• Jurki
    8.4k
    Šimenc se naslikavao na puno tekmi Hajdukasport

    Meni nije normalno da ako se netko deklarira ko Dinamovac ide na utakmice tovara (a da nije derbi).
  • Rakovica1986
    536
    Možemo mi o ovome i onome, pravu izbora kojeg napokon hvala Bogu imamo, kritičkom sagledavanju lista i pojedinaca, ali u konačnici onaj tko zaokruži bilo što osim liste "Dinamovo proljeće" koja je prijedlog onih koji su bili i bit će tu i kad to nije popularno se ozbiljno treba zapitati kao čovjek i kao Dinamovac zašto je to napravio.

    PS: neću uopće ulazit u usporedbu kompetencija i integriteta kandidata sa lista, to bi bilo suludo.
  • Nathan Drake
    0
    Pozdrav svima, čitam vas već duže vrijeme, a s obzirom na današnju objavu nema boljeg vremena za registraciju. Imam nekoliko pitanja pa unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

    Zanima me da li je u planu održavanje sučeljavanja između nekih predstavnika/nositelja lista? Hoće li biti objavljeni detaljni CV svih kandidata po uzoru na Barićevu listu (ne zanima me ni najmanje ko je bio u ratu :lol: )? Volio bih vidjeti detaljnije što su u životu sve postigli u javnosti manje eksponirani kandidati. Hoće li biti detaljno objavljena brošura s planom i programom kandidata za predsjednika?

    Još jednom hvala svima na odgovorima.
  • Sajla
    3.2k
    29 imena na listi, a ako sam dobro vidio nedostaje trenutni član NO pa nagađam o imenu nositelja u tom smjeru..? :wink:
  • Papastrumf
    9.4k

    Clan NO ce biti kandidat za NO tako da ides u krivom smjeru :smile:
  • Sajla
    3.2k
    onda moje uzbuđenje pri iščekivanju tridesetog imena nastavlja rasti :D
  • Time
    528
    Posto u predstavljanju ne pise odakle dolaze kandidati sa liste Dinamove proljece,ima li kandidata da su van Hrvatske ?
  • Bosskovitz
    7.3k
    trudim se biti sto objektivniji i sagledat sve cinjenice da odluka bude racionalna za mjesec danaCrni86

    Apsolutno. Poanta svega ovoga je da članovi izađu na izbore i izaberu one za koje misle da su najbolja opcija za Dinamo. Ja barem tako razmišljam, svatko ima neke svoje prioritete.

    Moja opcija je ovdje neskrivena, to je svima jasno, a moja 3 razloga zašto su oni moja opcija su:

    • Da nema njih, izbora ne bi ni bilo. Da se pitalo jedinu trenutnu alternativu na izborima tih izbora ne bi ni bilo, oni bi se dogovorili s nekim u klubu ispod stola da uđu u skupštinu - kao kaj neki od njih svojedobno jesu
    • Vidim iz njihovih djela da su spremni ne volontirati za klub nego i gubiti novac za klub jer ga vole - od ljudi koji su osnivali i koji plaćaju Zonu, preko ljudi koji su sad gore u NO i IO te povjerenika do ljudi koji su uložili doslovno godine života mazohistički se boreći za nešto što sada imamo, a u početku su ih ismijavali
    • Da se ne lažemo, koncentracija profesionalne kvalitete, znanja i poslovnog iskustva na toj listi je impresivna i ne želim omalovažavat neke neupitno sposobne ljude na drugoj listi, ali ljudi s ove liste upravljaju s nekih milijardu, milijardu i pol eura godišnje i znaju što Dinamu treba
  • Maki17
    174
    Puna podrška listi Dinamovo proljeće, na žalost ne mogu da glasam jer sam se nakon dugo vremena učlanio početkom ove godine ali ako ikako mogu pomoći tu sam.
  • OBIGB
    492
    B

    1. Bit ce medijskih istupa, a biti ce vjerojatno emisija tipa Otvoreno gdje će se izmjenjivati stavovi i argumenti… da li će bit kalsičnog sučeljavanja, mislim da ne… ako neka tv kuća organizira nešto nalik, Proljećari metu 1/1

    2. Klasični CVevi u PDFu mislim da neće biti objavljeni, ali će sigurno biti objavljene sve važne točke dosadašnjeg rada svakog kandidata… za one koji žele znati više, to odrade kroz 2 klika realno

    3. Točke programa će biti objavljenje, biti će mogućnosti komentiranja, Q&A (info od osobe bliske njima)… rade na programu kao ekipa, a kandidat za predsjednika ( kada ga objave) će bit frontman oko ekipe koja je taj program stvorila…
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Mislim da bi bilo super kada bi pokusali sa Podcast Inkubator dogovoriti ili gostovanje nasih ili neko mini suceljavanje sa kandidatima koji se zele odazvati.
  • OBIGB
    492


    Ono kaj sam izguglao, ne… Zagreb i bliži gradovi…

    Osobno mi je to cak i ok…nista nemam protiv dijaspore, već je to praktična stvar…al ok, dalo bi se skemijat možda nešto u budućnosti
  • Mali dioničar
    14k
    Dudo je onaj lik koji je ujutro musliman popodne pravoslavac.Noel

    byyugup87fykx1ah.jpeg
  • Nolifer
    6.5k
    Grozno, ima takvih svuda nažalost...
  • R13S61
    188
    Samo da i ja pohvalim listu i popis kandidata... Jedan od boljih komentara mi je bio sinoć kada je frend otprilike rekao - čuj, realno, da je 25 Nepalaca na navijačkoj listi glasao bi za njih... Sve dok ne bi došao na izbore i vidio ova imena na nekoj drugoj listi... E onda bi zastao i odjebo sve svoje principe... i ili napravio nevažeći listić ili dao glas njima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.