• kinfa95
    489
    A okej dečki onda vi znate bolje, samo moramo požuriti sa ponudom da nam ga Manchester ne otme ispred nosa
  • Petko4455
    26
    Ak dovedu Tudora,onda stvarno dno dna…za te pare kupiš investiciju,a ne igrača koji će tu završit karijeru
  • sanjinlego
    2.5k
    Ono što su drugi 15 godina radili, to sad’ radimo mi ..

    Skupljamo polovnjake!
  • Mlađi referent
    11.4k
    Koje reference treba imat igrač dinama ako najbolji obrambeni poljske lige nije dovoljno?
  • Mr Anderson
    6k
    Jeli se isplati čitati ovih 10 stranica ispisanih otkad nisam bio na forumu i zašto se ne isplati?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Koje reference treba imat igrač dinama ako najbolji obrambeni poljske lige nije dovoljno?Mlađi referent

    Da ne bude na mobitelu dok ostali razbijaju svlacionu
  • Kaktus Car
    421
    Ak dovedu Tudora,onda stvarno dno dna…za te pare kupiš investiciju,a ne igrača koji će tu završit karijeruPetko4455

    Nije ti ovo burza, kakve investicije?! Ovo je nogometni klub, dovoljno se rasprodavalo i dovoljno se "investicija" nakupilo.

    Naslov je ugrožen trebaju igrači koji mogu pomoći odmah i kamo sreće da su dovoljno dobri i voljni završiti karijeru u Dinamu.
  • Petko4455
    26
    Uzmi si ga..jedva čekam
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Tudor je igrač koji ide na živce čim ga vidiš...
    Jedna od iritantnijih pojava u hnl-u u zadnjih 10-15 godina.

    Al ako može pomoć... zaboravio sam i kakav je kao igrač.
  • SAS1987
    14k
    Bolje vratiti Stojketa iz Italije.
  • MarK
    335
    Valjda je svima jasno da mi ne možemo kupiti beka od 20 godina koji već vrijedi par milijuna već samo stvoriti sami(Mikić?). Dok mali ne stasa treba nam dobar i jeftin bek kakav je bio Ristovski. Tudor se tu uklapa.
  • plavac173
    2.6k
    Neki ovdje zive u imaginarnim svijetovima i misle da ce ozbiljni europski igraci doci u Dinamo da igraju na hnl pasnjacima :cool:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    dzaba pare za ljeto ako ne budemo prvaci jer sezona 24/25 je rekordna što se tiče primanja. Ovdje kod nas se ubijaju bukvalno da osvoje prvenstvo jer će se napraviti selekcija i lp udje u ligu prvaka teško će više izaći iz nje. U Danskoj nikad više nije uloženog u transfere mego ove sezone
  • kinfa95
    489
    Kakvi Europski igrači, znači čitam i ne vjerujem. Ljudi moji mi očito u klubu nemamoi nikog da ode pogledat negdje nekog igrača, da je neko pogledao ovog crnca valjda bi vidio iili načuo da je načet, isto tako kad bi neko otišao i pogledao dvije utakmice Frana Tudora, bi vidio da je njeumu taj Rakow plafon svih plafona. Ja sam se šokirao kad sam vidio vijest na internetu i onda dođem ovdje i vidim kako ne mali broj vas podržava njegovo dovođenje. Nemam komentara, sami sebi smo spustili kriterije na zabrinjavajuću razinu
  • Petko4455
    26
    dali si jedan ozbiljan EUROPSKI klub može dozvolit ovakve situacije?
    Ne!
    E prema tome,skupština,novo vodstvo i nova politika kluba.
    Krenut od 0,to svi zazivaju,zato nema smisla roster napunit igračima pred penziju,koji će biti teret svojim ugovorima masnim,na budžet.
    Ostavi Rilea i Mikica
    Dovoljno će bit za naslov
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions