• NORTE
    11.5k
    Koffi dolazi za milijun eura mislim da je to u redu...

    ne znači da će biti pojačanje, ali nadajmo se da hoće...
    Teofil Kateran
    Izvlačim iz konteksta malo, ali jasno je na što ciljam
    Milijun eura za nekakvu nepoznanicu.

    Sad se ima para.
    Kad treba za trenera onda se štedi.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    S ovim dijelom se slažem, baš grdo muljaju i lažu, ali evo bar se nadam da će ovaj transfer uspjet dovršit.
  • Orc123
    8.1k
    Ljudi shvatite da nije bilo radi toga da dinamo nema para za isplatit Jakira nego bi po 3. put pojeli govno u godinu dana i jednostavno mole Boga da se nekako dogura do naslova i da mogu reci eto mi smo vizionari i stali smo dugorocno iza trenera i to je polucilo rezultat....
  • Petko4455
    26
    mislim da je vise do toga da su svjesni kao i svi da je ekipa slabija nego zadnje 2 g
    Petko vise nije mladić i nije Petko ko prije 2g. Svaka kost ga boli
    Mišić ne može vise,niti je ikad bio trkač,nazalost niti ademi. Bulat nema kvalitete da nosi igru Dinama,a baturina ima neko unutarnji problem. Do dolaska kaneka prakticki si igrao bez pravih krila,sa defanzivnim bekovima. Dolaze bolji dani,off bekovi,kao i Okej krila,samo probudit petka i baturinu.
  • Haza
    4.6k
    Dakle na svaki novinarski biftek se pola foruma ulovi, sad kad nije tema Mikić, pola dana tema dal' imamo ili nemamo love. Pola dana kmečanje kaj nitko ne dolazi, sad kad dolazi kmečanje oko cijene, pa onda kmečanje na Ademija, na kadar, pa na prodaju Ljubičića.
    Dobio sam proljev od vas, jel može malo pozitive, imamo bod manje u prvenstvu, imamo Betis, nije sve tako sivo.
    Neke ljude niš nemre zadovoljiti. Pa ajmo stati na info oko transfera, ugušen je forum nemogućom količinom kmečanja...
  • Ivan0302
    497
    Meni je sasvim okej ovaj transfer Ljubičića. Prodan za više nego što smo ga mi kupili, nije želio grijati klupu i stvarno okej. Iako, bih više volio da smo Bulata prodali, a ljubu ostavili, jer Bulat protiv Istre nije ništa odigrao da ne izvodi prekide ne bih znao da je igrao.
  • sport
    3.3k
    Toliko vrijedi na transfermarktu,Dinamo ga neće toliko platiti
  • nwankwo646
    342
    Brzo će članak kako ga je Schalke na lito tija kupit za 1, a nesposobni Dinamo ga sada kupi za 2.
  • Ali
    2.2k


    AEK će u jednoj rati isplatit 3.5 miliona. Rok je do 30.6.2024
    — wolfgang14
    Ovo je zapravo vrhunski poso s financijske strane.
    3h

    Je izvrstan, hvala Igoru Bišćanu za ovako izvrstan posao.
    Nije se nitko zapitao zakaj 06/2024 ? Pa tada uefa isplacuje lovu za natjecanja...

    Ulazak u play-off lige prvaka je 11,5 mil € , dok je ulazak u EL ili ECL 4-5 milja eura.
    Tako da nam je nas dragi Igor svojom tvrdoglavoscu u Ateni, umjesto da je mijenjao i ukrao vrijeme zaradio 5-6 milja, on je ostao pri svom uvjerenju i poklonio Roberta Ljubicica besplatno pet mjeseci kasnije...
  • wolfgang14
    1.6k
    Dinamo bi u četvrtak trebao dobiti novo pojačanje! Koffi Kouao već je stigao u Zagreb, u četvrtak prijepodne obavit će liječničke preglede i, bude li sve u redu, potpisati ugovor s Modrima. Pravo nastupa mogao bi imati već u nedjelju protiv Gorice.

    Što se tiče lijevog krila, novosti nema. Prvi pick, Englez Ryan Kent još uvijek je daleko od Dinama, sudeći po informacijama turskih medija, on je dosad odbio sve ponude, od Saudijske Arabije, preko Engleske do Dinama. U Fenerbahceu mu prijete tribinom ako ne ode iz kluba, pojavila se sad i nova opcija, posudbe u Basaksehir. No, on navodno ni na to ne pristaje. U Dinamu su ga spremni čekati do petka ili subote, kad se zatvori 'transferni prozor' u još dosta zemalja, možda tada popusti pa ipak izabere Dinamo. Zasad to izgleda kao daleka mogućnost...

    Germanijak
  • wolfgang14
    1.6k


    Tranzicijski napad je maloprije izbacio video za Koffija, znam da su neki bili pitali di ga mogu pogledat
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Evo sad je i Biscan kriv sto je Ljubicic prodan :rofl: :rofl:

    Kakve se ovdje sve teorije zavjere i sta sve ne nece procitati
  • Neki tip
    21.3k
    Igrača koji toliko ne želi u Dinamo koliko Kent ne želi, a ni igdje drugdje gdje bi igrao, nisam baš siguran da je dobro dalje vabiti.

    Ak velite da je dobar, valjda je, ali ne treba nam baš takva bomba u glavi kakvim se čini.

    Je, po CV-u vjerojatno pojačanje, ali mislim da nam je Hoxha na lijevom krilu trenutno najmanji problem.
  • wolfgang14
    1.6k
    Dinamo odradio najveći transfer ove zime: Na Maksimir dolazi pojačanje od tri milijuna eura

    https://www.24sata.hr/sport/dinamo-odradio-najveci-transfer-ove-zime-na-maksimir-dolazi-pojacanje-od-tri-milijuna-eura-962052

    Sad je 3 milijuna :monkey:
  • CastAway1986
    1.5k
    Niti je on tolika zvijer koliko se priča jer je rasturao samo u škotskoj ligi niti je normalan u glavi..Gledam danas forum od Rangersa gdje ga se spominje u smislu "neka ga samo što dalje od nas"..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions