• Droljo
    8.2k
    prikiniti karijeru s 30.god i zaminiti loptu - kurvama i kokainomPetar86

    I ja bi na njegovom mjestu tako. S pol snage...
  • Noel
    6.4k
    Od ljeta smo doveli Bernauera,Kaneka,Sosu,Mihaličenka,Kačavendu,Stojkovića,Theophila,Ademija,Halilovića,Hoxhu,Živkovića,Brodića,Ogiwaru,Koffija. 14 igraca ak sam nekog izostavio.. i promijenili 3 trenera od proljeća plaćamo kao odštete. I mi smo kao u financijskoj krizi po medijima hahahaha šou.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kavu cemo na kraju platit milju eura po francuskim medijima. Bitno da su nasi od negdje izvukli da ce nas kostat duplo vise, odnosno 2 milje. Samo da mediji guraju negativu, pa tako pisu i da Dinamo preplacuje igrace.
  • marcio amoroso
    36.8k
    “Nisu svi jednaki pa nije moguće dati jedinstvenu ocjenu, vidljivo je da Dinamo spušta kriterije i da bi se njegovi skauti ako nastave takvim trendom uskoro mogli sudarati s Goričinima na istom kalibru igrača.”

    SN

    I nije da nisu u pravu.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    dobro zboriš. Na stranu sad što ti igrači koje smo doveli imaju potencijal, ali to su igrači baš u rangu Gorice, Lokomotive...Hoxha, Živković, Brodić...to su igrači koji ne odskaču od ostalih u tim ekipama.
  • Juznjak
    3.8k
    Hoxha, BrodićIzet Hajrović

    Ne možemo pričat o potencijalu kod igrača koji imaju 25 i 27 godina.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    ne mislim na taj potencijal, nego u kontekstu da ispadnu top pojačanja, npr. neka Hoxha zabije tipa 7 golova do kraja prvenstva ispast će nam odlično pojačanje.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Prvih 11 prvog dijela sezone:
    Zagorac- Ristovski, Theo, Perić, Perković- Mišić, Ademi, Baturina- Kaneko, Vidović, Petković

    Prvih 11 drugog dijela sezone:
    Zagorac- Ristovski, Živković, Theo, Ogiwara- Mišić, Ademi, Baturina- Kaneko, Hoxha, Petković


    Meni ova momčad dolje ne izgleda ništa bolje nego ova gore. U jednoj od bitnijih sezona kada imamo bodovni zaostatak i kada nam titula visi o koncu mi se nismo pojačali. Ni milimetra pojačali. U najboljem slučaju smo isti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nemoj biti tako negativan, sad će tebi kolega haza objasniti da nije sve tako sivo
  • marcio amoroso
    36.8k

    Meni kraj mojih zdravih očiju ne treba nikakav kolega :grin:
    Osim toga sam sa matematikom na ti.
  • Captain America
    17.8k
    igrač će zarađivati 300-400 eura godišnje

    Jusuf nema zašto žaliti. Bio bi ovdje da je pristao na ovakav ugovor :cool:
  • Orc123
    8.2k
    Antolicu sr javio Gazibegovic i rekao mu kako je frustriran....dajte drobi gluposti i pojma nema. Nista konkretno ni peovjereno nije napisao. Da, dinamo nije doveo neke klase, poznata imena i slicno ali podsjetit cu vas da smo najbolji transfer rok napravili prije 5 godina kad smo doveli Luka Menalo (Široki Brijeg), Mario Šitum (Lech Poznan, kraj posudbe), Mislav Oršić (Ulsan Hyundai), Emir Dilaver (Lech Poznan), Ivan Šunjić (Lokomotiva, kraj posudbe), Sadegh Moharrami (Persepolis), Bojan Knežević (Lokomotiva, kraj posudbe), Damian Kadzior (Gornik Zabrze), Marin Leovac (PAOK), Lovro Majer (Lokomotiva), Kevin Theophile-Catherine (St. Etienne), Bruno Petković (Bologna), Mario Musa (Lokomotiva, kraj posudbe), Ivan Fiolić (Genk). Ovo je prvi post na ovoj temi prije 5god. Istina, nisu se svi proslavili ali je ovo jedan od najboljih, ako ne i najboljih transfer rokova. I tad smo mogli reci koga smo to mi doveli? Niti jedan igrac sa Pedigreom osim mozda KTC ali isto doveden iz davljenika kao i sad Koffi...nema veze odakle su dovedeni igraci i kakvo im ime ako se pogodi s njima.
    Ocekujem barem jos jedno jako ime do kraja roka.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Glupo je uopce govoriti o Kentu jer takvo ime nikad nije doslo u HNL i vjerojatno ni nikad nece.Orc123

    Kakvu glupost napišeš i ostaneš živ.

    Kakvo je to ime Kent pa takvo nikad nije došlo u HNL?

    Prosinečki kada je dolazio je bio Messi u primeu za Britanca koji se pokazao samo u jeb*nom Rangersu.

    Cufre ili Nowotny su ime za njega a bili su u HNL-u, Cufre čak s odličnim igrama.

    Ovaj je možda za nijansu bolji od onog pijanog Ukrajinca što je bio u Hajduku prije 10ak godina.

    Druge precjenjujete a sebe podcjenjujete. Nadam se da ne dolazi. Iskreno.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jos smo i dobri s obzirom da zapravo samo ispunjavamo muzicke treneru koji nicim nije dokazao da ih zasluzuje.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ne bih rekao da se nismo pojačali. Doveli smo igrače baš na one pozicije koje su bile kritične. U kojoj mjeri će oni biti pojačanja, tek ćemo vidjeti. Poanta je da igrači koji su tu od ljeta mogu i moraju bolje. Mnogi su ostali dužnici. Samo da svaki od postojećih igrača (čast izuzecima) podigne svoj doprinos za recimo 20% plus novi igrači i mi možemo do naslova. Naravno, očekuje se i od trenera da svoju formu digne u protivnom mora otići koliko koštalo da koštalo. Dok ne bude prekasno (ako već nije).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions