• Orc123
    6k
    Ovo sto Nicota pise su totalno random info samo da sastavi neki clanak, ispuni kvotu i zaradi placu.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    u normalnim klubovima je to žalosno, ali kod nas je smiješno jer sami kupujemo ozlijeđene igrače.
  • Facke
    2.7k


    A koj on zna? Scera je SN napisal da nisme zaintereserani za Roga el ima visoku placu (1,2 mil. €). Denes Nicota pise da smo zaiteresirani/razmisljamo o njemu. A otkud njima info?! Cekaju da Pedulla,Fabrizio, Lepore i ostali objaviju novosti. Celi dan na twitteru visiju. Tak i ja znam biti novinar. Cemu su skolu zavrsili?!
  • Mali Zeus
    10.5k
    Je pa da ima škole za twittera ti bi bili odlikaši.
  • Facke
    2.7k


    Najlakse im je za kompjuterem visti i gledeti v ekran. I onda napiseju "mi smo saznali". Kulke su ove lete sam fulali. Al za nekaj vise se treba potruditi. A za to treba imeti volje.
  • wolfgang14
    1.2k
    jel se zna koga smo prijavili za europu? Jel i danas još stignemo? Pošto Koffi očito nije još prošao izrazito detaljni trodnevni liječnički pregled.. što je ironično jer nam je 10 igrača ozljeđeno ali oke

    Jel ima ko kakvu info o tome
  • crohnl
    29

    Previse slicnosti s Hajdukom

    Dok Rijeka za razliku ima 25 igraca u kadru i nitko nije ozljeden i ne placaju velike odstete niti igraci imaju velika primanja
  • Mali Zeus
    10.5k
    Najlakse im je za kompjuterem visti i gledeti v ekran. I onda napiseju "mi smo saznali". Kulke su ove lete sam fulali. Al za nekaj vise se treba potruditi. A za to treba imeti volje.Facke

    Sve si rekel.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    A ono,nije da smo jedini :rofl:
  • scooniepenn
    2.2k

    Mislim da baš suprotno. Dobar odvjetnik može dokazati kolika je ustaljena praksa u svijetu kad je riječ o agencijskim provizijama. Nadalje, prezentira se Gvardiolov CV i koliko su takvi igrači traženi i dosta sam siguran kako bismo pristojan iznos mogli utjerati. Uz svo dužno poštovanje svima, ali za Gvardiola kao jednog od sigurno 3 najbolja mlada stopera na svijetu je bilo jako puno interesa, nije baš Bara nudio Menala i Jurića u paketu.
  • Petko4455
    26
    a jučer su me prozivali..kad sam rekao da je pao..a danas očito traže 2.misljenje o problemu
    A možda i 3. Ak je ponovo pao
    Vjerojatno nista
  • Keyser Soze
    8.6k
    Turci pišu da želimo Mihu Zajca.
  • sanjinlego
    2.5k


    Pisao sam o tome. Ogiwara, Hoxha i KTC upadaju za Europu, uz Morena Živkovića. Ademi u dogovoru, i zbog bonusa vjerojatno neće biti prijavljen.
  • Orc123
    6k

    Svaki igrac koji dolazi u Dinamo ima lijecnicki pregled u 2 dana...znaci jucer i danas bi trebao biti predstavljen na vecer!

    Izvor? Jako dobar vezni igrac!
  • Nogo
    1.7k

    To su prepisali od tuda. Govorilo se da se Fener želi rijesiti njega i Kenta pa smo u par navrata spomenuli da bi bilo dobro oba dovesti.
    E da se to desi, to bi bio transferni rok za 10!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions