• Teofil Kateran
    1.4k
    Nije baš realno da bi netko platio 8 milja Ljubu sad. Uništava ga se na lijevom beku već godinu i pol i toliko dugo nije igrao u sredini, ako ga se vidi kao rezervu ovo su odlični novci.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    neću komentirati na ovoj temi do 15.02. jer bi imao štogod za reći i razjebati sve skupa.
    Doduše, dobro je zastupljena tema sa pametnim kolegama, samo rokajte. Sada očekujte kapitalce.... :death:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro, mada ništa dobro nema za čuti. A miševi u upravi, koji nas špijunirati na zoni. Jebem vam mater ovako izdaleka kad nemogu biti ispred ureda u is pljuvati vas sve u facu. Prodati ljubu aeku??? Stoka bez mrvice morala. Niti jednim istupom niste podržali dečke dok su trunuli dole, da ne napravite veći kao problem. A sad ga prodajete inicijatori a i bljuvačima po dinamu. Da ste pravi rekli bi ne i za 10 milina. Čak i nebi ni na ponudu odgovorio. A ljubo svaka mu čast i razumijem ga. Cijenim i poštujem, i svi znaju da mislim da mora biti starter u vezi, ak već želi ići, može u bilo koji drugi klub.
    DOSTA JE LOPOVI
  • Jaro
    7.4k
    razjebati sve skupaGražvydas Mikulėnas

    Kaj imas razjebat opce?
  • Nolifer
    8.1k


    Pa to sam i sam napisao u prethodnim upisima, ali trebali su ih iscjedit na maksimum, a ne ovako. Ljubo nije rezerva, on je po meni igrač sredine terena i za prvih 11, samo eto naši stručnjaci su imali krivu viziju, jer Ljubičć nije LB i smiješna je ova cifra za koju je prodan...
  • IstokKa96
    691
    "A Dinamo, očito, nema puno prostora za odbijanje ponuda, klub financijski, izgleda, ne stoji baš idealno."

    - neka se napomene u clanku, bilo tocno ili ne.

    Kako bi nam bilo lijepo da nismo unutar sebe tako otrovni. Kad nas nasi novinari 'buše' nije ni cudo da juznjaci dodaju gas.
  • austrijanac
    4.1k
    Mi za tri milje ćemo kupit samo nove ormariće kad rakete budu razbijale svlačionicu nakon poraza.


    Od pojačanja očekujem da nećemo nijedno dovest, jer i ako dovedemo Kafu ili laznog Da Silvu, to nisu pojačanja. Igrači koji neigraju u slabim francuskim klubovima, nisu pojačanja za Dinamo. Pogotovo ne za koju milju.
  • YasutoWakizaka
    132

    Košta te ili raskid ugovora ili plaćanje na mjesečnoj bazi ljude koji idu na terapije i nisu kvaltitetom kadar.
    Uvijek ih se može i staviti na transfer listu. Načina ima.
  • sanjinlego
    3k
    Samo da nam Jakirović ne potraži kakvo pojačanje u Zrinjskom, Gorici ili Rudešu? Ipak, stiže novac, može biti svašta ..
  • Nogo
    3.7k
    Možda nam je ovo zamjena za Ljubu.
    Just sayin.

    https://www.transfermarkt.com/marko-rog/profil/spieler/317482
  • San Lorenzo
    15.8k
    Umjesto da dobe 8 mil eur od AEKa za Ljubu, oni pristanu za 3.5?Nolifer

    Vjerojatno je aek ponudio 8, a mi im kontrirali sa 3,5.
  • Olmic
    3.7k
    treba nam jos jedan potrgani?
  • i more je plavo
    1.1k

    Sad mi je jasno od kud mu informacije :lol:
  • YasutoWakizaka
    132

    Cruciate ligament injury
    Return expected on Mar 23, 2024
    dosta više s ozljedama ovakvima :D
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo ljetos trazio 8.... Sada znaju i oni da ne mogu ni priblizno toliko, pa su trazili 5... A izgleda da i je tako s bonusima do 5 milja transfer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions