi izbjegavao Dabu i Royal.
  • Baltazar
    621

    Po cem je on toliko veliki dinamovac?
    Jel znas razloge saranja grafita?


    To se dogodilo nakon Dabe i nisu bile nikakve prijetnje niti ikakvih povisenih tonova.
  • Boycie
    458
    Bio je u Dabi i to je dokaz da nema neke lose namjere... za razliku od Poldrugaca koji se pojavio zadnju protiv tovara kao da je pao s Marsa, pa je ubrzo napustio Dabu.
    Btw nije ga niko napadao ali su mu dobacivali u prolazu...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Po cem je on toliko veliki dinamovac?
    Jel znas razloge saranja grafita?
    Baltazar

    Evo, znam da je veliki Dinamovac, nije bitno kako znam. Ne znam razloge šaranja grafita niti me zanimaju, koji god da jesu, jadni su.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mi smo prolazili jucer tamo kad je Simon imao raspravu. Tocan je opis Simona..
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ja sam vrlo znatiželjan kakav grijeh to Simon može imat da je zaslužio prijetnje i šaranje murala?

    A dupli respekt ako je to prešutio novinaru umjesto da je plakao i kurio dalje vatru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.