• Dudu9
    812
    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.

    Što se toga tiče bio jucer u blizini a uzeo preko interneta kartu, i na ticket pointu su mi isprintali, sad jel printaju na dan utakmice ne znam, problem tog printanja tamo je što svejedno moraš čekat u redu, ko i svi sto moraju kupit kartu
  • Hnlovac
    1k
    Pozdrav, inače ulaznice kupujem online pa doma isprintam ali sada nemrem, mislite li da sat vremena do početka tekme bu red do pimpeka? Zanima me je li pametnije da dođem tak il da sad cimam ljude za printer da se ne dogodi da uđem na stadion nakon početka tekme
    Hvala
  • Brusa
    1.5k
    možda radi na karatani, pa ne stigne pisati po Zoni koliko bi htio :grin:
  • Purger
    360
    probaj doć što ranije da ti isprintaju, iako ne znam printaju li na dan utakmice
  • sanjinlego
    3k
    Ne ljutim se. Opušteno.

    Samo mi nije jasno kako se uvijek kad igra Dinamo kući pojavi novi profil, koji konstantno postavlja ista pitanja. :)
  • din
    442
    cimaj ljude za printer ako možeš, radit ćeš bezveze red tamo, a možda imaš mogućnost da ti netko doma isprinta
  • Dudu9
    812
    Zato i treba ići prijedlog prema klubu da stave čitače karata i preko mobitela, nek ih ugrade ko sto je i za karte imaju
  • eol12
    588
    Nek dođe 3,500 tisuće sezonaca i nek se proda 3 tisuće karata, to je napokon okej posjeta za HNL utakmice.
  • Brusa
    1.5k
    Ako su otvoreni samo sjever dolje i zapad dolje, službeno će biti 6400,kao na belupu
  • jedan u nizu
    8.2k


    Sluzbeni kapacitet zapad dolje i sjever dolje je 11 321.
    Da doslovno rasprodamo obe tribine, i da se karte ne mogu vise kupiti , siguran sam da sluzbena brojka nebi isla vise od 10 000.

    Ne sjecam se jesu li se obe tribine protiv Rijeke rasprodale, ali tada je sluzbeno bilo 9 305. Nesluzbeno blizu punog kapaciteta.

    Danas idemo lagano preko 7k sluzbeno
  • Crni86
    3.5k
    Sjever dolje ostao jos jedan sektor!
  • deda
    32.6k
    Petica na sjeveru dolje je pala, prešli smo 2.500 prodanih ulaznica. Za sjever ostalo još manje od 700 komada.
  • Ivan0302
    464
    frende pošalji na mail od neke knjižare, kopirnice i otiđeš isprinta za sekund.
  • jedan u nizu
    8.2k

    pola sata 100 ulaznica. Ako se odrzi tempo do tekme imamo jos 800 ulaznica prodanih. Mozda i vise kada krene kaos na karatani.

    Bit ce ovo jako lijepa nedjelja. Samo neka igraci vrate isto igrom, pa cemo i sljedece tekme imati ovakve navika brojanja i analiziranja :D
  • Dalmatinec
    622
    Printaju. Na derbiju je frend printao, ali je uša u 30-oj minuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.