• Mr Anderson
    8.4k
    Kakvu glupost napišeš i ostaneš živ.

    Kakvo je to ime Kent pa takvo nikad nije došlo u HNL?

    Prosinečki kada je dolazio je bio Messi za pijanog Britanca koji se pokazao samo u jeb*nom Rangersu.

    Cufre ili Nowotny su ime za ludog Britanca a bili su u HNL-u.
    Rex Ramae

    Jebi ga, moraš znati da neki prate Dinamo tek par godina. Ja bih tu dodao još i Joe Šimunića i Roberta Kovača, daleko veća imena koja su dolazila u HNL od Roya fucking Kenta.
  • keppi
    209
    Hoće li uopće i danas biti predstavljen taj Kouao ili se nešto zakompliciralo.
    Kod nas uvijek kidanje živaca.
    Evo, recimo za Ljubičića jedan dan izašlo u javnost...dok si se snašao već je u avionu, pa slike dolaska. Liječnički kao da je u avionu odradio i već se slika u dresu novog kluba.
    Kad Dinamo nekoga dovodi to su porođajne muke...
  • Mr Anderson
    8.4k

    Danas ima drugi dio liječničkog. Ako prođe, predstaviti će ga, ako ne prođe, neće ga predstaviti. To ti je vrlo precizan odgovor.:cool:
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    Jebi ga, moraš znati da neki prate Dinamo tek par godina. Ja bih tu dodao još i Joe Šimunića i Roberta Kovača, daleko veća imena koja su dolazila u HNL od Roya fucking Kenta.Mr Anderson

    Ja bih dodao još dosta igrača, pa jedan Branko Strupar, u kakvom god stanju bio stigao u Dinamo je bio veće ime od Ryana Kenta. Cufre i Nowotny svakako, Dario Šimić ono kad je stigao na par sati prije nego se umirovio 2010.

    Ryan Kent mi je ime u rangu sa npr. Tonelom.
  • Mr Anderson
    8.4k
    a bih dodao još dosta igrača, pa jedan Branko Strupar, u kakvom god stanju bio stigao u Dinamo je bio veće ime od Ryana KentaMathiasovi Chageri

    Bravo...Branko je došao kao legenda Belgije, odličan je bio i u Premier ligi. Kent može samo sanjati takve brojke.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ogiwaru tek trebamo vidjeti na djelu i je li bolji od Ljubičića i Perkovića (a Perkovića očekujem na stoperu u ned). Isto vrijedi i za Hoxhu tj. bio je ok u zadnjoj tekmi, možemo pričati da nije razina Dinama, ali ne treba ga otpisivati unaprijed. Naša najveća rak rana je trener koji traži pojačanja, a ne zna ni što bi s postojećim kadrom.
  • Muka
    357
    Nadam se kako taj Kent nece doci.
  • nemapredaje
    3.4k


    Ovaj tvoj je imaginarni Kent.

    He's here, he's there, he's everyfuckingwhere, Roy Kent, Roy Kent !!!
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ono kad misliš da si sve pročitao vidiš da je netko napisao da bi Kent bio najveće ime u HNL da dolazi.
  • Mr Anderson
    8.4k
    He's here, he's there, he's everyfuckingwhere, Roy Kent, Roy Kent !!!nemapredaje

    Naravno, namjerno sam tako napisao, baš me zanimalo hoće li se naći još neki fan Ted Lassa i reagirati.:up:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Sad neki ocekuju da ce Dinamo dovest iskljucivo klasna pojacanja i da se igraci iz drugih HNL klubova nece pokazat boljima od trenutnih igraca...

    Da povucem paralelu. Joselu, 33 godine, 5 mil na transfermarktu radi posao u spici Real Madrida (dosao iz Espanyola, a oni su za RM kao sto je Slaven za nas). Taj igrac je sam po sebi na papiru puno niza razina za RM nego Brodic il Hoxha za Dinamo, pa kaj... Briga ga, odraduje posao i zabija golove.
  • Haza
    4.7k
    Dijelim zabrinutost s nekim kolegama, ali volim baratati nekim činjenicama, statističkim podacima. Ne bi rekao da smo slabiji nego na jesen. Došao je Hoxha, koji je uistinu u kuloarima trenerskim na glasu kao top 3 krila HNL-a, i ovo stvarno ne zajebavam, o njemu se jako dobro govori, i htio ga je Hajduk na ljeto. On je meni protiv Istre bio jako dobar. Došla su dva brza beka, što nam je kronično falilo, jer su Rista i Perković više defanzivni bekovi/stoperi. Proširen je roster obrane sa Živkovićem, koji mi izgleda ok. Brodića svi podcjenjuju, ali on je u malenom Varaždinu do zime bio prvi strijelac HNL-a, s tim da je mjesec dana pauzirao zbog ozljede. Ova momčad da ima dobrog trenera ima logičnu mogućnost rasta, Vidović sigurno može bolje, Petko također, a bio je pola jeseni ozljeđen. Sučić se digao, Teofil je ušao u kondiciju, nemojmo zaboraviti da je maltene cijelu 2023 bio van ritma utakmica. Meni je osobno najveća greška što se nije doveo golman, jer je Zagorac rupetina teška.
    Svi mi patimo za imenima, ali sva velika imena koja su došla u Dinamo su ispali na kraju hurčina. Realno, Kent bi ovdje ladio jaja, a jedan Hoxha će ti gristi travu. Nama trebaju ovo proljeće ratnici, i treba nam trener koji će uvidjeti da Ademi i Mišić nemaju kaj više raditi zajedno u ekipi.
    Nažalost, vrlo je vjerojatno da smo završili prijelazni rok po mojim saznanjima, ali opet sam dojma da i dalje imamo najbolju ekipu u HNL-u.
  • Jurki
    11.8k
    Ljudi o cemu mi pricamo kakva klasna pojacanja kakvi bakaraci?

    Klub nam vode nesposobni ljudi do bola. Nemamo SD-a, trener je limitiran ko balkon. I kaj ocekivati od takvih ljudi? Da dovedu klasne igrace? Kaj god.
    Ljudi koji imaju viziju nebi dozvolili koji to vec 8-9 prijelazni rok lose poteze. Vidis aha zajebo sam stvar, idem razrjesit kesu , traziti savjet koga da dovedem za SD-a, dovesti covjeka koji zna posel.
    Ovi se bore za svoje guzice i drugo ih NE ZANIMA.
    Vi ocekujete od kucke koja se smije na poluvremenu utakmice i rezultata 0:2 da nesto poduzme?
    Am najte biti deca.
  • superhik
    11.1k
    @Mr Anderson i @Orc123 brišem vam sve zadnje postove vezane uz osobna prozivanja. Tome nije mjesto ovdje
  • Olmic
    3.7k
    Jedna zanimljivost, kazu ljuti zbog curenja info,pokusat ce rijesit stvar u Dinamu i nas prijatelj Miro se ugasi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions