• i more je plavo
    1.1k

    A Hajdukovac u tekstu mora ubaciti malo podužu dizertaciju o tome kako bi prodaja mogla zaoštriti odnose sa navijačima.
    Nek se talasa još više, ko da je bez isiticanja toga brod u mirnoj luci, sve je savršeno.
  • badjibadara
    3.2k
    Znaci minerali smo transfer Koffija u SchalkeFacke

    Mozda nismo mi:

    Gašenje prijeti jednom od najvećih njemačkih nogometnih klubova i ekipi koja je sedam puta bila prvak svoje države, slavnom Schalkeu.

    Najugledniji njemački list Sky Sports danas je donio opširnu analizu koja je dodatno zabrinula navijače Rudara iz Gelsenkirchena. Gašenje kluba realan je rasplet katastrofalne situacije u koju se "uvalio" klub lošim vođenjem i greškama posljednjih godina.

    Schalke se nalazi na diobi mjesta koje vodi u treći rang njemačkog nogometa i iznad crte za ispadanje ga drži samo gol-razlika. No, Sky navodi da igrači Schalkea ne djeluju kao da shvataju da je egzistencija kluba u pitanju pa su tako, prema onome što danas prikazuju na terenu, glavni favoriti za ispadanje.

    Sky dodaje da Schalke ne može u ovoj situaciji izbjeći gašenje ukoliko ispadne iz lige. Plasman u treći rang njemačkog nogometa značio bi i ključ u bravu za sedmostrukog prvaka Njemačke jer je ovaj ugledni list saznao da Schalke ne može dobiti licencu za treću ligu.

    To isto kao kad ja odugovlačim i ne naručim pizzu nego se sve zatvori pa idem u špajzu po špek i kobaje i lagano cicam unutarnje rezerve.Droljo

    Ne stoji ti komparacija, obzirom da vjerujem da su domace kobaje i spek visestruko bolji od pizze iz dostave. Tvoje bi vise bilo kao: Prodali smo Ljubicica, a mijenja ga Broz u najboljoj formi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Metz to radi pametnije od nasih idiota koji su Orsu ostavili u Zagrebu da dogovara transfer..
  • wolfgang14
    1.6k


    Jel to znači da bi Soppy mogao biti slobodan ako se Šalke ugasi :starstruck:
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ništa nismo minirali, ocekujem RB do kraja tjedna, pa makar i ne bio taj iz Metza. Koje je Bild smece od novina. Cuj Schalke ce se ugasit, pa navijaci ce skupiti i spasiti klub, to je gigant i imaju vojsku navijaca, da ne spominjem firmetine u Gelsenkirchenu koje ce dat lovu ako zaškripi, ma cak i grad. Bez obzira na Schalke treba nam RB jer Ristovski nije više iskoristiv prema naprijed kako spada. To je mučenje
  • badjibadara
    3.2k
    Jel to znači da bi Soppy mogao biti slobodan ako se Šalke ugasi :starstruck:wolfgang14

    Koffi Kouao stiže u Dinamo! Kako doznajemo, dogovoren je dolazak 25-godišnjeg braniča u Maksimir za dva milijuna eura, što je najveći Dinamov transfer ove zime.

    Bjelokošćanin u Dinamo dolazi iz francuskog Metza, u koji je stigao u kolovozu 2022. iz portugalske Vizele i upisao 47 nastupa. Kouao je ove sezone odigrao deset utakmica u francuskom prvenstvu.

    Uskoro opširnije...

    SN


    Tesko, ne treba nam 15 RB

    A nikako mi nebi sjelo gasenje jednog tako velikog i kultnog kluba.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Jesam za njegovo dovođenje, ali 2 mil. mi se čini previše.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Dosao, super! Dobro nam dosao i puno igrao prema naprijed kao pravi moderni bek, sretno momak!
  • Juznjak
    3.8k
    2 milijuna za njega, 1,5 oni rasporede između sebe i to vam je to od transfera Ljubičića.
  • wolfgang14
    1.6k
    2 Miliona????? O Bože, pozlilo mi je na sekundu :yikes:
  • Sbkbbb
    203
    Evo kazu sportske da je sve dogovoreno da sutra kava dolazi na ljecnicki
  • Ero
    963
    ništa nije dogovoreno dok se ne objavi službeno.
  • wolfgang14
    1.6k
    Pa vi sad pričajte koliko oćete da Dinamo nema novaca... Meni izgleda da mi ne znamo di ćemo sa svim tim silnim parama.. O živote
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions